بهترین راه برای استفاده از آرچر در کلش اف کلنز را بیاموزید

استفاده از آرچر در کلش

بهترین راه برای استفاده از Archers در Clash of Clans

این راهنما بهترین راه های استفاده از آرچر در کلش اف کلنز را به شما می گوید.

کمانداران دومین گروه اکسیر بازشدنی در کلش اف کلنز است. بازیکنان می توانند بلافاصله پس از رسیدن به تاون هال 2 قفل کمانداران را باز کنند. او یک سرباز با برد تک هدف است که به ساختمان های نزدیک یا واحدهای دشمن حمله می کند. از آنجایی که کمانداران از روز اول در دسترس هستند، بازیکنان باید بدانند که چگونه از کمانداران در مبارزات خود استفاده کنند.

جمینجا برای رفع مشکل تحریم ها و عدم امکان خرید مستقیم از بازی، خرید جم کلش اف کلنز را با قیمت ارزان انجام می دهد.

نحوه استفاده از آرچر در کلش اف کلنز

در مورد کمانداران، تنها مشکل سلامتی ضعیف آنهاست. بازیکنان هنگام استقرار کمانداران باید مراقب تله‌های دفاعی و تله‌های آسیب پاشیده باشند. یک شلیک از اکثر دفاع های آسیب اسپلش برای کشتن کمانداران کافی است. به همین دلیل، بازیکنان باید همیشه نیروهای تانک را برای محافظت از کمانداران خود بیاورند.

مقالات مرتبط »   Clash of Clans : افشاگری‌ها نشان می‌دهند که رتبه جدیدی از Clan War League ممکن است به زودی ارائه شود

در سطوح پایین تاون هال، کمانداران شاهد استفاده سنگین هستند، اما بازیکنان پس از پیشرفت در بازی به زودی به سربازان دیگر می روند. بیایید بهترین راه های استفاده از کمانداران در کلش اف کلنز را بررسی کنیم:

1) ایجاد یک قیف با تک تیراندازی به ساختمان های بدون دفاع

کمانداران یکی از بهترین نیروها برای پاکسازی ساختمان های آسیب پذیر هستند. بازیکنان می توانند در ابتدای نبرد چند کماندار را در ساختمان های گوشه ای رها کنند تا درصدهای تخریب اضافی را به دست آورند و یک قیف برای ارتش اصلی خود ایجاد کنند.

2) ارتش Barch

بربرها و کمانداران در کنار هم یکی از بهترین ارتش های کشاورزی در کلش اف کلنز هستند. بازیکنان می توانند از ارتش بارچ برای خراب کردن کل پایگاه ها در سطوح پایین تاون هال استفاده کنند. اما بالاتر از سطح تاون هال 6-7، ارتش Barch فقط برای کشاورزی به اندازه کافی خوب است. بازیکنان می توانند از بربرها و کمانداران برای از بین بردن کلکسیونرهای منابع استفاده کنند. این ارتش همچنین می تواند از طلسم های رعد و برق برای زاپ کردن مجموعه هایی که در اعماق پایگاه قرار دارند استفاده کند.

3) اغوا کردن نیروهای کلن کستل

کمانداران فقط یک فضای مسکن را اشغال می کنند و بنابراین قابل مصرف هستند. بازیکنان می توانند از کمانداران برای فریب دادن نیروهای قلعه قبیله و کشتن آنها از دفاع استفاده کنند. بازیکنان Lower Townhall می توانند کمانداران را در یک منطقه دایره ای مستقر کنند تا نیروهای قدرتمندی مانند اژدها، بچه اژدها و غیره را از بین ببرند.

اگر نکات جالبی برای استفاده از کمانداران دارید، در نظرات به اشتراک بگذارید!

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

بهترین لود اوت M13 در کالاف دیوتی موبایل فصل 5 (2023)

نوشته بعدی

بهترین لود اوت M4 در کالاف دیوتی موبایل فصل 5 (2023)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه