معرفی بهترین سلاح های AR بازی کالاف دیوتی موبایل

معرفی بهترین سلاح های AR بازی کالاف دیوتی موبایل

معرفی بهترین سلاح های AR بازی کالاف دیوتی موبایل

در بازی Call Of Duty Mobile شما می توانید سلاح های بسیار زیادی را مشاهده کنید، که قدرتمندترین و پرطرفدارترین آنها سلاح های کلاس AR می‌باشند. در این مطلب تصمیم دارم که در رابطه با قدرتمندترین و بهترین سلاح های این کلاس با شما صحبت کنم.

معرفی بهترین سلاح های AR بازی کالاف دیوتی موبایل

معمولاً رقابت های بتل رویال بازی کالاف دیوتی موبایل بسیار پرطرفدار تر از رقابت‌های گروهی است و شما باید در این رقابت‌ها از سلاح های استفاده کنید که شانس پیروزی شما را افزایش دهند یکی از سلاح هایی که می تواند شانس پیروزی شما را افزایش دهد سلاح های کلاس AR می باشند، البته به شرطی که شما بتوانید آنها را کنترل کنید و از هر یک از آنها در موقعیت های مناسبی استفاده کنید.

  • اسلحه ASM10

این اسلحه یکی از بهترین سلاح های این کلاس در بازی کالاف دیوتی موبایل می باشد و می تواند آسیب ۴۹ از خود برجای بگذارد و دقت بسیار بالایی نیز دارد، اگر بخواهم صادقانه با شما صحبت کنم زمانی که شما هدف خود را تعیین می کنید تنها با شلیک گلوله به راحتی می‌توانید آن را از بین ببرید و ضمن اینکه این اسلحه میزان خطای بسیار پایینی دارد. در واقع میزان دقت این صفحه ۷۲ است که میزان بسیار خوب و بالایی می باشد.

  • اسلحه Man-O-War

این اسلحه می‌تواند انتخاب دوم شما در بین سلاح های این کلاس باشد علی الخصوص در مپ Isolated این اسلحه عملکرد فوق العاده ای از خود برجای بگذارد لازم به ذکر است که میزان آسیب به این اسلحه ۴۹ بوده و میزان دقت آن ۶۹ می باشد که نسبت بسیار خوبی است. بنابراین شما می توانید از این اسلحه انتظار آسیب و خسارت بسیار بالایی داشته باشید.

از طرف دیگر میزان پس‌زدن اسلحه بسیار کم می‌باشد و در رقابت‌های برد نزدیک شما می توانید به راحتی اسلحه را کنترل کنید. شما میتونید با خرید cp کالاف دیوتی موبایل از فروشگاهمون تمامی اتچمنت هارو برای قدرتمندتر کردن اسلحه تون خریداری کنید.

  • اسلحه AK-47

یکی دیگر سلاح های قدرتمند در این کلاس که شما میتوانید از آن استفاده کنید این اسلحه می باشد این اسلحه می تواند آسیب و خسارت بسیار زیادی از خود بر جای بگذارد، اما دقت بسیار بالایی دارد شما میتوانید از این اسلحه برای رقابت‌های برد متوسط بدون هیچگونه آیتمی برای قدرتمندتر کردن استفاده کنید.

اگر بخواهید به رقابت های دوربرد از این اسلحه استفاده کنید بدون شک باید از آیتم هایی برای ارتقای این اسلحه استفاده کنید، از طرفی میزان پس زدن این اسلحه بسیار زیاد می‌باشد. اگر جزو بازیکنان تازه وارد هستید به شما توصیه می کنم که از این اسلحه استفاده کنید.

خوشحال میشوم که اگر شما نیز تجربه استفاده از این سلاح را دارید تجربیات خود را با من و سایر بازیکنان بازی کالاف دیوتی موبایل به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

معرفی 5 سلاح برتر سیزن 9 بازی کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

معرفی مکان های فرود برای بازیکنان تهاجمی فری فایر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه