چگونه از دک ریتر برای کلش رویال استفاده کنیم ؟

دک ریتر برای کلش

چگونه از یک Deck Rater برای بهبود عرشه Clash Royale استفاده کنیم؟

از زمان عرضه در سال 2016، کلش رویال یکی از محبوب ترین بازی های استراتژی موبایل باقی مانده است. کلش رویال یک بازی کارتی استراتژیک است که در آن بازیکنان با استفاده از شخصیت‌های مختلف از بازی فوق‌العاده کلش‌ورس سوپرسل، با بازیکنان دیگر مبارزه می‌کنند. این راهنما به شما می آموزد که چگونه از دک ریتر برای بهبود عرشه کلش رویال خود استفاده کنید.

راهنمای دک ریتر برای کلش رویال

در بازی کلش رویال، بازیکنان باید یک دسته از هشت کارت مختلف ایجاد کنند. با بیش از صد کارت منحصر به فرد، بازیکنان می توانند طیف گسترده ای از عرشه ها را ایجاد کنند. با این حال، هیچ راهی برای بررسی مزایا و معایب دک در بازی وجود ندارد. خوشبختانه، بازیکنان می‌توانند از ارزیاب‌های عرشه (Deck Rater) برای اطلاع از نقاط قوت و کاستی‌های عرشه خود استفاده کنند. برای خرید رویال پس کلش رویال می توانید از جمینجا اقدام کنید.

برای این آموزش، از ابزار ارزیابی عرشه موجود در وب سایت Deckshop.pro استفاده خواهیـم کرد. مراحل زیر را طی کنید تا در عرض چند دقیقه به دسته کلش رویال خود امتیاز دهید :

  1. برای استفاده از ابزار Deck Rater اینجا را کلیک کنید.
  2. برچسب بازیکن خود را وارد کنید. می توانید تگ بازیکن خود را در پروفایل خود در کلش رویال پیدا کنید.
  3. اگر نمی توانید به کلش رویال دسترسی پیدا کنید، می توانید به صورت دستی کارت ها را انتخاب کنید و عرشه ای را که می خواهیـد بررسی کنید ایجاد کنید.
  4. پس از تکمیل یک عرشه، روی دکمه “Check Deck” کلیک کنید.

سپس، این ابزار به شما آمار، مشکلات و هشدارهای عرشه را نشان می دهد. این ابزار به حمله، دفاع، هم افزایی و تطبیق پذیری عرشه امتیاز می دهد و بستـه به نادر بودن کارت ها، امتیاز F2P می دهد. ابزار Deck Rater نیز مشکلات عمده دک را نشان می‌دهد، مانند نداشتن کارت‌های DPS، کارت‌های طلسم یا هزینه بالای اکسیر.

ابزار Deck Rater همچنین تغییراتی را پیشنهاد می کند که می توانید برای بهبود عرشه کلش رویال خود ایجاد کنید. اگر می‌خواهید دک‌های کلش خود را بهبود ببخشید، ابزار دک ریتر برای کلش رویال را امتحان کنید. حتماً هشدارها و مشکلات نشان داده شده برای صیقل دادن عرشه خود را در کلش رویال برطرف کنید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه بازکردن Kilo 141 کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

کدهای کلش اف کلنز یک افسانه هستند! آیا این درست است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه