آموزش کامل نحوه استفاده از کلاس چیپ BR در کالاف دیوتی موبایل

کلاس چیپ BR در کالاف

Call of Duty Mobile: چگونه از BR Class Chip استفاده کنیم؟

Call of Duty Mobile حالت‌های بازی و چالش‌های مرتبط با آن‌ها را ارائه می‌دهد که بازیکنان می‌توانند برای دریافت نوعی پاداش با آنها مقابله کنند. جهت خرید سی پی کلیک کنید.

در رویدادهای فصلی، مواقعی وجود دارد که از بازیکنان خواسته می‌شود سه بار یا بیشتر از تراشه کلاس در حالت نبرد رویال Call of Duty Mobile برای تکمیل چالش استفاده کنند.

مقالات مرتبط »  راهنمای تخم مرغ های عید پاک مود زامبی کالاف دیوتی موبایل

با این حال، بسیاری از بازیکنان جدید و قدیمی نمی دانند چگونه می توانند از یک Class Chip در Call of Duty Mobile استفاده کنند. برای کمک به چنین بازیکنانی، راهنمای مفیدی را آماده کرده‌ایم که شما را در مراحل دریافت و استفاده از یک کلاس چیپ BR در کالاف دیوتی موبایل راهنمایی می‌کند.

نحوه استفاده از کلاس چیپ BR در حالت بتل رویال کالاف دیوتی موبایل

برای استفاده از کلاس چیپ در حالت بتل رویال بازی کالاف دیوتی، بازیکنان باید یک مسابقه BR را شروع کنند. و یک کلاس را انتخاب کنند. پس از انجام این کار، بازیکنان باید وارد بازی شوند. و به دنبال نقاط مربع بنفش رنگی باشند که در نقشه بازی ظاهر می شوند.

مقالات مرتبط »  معرفی مکان‌ های هلیکوپترهای کالاف دیوتی موبایل موجود در نقشه

این نقاط مربعی بنفش رنگ در حالت بتل رویال Call of Duty Mobile مکان‌هایی هستند که بازیکنان یک کلاس چیپ پیدا می‌کنند. که می‌توانند برای ارتقای توانایی کلاس فعلی آن را فعال کنند.

بنابراین، یا نزدیک یک نقطه مربع بنفش بپرید یا پس از اتمام غارت به سمت آن بروید. انتخاب با شماست. هنگامی که به مکان مربع بنفش رسیدید، Class Chip را با تعامل با آن فعال کنید.

پس از انجام این کار، بازیکنان می توانند از مهارت های کلاس خود استفاده کنند. بسته به چالش، می‌توانید از مهارت کلاس برای آن تعداد دفعات دقیق برای تکمیل چالش استفاده کنید.

COD: Mobile یک بازی اکشن-چند نفره رایگان و پرطرفدار است. که در حال حاضر در دستگاه‌های اندروید و iOS موجود است.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه دریافت شاتگان JAK-12 در کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

یک KDR خوب در کالاف دیوتی مدرن وارفار 2 چیست؟ Kill Death ratios

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه