معرفی بهترین سلاح های AR رقابت های گروهی کالاف دیوتی موبایل

بهترین سلاح های AR رقابت های گروهی کالاف دیوتی موبایل

معرفی بهترین سلاح های AR رقابت های گروهی کالاف دیوتی موبایل

یکی از ویژگی هایی که باعث تفاوت اصلی بازی Call Of Duty Mobile با دیگر بازی های بتل رویال می شود، این است که در این بازی طیف گسترده‌ای از سلاح ها و اسلحه ها وجود دارد و با هر بار به روز رسانی شاهد این هستیم که سلاح‌های جدیدی وارد بازی می شود و رقابت را برای ما جذاب تر می کند.

با توجه به اینکه پس از هر بار به روز رسانی بازی دچار تغییراتی می‌شود و این امر باعث شده طی چندین سیزن گذشته در بازی کالاف دیوتی موبایل تعداد کاربران فعال بیشتری در سراسر جهان به جمع ما اضافه شود.
من قصد دارم به شما سلاح هایی نشان بدهم که از آنها به عنوان بهترین سلاح های کلاس AR در بازی کالاف دیوتی موبایل یاد می شود پس در ادامه همراه من باشید تا با معرفی سلاح ها بتوانید از آنها برای بازی کردن استفاده کنیم.

معرفی بهترین سلاح های AR رقابت های گروهی کالاف دیوتی موبایل

همانطوری که بهتون گفتیم در هنگام بروز رسانی، سلاح‌ های جدیدی در بازی کالاف دیوتی موبایل در دسترس قرار می‌گیرد. اینکه این سلاح جدید یا قدیم میباشد دارای اهمیت خاصی نیست مهمترین نکته پایدار و قابل اعتماد بودن سلاح هاست ، سلاح‌های جدیدی که قرار است به شما معرفی کنیم جزء سلاح های قابل اعتماد و پایدار در کلاس سلاح‌های AR هستند.

اسلحه Type 25

  • میزان آسیب ۳۹
  • سرعت شلیک گلوله ۷۹

اسلحه ای که نام بردیم جزء بهترین سلاح های موجود در این کلاس می باشد و می تواند آسیب بسیار زیادی را از خود به جای بگذارد ، همانطور که می بینید این اسلحه داره سرعت شلیک گلوله ای بسیار زیادی است.

اگر می‌خواهید نتیجه بسیار خوبی از آن به دست آورید ما به شما پیشنهاد می کنیم که از این اسلحه در رقابت های برد نزدیک استفاده کنید از طرفی این اسلحه دارای میزان پس زدن بسیار زیادی است و کنترل کردن آن به شما بستگی دارد.

اسلحه Ak_47

  • میزان آسیب ۴۸
  • سرعت شلیک گلوله ۵۵

یکی از با ارزش ترین سلاح هایی که میتوان برای بازی کالاف دیوتی موبایل معرفی کرد همین اسلحه می باشد از این اسلحه می توانید در رقابتهای برد نزدیک استفاده کنیم. دارای سرعت شلیک بسیار خوبی است و می‌تواند خسارت زیادی را از خود به جای بگذارد از طرفی دارای میزان پس زدن بالایی است.

اسلحه HVK_3

  • میزان آسیب ۳۵
  • سرعت شلیک گلوله ۷۱

از سلاح های تهاجمی بازی کالاف دیوتی موبایل به حساب می آید ، مانند سایر اسلحه ها از سرعت شلیک گلوله بالایی برخوردار است و می‌توان از آن در رقابتهای برد نزدیک استفاده کرد‌.
نکته مهمی که در رابطه با این اسلحه وجود دارد این است که از این اسلحه می‌توان در حالت چند نفره هم استفاده کرد.

اسلحه As VAl

  • میزان آسیب ۴۳
  • سرعت شلیک گلوله ۸۰

این اسلحه جزء محبوب ترین سلاح های بازی کالاف دیوتی موبایل است، سرعت شلیک گلوله بالای برخوردار است و می‌تواند خسارت زیادی را از خود به جا بگذارد. اما نقطه ای در رابطه با این اسلحه قابل ذکر است این می باشد که این اسلحه نسبت به بقیه سلاح های هم رده خود کندتر به نظر می رسند ، اما می توانید از این اسلحه در رقابت های دور برد استفاده کنید و از نتیجه آن شگفت زده شوید.

اسلحه AK_ 117

  • میزان آسیب ۳۸
  • سرعت شلیک گلوله ۷۷

شاید به جرات بتوان گفت این اسلحه جز تهاجمی ترین سلاح های بازی کالاف دیوتی موبایل محسوب می شود دارای سرعت شلیک گلوله ای بسیار بالایی است و می‌تواند خسارت های جبران ناپذیری از خود به جای بگذارد , میزان پس‌زدن زیادی دارد و همچنین از آن در رقابت‌های برد نزدیک و برد متوسط استفاده کرد. شما میتونید برای ارتقا سلاح های خودتون نسبت به خرید cp کالاف دیوتی موبایل اقدام کنید.

نکته مهم :

نکته مهمی که در رابطه با میزان پس از این سلاح ها وجود دارد این است که شما می توانید با استفاده از پیوست های مختلف میزان پس دادن تمامی سلاح هایی که در بالا ذکر شد را کاهش دهیم. هر چند که این مسئله جای نگرانی ندارد اگر شما سی پی کافی برای خرید پیوست های مختلف نداشتید می توانید با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از فروشگاه ام جی هر آیتمی را که مد نظر داشته باشید را خریداری کنید.

اگر تجربه ای از سلاح هایی که در بالا آنها را معرفی کردیم را دارید ما خوشحال می‌شویم که شنونده نظرات و تجربه های جدید شما همراهان همیشگی باشیم. امیدوارم مطالبی که در بالا ذکر شد مورد توجه شما عزیزان قرار گرفته باشد.

5/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

اشنایی با بهترین اسنایپر های کالاف دیوتی موبایل call of duty mobile

نوشته بعدی

بررسی ترکیب سلاح با کاراکتر wukong فری فایر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه