پیش‌ ثبت‌ نام وارزون موبایل اکنون برای اندروید در دسترس است

پیش‌ثبت‌نام وارزون موبایل

Call of Duty Warzone Mobile در سال 2023 برای iOS و اندروید منتشر می شود و پیش‌ ثبت‌ نام اندروید وارزون موبایل هم اکنون باز است.

پیش‌ ثبت‌ نام وارزون موبایل در حال حاضر در نسخه دوم در دسترس است. اکتیویژن اعلام کرده است که Call of Duty Warzone Mobile در سال 2023 برای iOS و اندروید منتشر خواهـد شد. این نوید می دهد که اگر Warzone را روی رایانه شخصی یا کنسول بازی کرده باشید، همان تجربه 120 بازیکنی را ارائه می دهد که با آن آشنا خواهیـد بود.

این بدان معناست که به وردانسک می‌روید و از مکان‌های آشنای زیادی مانند فرودگاه، استادیوم و سد دیدن می‌کنید. اگر مهارت‌های رانندگی خود را ارزیابی نمی‌کنید، می‌توانید با استفاده از وسایل نقلیه زمینی و هواپیماهای مختلف روی نقشه سفر کنید یا پیاده روی کنید. در کنار وسایل نقلیه، انتظار دارید سلاح و تنوع اپراتور کافی برای پیدا کردن سبک بازی مناسب شما باشد. برای خرید سی پی وارزون موبایل می توانید از سایت جمینجا اقدام کنید.

پیش‌ ثبت‌ نام وارزون موبایل

در طول هر مسابقه، می توانید پول نقد جمع آوری کنید تا در تجهیزات، ارتقاء میدانی، Killstreaks یا Revive Tokens خرج کنید. شما می خواهید تا جایی که ممکن است پول نقد به دست آورید، زیرا توقف در ایستگاه خرید می تواند تفاوت بین برد و باخت باشد. اگر در یک تیم به وردانسک ضربه بزنید، می توانید قراردادها را انجام دهید. این مأموریت ها در صورت تکمیل آنها جوایز مختلفی از جمله Cash، XP و Weapon XP را ارائه می دهند.

اگر Warzone را روی کنسول یا رایانه شخصی بازی کرده اید، احتمالاً قبلاً با Gulag آشنا هستید. اگر نه، جایی است که در صورت کشتـه شـدن در میدان نبرد، می توانید شانس دوم را کسب کنید. شما در یک مسابقه کوچک 1v1 با بازیکن دیگری روبرو خواهیـد شد که پاداش برنده بازگشت به وردانسک است.

Cross-progression

بخش بزرگی از بازاریابی اکتیویژن برای Call of Duty در آینده، توسعه متقابل است. Warzone Mobile از همان سلاح‌های Call of Duty: Modern Warfare II و Warzone 2.0 بهره می‌برد. این بدان معناست که اگر یک سلاح یا اپراتور را در یک بازی باز کنید، زمانی که بقیه را بوت کنید منتظر شما خواهـد بود.

به طور مشابه، پیشرفت Battle Pass در سه عنوان Call of Duty به اشتراک گذاشتـه خواهـد شد. فراتر از آن، لیست دوستان و کانال‌های چت شما در هر بازی باقی می‌ماند، به این معنی که می‌توانید بدون در نظر گرفتـن اینکه کدام یک را بازی می‌کنید، با دوستان خود چت کنید.

کنترل های قابل تنظیم و محتوای منحصر به فرد موبایل

برای اطمینان از اینکه Call of Duty: Warzone Mobile برای هر چه بیشتر افراد در دسترس است، Activision قول سفارشی‌سازی کنترل را داده است. بنابراین، بسته به ترجیحات خود، باید بتوانید کنترل ها را برای مطابقت با آنها تغییر دهید.

اکتیویژن همچنین اعلام کرد که Warzone Mobile شامل محتوایی خواهـد بود که مختص نسخه‌های iOS و اندروید است. این به معنای رویدادها و لیست های پخش سفارشی، در میان تکه ها و قطعات دیگر است.

جوایز پیش‌سفارش

برای تشویق شما به پیش‌ ثبت‌ نام وارزون موبایل ، اکتیویژن چندین جایزه اعطا خواهـد کرد. (البته در صورت رسیـدن به نقاط عطف خاص قبل از انتشار) جوایز و نقاط عطف عبارتند از :

  • 5M – Emblem – Dark Familiar
  • 10M – X12 – Prince of Hell
  • 15M – M4 – Archfiend
  • 25M – A currently unrevealed reward

 

3/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

کاراکتر های کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه بازکردن Kilo 141 کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه