نقد و بررسی تخصصی اسلحه SP-R 208 کالاف دیوتی موبایل

نقد و بررسی تخصصی اسلحه SP-R 208 کالاف دیوتی موبایل

نقد و بررسی تخصصی اسلحه SP-R 208 کالاف دیوتی موبایل

در بازی Call Of Duty Mobile شما میتوانید انواع مختلفی از سلاح ها را مشاهده کنید که هر کدامشان دارای طرفداران خاص خودش هستند و از محبوبیت خاصی در مقابل بازیکنان برخورد دارند. من می خواهم اینجا راجع به یکی از سلاح های محبوبی که در کلاس marksman وجود دارد صحبت کنیم و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهیم. اگر از طرفداران بازی کالاف دیوتی موبایل هستید و قصد دارید که سطح بازی خود را ارتقا بدهید پس با ما همراه باشید.

قطعا مطالب زیر کمک بسیار زیادی به شما خواهد کرد ؛

  • مشخصات اولیه اسلحه
  • معرفی بهترین اتچمنت ها
  • آموزش گرفتن اسلحه

نقد و بررسی تخصصی اسلحه SP-R 208 کالاف دیوتی موبایل

همانطور که اول بازی گفتیم این اسلحه جز سلاح های کلاس marksman می باشد و تواند آسیب های جدی را از خودش به جای بگذارد در ضمن از دقت بسیار بالایی برخورد است و میتوانید از آن به عنوان یک سلاح اصلی استفاده کنید.

مشخصات اولیه اسلحه
میزان آسیب ۷۷
دقت ۶۷
سرعت شلیک گلوله ۲۷

  • معرفی بهترین اتچمنت ها :

با استفاده از اتچمنت ها میتوانید این اسلحه را مانند دیگر سلاح های بازی کالاف دیوتی تا حد زیادی ارتقاء دهید.

Barrel: RTC Light Monolithic Silencer Barrel
Optic: 6X Tactical Scope 3
Stock: YKM Combat Stock
Laser: OWC Laser – Tactical
Ammunition: .300 5 Round Reload

در ارتباط با آیتم هایی که در بالا گفتیم، اگر شما از آیتم RTC Light Monolithic Silencer Barrel استفاده کنید، ممکن است قدرت این اسلحه کاهش پیدا کند، بنابراین اگر میزان اسیب و خسارت وارد شده از سوی این سلاح ها برای شما قابل اهمیت است به شما توصیه می کنم که از این آیتم استفاده نکنید.

  • آموزش گرفتن اسلحه :

مهمترین مسئله این است که این اسلحه در ایونت های بازی کالاف دیوتی موبایل وجود دارد. شما باید این اسلحه را در ایونت ها به دست بیاورید به عبارت دیگر نمی توانید این اسلحه را غارت کنید ، یعنی باید در درون ایونت ها برنده بشید یا اینکه ماموریت هایی که برایتان در نظر گرفتیم را کامل کنید. شما میتونید برای خرید cp کالاف دیوتی موبایل به قسمت محصولاتمون مراجعه کنید.

برای ارتقا سطح اسلحه خود میتوانید ایتم هایی را از فرشگاه داخل بازی با استفاده از پرداخت سی پی خریداری کنید، شما میتوانید برای خرید cp کالاف دیوتی موبایل به قسمت محصولات فروشگاه ما به اسم ام جی مراجعه کنید.

نتیجه گیری :

کنترل این اسلحه ها بسیار راحت می‌باشد بازی شما تاثیر زیادی به جای میگذارد اما ما به شما توصیه می کنیم قبل از استفاده از آنها در حالت تمرینی از این سلاح ها استفاده کنید تا بتوانید تمام نقاط ضعف و قوت خودتان را پیدا کنید.

اگه شما تجربه ای در ارتباط با استفاده از این اسلحه دارید، خوشحال میشویم که اطلاعاتتون رو با ما و سایر بازیکنان کالاف‌دیوتی به اشتراک بگذارید . امیدوارم که مطالب بالا مورد استفاده شما عزیزان قرار گرفته باشد.

5/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

بررسی ترکیب سلاح با کاراکتر wukong فری فایر

نوشته بعدی

معرفی کاراکتر maro بازی فری فایر free fire

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه