آموزش کامل نحوه ارتقاء اسلحه در کالاف دیوتی موبایل در سال 2023

ارتقاء اسلحه در کالاف

چگونه می توان اسلحه ها را به سرعت در COD Mobile (2023) ارتقاء داد؟

بالا بردن سطح اسلحه در Call of Duty: Mobile ممکن است زمان زیادی را ببرد. راهنمای ما نحوه ارتقاء اسلحه در کالاف دیوتی موبایل در سال 2023 در سریع ترین زمان ممکن را به شما نشان می دهد. در جمینجا با این مقاله همراه باشید.

Call of Duty: Mobile دارای مجموعه گسترده ای از سلاح ها است. اما مهمتر از آن، تعداد اتچمنت های بیشتری نیز دارد.

متأسفانه، این ضمیمه ها از همان ابتدا برای بازیکنان در دسترس نیستند. متوجه خواهید شد که برای باز کردن قفل آنها باید سطح تفنگ انتخابی خود را ارتقا دهید.

تفنگ‌ها در این بازی می‌توانند بین 30 تا 55 سطح داشته باشند. و ارتقاء اسلحه در کالاف دیوتی موبایل تا حداکثر – و در نتیجه دریافت همه پیوست‌ها و امتیازات موجود – می‌تواند زمان بسیار زیادی طول بکشد.

خوشبختانه، چند راه برای تسریع روند وجود دارد، و این راهنما همه آنها را شرح می دهد.

بنابراین، تلفن هوشمند خود را شارژ کنید و به جایزه خود توجه کنید. زیرا این نحوه ارتقاء اسلحه در کالاف دیوتی موبایل در سال 2023 است.

مقالات مرتبط »  CoD Mobile 2023 فصل 1: بهترین اپراتور اسکین فصل آینده Call of Duty Mobile

نحوه ارتقاء اسلحه در کالاف دیوتی موبایل

قبل از اینکه به نکات و ترفندها بپردازیم، چند نکته وجود دارد که در مورد اینکه چگونه اسلحه خود را واقعاً بالا ببریم، باید توضیح دهیم.

دو راه برای ارتقاء اسلحه در کالاف دیوتی موبایل وجود دارد.

اولین مورد استفاده از سلاح در حالت های بازی چند نفره یا بتل رویال است. با انجام مسابقات، شما سلاح XP را بدست می آورید که به طور خودکار اسلحه شما را ارتقا می دهد. هرچه در یک مسابقه بهتر عمل کنید، XP بیشتری به دست خواهید آورد، با هدف بازی استفاده از سلاحی که می‌خواهید تا حد امکان بالا ببرید.

دوم با استفاده از کارت های XP سلاح. اینها در سه نوع هستند: سبز، آبی و بنفش. رنگ سبز تفنگ انتخابی را با 50 XP، آبی با 100 XP و بنفش با 500 XP ارتقاء می دهد. در ادامه به نحوه دستیابی به این موارد بیشتر خواهیم پرداخت.

می توانید سطح فعلی یک سلاح را بررسی کنید. از کارت های XP اسلحه از منوی Gunsmith استفاده کنید.

پس از ورود به منوی Gunsmith، اسلحه‌ای را که می‌خواهید سطح آن را ببینید انتخاب کنید. در گوشه سمت راست بالا، در کنار یک دکمه بزرگ که عبارت «upgrade» را نشان می‌دهد، سطح سلاح را مشاهده خواهید کرد.

همانطور که ممکن است تصور کنید، با فشار دادن ارتقاء، می توانید از کارت های XP اسلحه خود استفاده کنید. در صورت داشتن کارت. همچنین می‌توانید پیوست‌هایی را که در حال حاضر برای سلاح در دسترس دارید، از اینجا بررسی کنید.

 • بوت کمپ را کامل کنید

اگر به تازگی شروع به کار در COD: Mobile کرده اید، هیچ راهی بهتر از Boot Camp درون بازی برای کنترل بازی و تهیه کارت های XP اسلحه بسیار مهم وجود ندارد.

این آموزش سه قسمتی که کمتر از 30 دقیقه زمان می‌برد، تعدادی پاداش از جمله مقدار زیادی کارت XP اسلحه را ارائه می‌دهد. پس از تکمیل هر سه قسمت، یک جایزه باپر دریافت خواهید کرد که دوباره شامل کارت های XP اسلحه می شود.

Boot Camp از طریق منوی چند نفره در سمت راست بالای صفحه در دسترس است.

به عنوان نقطه شروع، تعداد کمی از موارد بهتر وجود دارد. بنابراین، این یکی را از سر راه بردارید و سپس دست به کار شوید.

 • نقشه های کوچک را بازی کنید

چرا نقشه های کوچک بازی کنیم؟ خوب، یک پاسخ آسان برای آن وجود دارد. نقشه‌های کوچک به شما امکان می‌دهند سریع‌تر کشتارهای بیشتری دریافت کنید. بنابراین به شما کمک می‌کنند تا سری سلاح‌های XP را جمع‌آوری کنید. این یک راه آسان برای ارتقاء اسلحه در کالاف دیوتی موبایل است.

نقشه هایی که اندازه کوچک دارند عبارتند از:

 • Shipment
 • Shoot House
 • Slums
 • Standoff
 • Scrapyard 2019
 • از کارت های Double Weapon XP استفاده کنید

کارت‌های XP دو سلاح دقیقاً همان کاری را انجام می‌دهند که روی قلع می‌گویند. و دو برابر مقدار معمول XP را در یک دوره چند ساعته یا مسابقه ارائه می‌کنند.

دو نوع کارت XP دو سلاح وجود دارد: common و rare.

کارت‌های اسلحه دوگانه XP دو برابر XP را در مدت 24 ساعت به شما می‌دهند. در حالی که کارت‌های XP دو سلاح نادر XP را در طول ده مسابقه به شما دو برابر می‌کنند.

راه‌های زیادی برای دریافت کارت‌های XP دو سلاح وجود دارد. از جمله باز کردن جعبه‌های اعتباری کمیاب و حماسی.

جعبه های اعتباری حماسی 1200 اعتبار هزینه دارند. در حالی که جعبه های اعتباری کمیاب 400 اعتبار دارند. با این حال، جوایز این جعبه‌ها تصادفی است، بنابراین کارت XP دو سلاح برای شما تضمین نمی‌شود.

آنها همچنین در جعبه های جایزه دلداری ارائه می شوند. که اگر بازیکنی برای تیم شما در یک مسابقه رتبه بندی شده سقوط کند، پاداش دریافت می کنند. می توانید این موارد را در صندوق پستی درون بازی خود پیدا کنید.

همچنین می‌توانید برای ارتقاء اسلحه در کالاف دیوتی موبایل، جعبه‌هایی را از رویدادهای مختلف دریافت کنید. بنابراین برای رویدادهای جدید و جوایز آن‌ها به برگه رویداد توجه کنید.

 • تبلیغات Double Weapon XP را تماشا کنید

یکی از بهترین راه ها برای به دست آوردن دو سلاح XP از طریق تبلیغات دو سلاح XP است.

یک بازی چند نفره انجام دهید. وقتی لابی را ترک کردید، احتمالاً در صورت تماشای یک تبلیغ، شانس یک کارت XP دو سلاح برای بازی بعدی خود به شما پیشنهاد می شود.

این تبلیغات کمی آزاردهنده هستند – باید 60 ثانیه آنها را تماشا کنید. اما تضمین می کند که برای بازی بعدی خود دو سلاح XP داشته باشید.

آن را بنوشید، تبلیغ را تماشا کنید و پاداش خود را دریافت کنید.

 • از کارت های Weapon XP استفاده کنید

حالا به سراغ کارت‌های XP بروید. همانطور که قبلاً ذکر شد، سه نوع کارت XP سلاح وجود دارد: سبز، آبی و بنفش.

گرین کارت ها کمترین معنی را دارند و تنها 50 XP را ارائه می دهند. آنها همچنین کمترین احتمال را برای شما دارند که با آنها برخورد کنید. کارت های XP اسلحه آبی و بنفش بیشتری را خواهید دید که به ترتیب 100 XP و 500 XP را ارائه می دهند.

راه های مختلفی برای به دست آوردن کارت های XP سلاح وجود دارد. از جمله از طریق رویدادها، جعبه ها و فروشگاه آیتم ها.

از فروشگاه درون‌بازی، می‌توانید کارت XP اسلحه آبی و بنفش را با استفاده از اعتبار یا ارز ممتاز، COD Points خریداری کنید.

با خرید سی پی کالاف از جمینجا ، از امتیاز واریز cp های زمانبر به صورت رسمی و قانونی در کمتر از 8 ساعت بهره مند شوید.

خرج کردن اعتبار خود برای کارت های XP سلاح، استفاده خوبی از این ارز رایگان است. در بخش “item” فروشگاه درون بازی، کارت های آبی را می توان با 80 اعتبار یا 40 امتیاز COD خریداری کرد. در حالی که کارت های بنفش را می توان با 160 اعتبار یا 80 امتیاز COD خریداری کرد.

کارت‌های Weapon XP سپس می‌توانند در منوی Gunsmith استفاده شوند. هنگام ارتقاء اسلحه در کالاف دیوتی موبایل می توانید از ترکیبی از کارت ها استفاده کنید. اما توجه داشته باشید که باز کردن قفل تمام سطوح مقدار زیادی از آنها را می گیرد.

 • از همان سلاح استفاده کنید (حتی زمانی که به حداکثر سطح آن رسیدید)

زمانی که به خواندن این مطلب برسید، متوجه خواهید شد که استفاده از تفنگی که می‌خواهید سطح بالاتری داشته باشید – چه با یک کارت XP دو سلاح یا نه – یک راه مطمئن برای ارتقاء اسلحه در کالاف دیوتی موبایل است.

و این درست، اما عجیب است. حتی زمانی که به حداکثر سطح یک تفنگ رسیدید، مجهز نگه داشتن آن تفنگ می تواند به شما کمک کند تا سطح دیگری را ارتقا دهید.

به این دلیل که هنگامی که یک اسلحه را ارتقاء دادید، همچنان برای استفاده از آن پاداش دریافت می‌کنید. اما به‌جای ارتقاء بیشتر تفنگ، با کارت‌های XP اسلحه پاداش دریافت می‌کنید.

این کارت ها سپس می توانند با هر تفنگ دیگری استفاده شوند. بنابراین، اگر اسلحه‌ای دارید که دائماً با آن دست و پا می‌زنید، این می‌تواند سریع‌ترین راه برای بالا بردن سطح دیگری باشد.

تنها نقطه ضعف این کار این است که با تفنگی که در حال ارتقاء سطح آن هستید، زمان زیادی را به دست نمی‌آورید. که می‌توان از آن برای آزمایش پیوست‌ها و مزایای مختلفی که قفل آن را باز می‌کنید استفاده کرد.

 

3/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

بهترین دک اسپارکی کلش رویال : روش استفاده صحیح و نکات

نوشته بعدی

World of Wonder پابجی موبایل در جشن های پنجمین سالگرد معرفی شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه