Trophy System در کالاف دیوتی موبایل : تعاریف و نحوه استفاده

Trophy System در کالاف

چگونه از سیستم Trophy در COD Mobile استفاده کنیم؟

Trophy System در کالاف دیوتی موبایل یک قطعه قدیمی از تجهیزات تاکتیکی است.

این قطعه در حساب بازیکن در سطح 45 باز می‌شود. این سیستم برای اولین بار در Black Ops 2 معرفی شد. و بلافاصله علاقه‌های معمولی و رقابتی را به خود جلب کرد. با این حال، حتی پس از گذشت این همه سال، برخی از بازیکنان هنوز از آنچه این قطعه از تجهیزات انجام می دهد بی اطلاع هستند.

برای خرید cp کالاف دیوتی موبایل با ارزانترین قیمت و واریز در کمتر از 30 دقیقه، به سایت جمینجا مراجعه کنید.

COD Mobile مورد توجه طرفداران با هر سن و پیشینه ای قرار گرفته است. در نتیجه اغلب محتوایی وجود دارد که بازیکنان جدیدتر را گیج می کند. مواردی مانند Tactician Perk و Trophy System در چالش‌ها یا رویدادهای فصلی ظاهر می‌شوند. و بازیکنان را در مورد نحوه انجام کار گیج می‌کنند. Trophy System در کالاف دیوتی موبایل در چندین چالش روزانه در فصل 9 ظاهر شده است. و باعث می شود که بازیکنان بازی خود را برای توضیح جستجو کنند. با این حال، این بازیکنان می‌توانند به سادگی برای مشاهده کامل Trophy System در کالاف دیوتی موبایل به زیر نگاه کنند.

مقالات مرتبط »    آموزش چیت زدن در کالاف دیوتی موبایل برای پول و طلا

Trophy System در کالاف دیوتی موبایل و استفاده از آن

هنگامی که بازیکنان سیستم Trophy را در سطح 45 باز می کنند، می توانند به منوی بارگیری خود رفته و “Tactical” را از زبانه Equipment انتخاب کنند. از آنجا، آنها می توانند توضیحات سیستم Trophy را پیدا کنند. اساساً این تجهیزات پرتابه های دشمن ورودی را مسدود می کند. هر چند در این مورد اخطارهایی وجود دارد.

یکی از آنها این است که بازیکنان باید سیستم Trophy را روی زمین پرتاب کنند. این بدان معناست که بازیکنان فقط در آن منطقه حفاظت دارند. و دشمنان می توانند با غوغا کردن یا شلیک آیتم را از بین ببرند. هشدار دیگر این است که سیستم تروفی فقط پرتابه های انفجاری را مسدود می کند. به این معنی که گلوله ها همچنان می توانند بدون عبور از آن عبور کنند. آخرین هشدار این است که سیستم Trophy فقط چند پرتابه را قبل از منفجر کردن مسدود می کند.

فهرست پرتابه‌هایی که توسط سیستم تروفی محافظت می‌شوند شامل نارنجک‌های فلاش/ ضربه مغزی/ دودی، نارنجک‌های مرگبار، موشک‌های آرپی‌جی، موشک‌های شکارچی و غیره است. برای استفاده موثر از سیستم تروفی، بازیکنان باید خود را در یک مکان قرار دهند. سپس آنها می توانند در اطراف آیتم گشت زنی کنند و به دشمنی که در معرض دید قرار می گیرد شلیک کنند.

با این حال، بهترین بخش در مورد داشتن سیستم تروفی این است که بازیکنان فقط باید نگران شلیک شدن باشند. البته، این تا زمانی است که سیستم Trophy آنها از بین نرود. در این مرحله بازیکنان با هر پرتابه ای که به آنها نزدیک شود، مورد رحمت قرار خواهند گرفت.

 

4.9/5 - (151 امتیاز)
نوشته قبلی

چالش Royal Giant Evolution کلش رویال : راهنمای بهترین عرشه‌ ها

نوشته بعدی

آیا قهرمانان قبل از کلن وار در دسترس و فعال خواهند بود یا خیر ؟

3 دیدگاه در “Trophy System در کالاف دیوتی موبایل : تعاریف و نحوه استفاده

  1. این همه واسه چی نوشتی حال نداشتم بخونم
    آقا نگاه وقتی سمتت نید اسموک یا هرچی پرتاب بشه این جلوش رو میگیره حتی SMRS جلو چند تا کلاس هم در مولتی میگیره داخل بتل برای فایت های دور به کار میاد تموم

  2. این همه واسه چی نوشتی حال نداشتم بخونم
    آقا نگاه وقتی سمتت نید اسموک یا هرچی پرتاب بشه این جلوش رو میگیره حتی SMRS جلو چند تا کلاس هم در مولتی میگیره داخل بتل برای فایت های دور به کار میاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه