نحوه باز کردن قفل Raptor FVM40 Scope در مدرن وارفار 2

Raptor FVM40 Scope

چگونه محدوده Raptor FVM40 را باز کنیم؟ – راهنمای باز کردن قفل MW2

سفارشی‌سازی سلاح‌ها یکی از بهترین چیزهایی است که در CoD: Modern Warfare 2 جدید ارائه شـده است. در این بازی ویدیویی، می‌توانید هر چیزی را که ممکن است نیاز داشته باشید را انتخاب کنید. از قلمروها و مجلات منحصربه‌فرد گرفتـه تا صدا خفه کن، زیر بشکه‌ها و موارد دیگر. این راهنما را بخوانید و نحوه باز کردن قفل Raptor FVM40 Scope در مدرن وارفار 2 را خواهیـد فهمید.

Raptor FVM40

Raptor FMV40 Scope چیست؟

Raptor FMV40 یکی از بهترین ضمیمه های اپتیک در CoD: Modern Warfare 2 است. شما می توانید با فشار دادن Shift با استفاده از این محدوده، دشمنان را در حالت ADS علامت گذاری کنید. همچنین این رپتور FMV40 دارای نشانگر سقوط گلوله است و سرعت دید را پایین می‌آورد. اما بهترین چیز در مورد Raptor FMV40 Scope این است که برای هر نوع سلاحی در MW2 مناسب است. می توانید مطمئن باشید که بزرگنمایی 13 برابری به شما این امکان را می دهد که با تفنگ های تک تیرانداز و تفنگ های خودکار مختلف کارآمد باشید.

مقالات مرتبط »  آموزش کامل نحوه پینگ کردن دشمن در کالاف دیوتی مدرن وارفار 2

حتی اگر به نظر برسد که Raptor FMV40 کامل است، اما اینطور نیست. مهمترین نقطه ضعف این میدان این است که درخشش تک تیرانداز بسیار بزرگی دارد. گاهی اوقات ممکن است شما را آزار دهد و نتوانید دشمنی را ببینید.

نحوه باز کردن قفل Raptor FVM40 Scope در مدرن وارفار 2

هنگامی که همه چیز را در مورد دامنه می دانید، زمان آن است که شرایط به دست آوردن آن را کشف کنید. واقعیت این است که حالت gunsmith اشکال دارد. وقتی به پیوست‌ها نگاه می‌کنید، الزامات محدوده قبلی را که ماوس را روی آن قرار می‌دهید نشان می‌دهد. و Raptor FVM40 را می توان با تراز کردن SO-14 به LVL 18 باز کرد. و آن را به یکی از سخت‌ترین پیوست‌ها در CoD: Modern Warfare 2 تبدیل کرد.

در نتیجه، Raptor FVM40 یکی از بهترین اسکوپ ها در MV2 است. برای باز کردن قفل آن، باید SO-14 را به سطح 18 ارتقاء دهید، که حتی برای بازیکنان با تجربه نیز بسیار چالش برانگیز است. همان طوری است که میبینید. از شما برای خواندن راهنما متشکرم. امیدوارم که شما آن را مفید بدانید! و در حالی که هنوز اینجا هستید، حتما راهنمای ما را در مورد نحوه باز کردن قفل کامو در کالاف دیوتی مدرن وارفار 2 بخوانید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آیا حالت بازی Shoot House در مدرن وارفار 2 رایگان است؟

نوشته بعدی

تجهیزات مرگبار در کالاف دیوتی موبایل چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه