آموزش کامل نحوه باز کردن قفل Grau 5.56 در کالاف دیوتی موبایل

باز کردن قفل Grau 5.56

چگونه قفل تفنگ تهاجمی Grau 5.56 را در COD:Mobile باز کنیم؟

این راهنما جزئیاتی را در مورد باز کردن قفل Grau 5.56 در کالاف دیوتی موبایل به عنوان یک تفنگ تهاجمی Grau 5.56 ارائه می دهد. در حالی که در مورد چند چیز دیگر صحبت می کند به اشتراک می گذارد.

Grau 5.56 یک تفنگ تهاجمی آینده است. که به COD: Mobile با آپدیت فصل ششم “Templar’s Oath” عرضه می شود. که در 5 ژوئیه 2023 (چهارشنبه، ۱۴ تیر) منتشر می شود.

سایت جمینجا به عنوان یکی از بهترین سایت های خرید سی پی کالاف ، دارای نماد اعتماد و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال می باشد

این یک سلاح سبک وزن و بسیار قابل مانور است که می توانید در همه محدوده ها از آن استفاده کنید، زیرا یک TTK عالی، با نام Time to Kill، دست زدن به سلاح و مواردی از این دست را ارائه می دهد.

مقالات مرتبط »    Kinetic Station BR Class کالاف دیوتی موبایل : توانایی ها، تاریخ انتشار و …

بنابراین به خواندن راهنمای ما ادامه دهید. زیرا نحوه باز کردن قفل Grau 5.56 در کالاف دیوتی موبایل را توضیح می دهیم.

نحوه باز کردن قفل Grau 5.56 در کالاف دیوتی موبایل

در کالاف دیوتی موبایل، نحوه باز کردن قفل Grau 5.56 با پیشبرد بتل پس فصل 6 (2023) خواهد بود. این یک جایزه رایگان ردیف 21 است که می توانید برای از بین بردن دشمنان در حالت های مختلف بازی به دست آورید و از آن استفاده کنید.

زمانی که نبرد COD: Mobile Season 6 (2023) به پایان برسد، راه دستیابی به تفنگ تهاجمی Grau 5.56 تغییر خواهد کرد. بنابراین، در این صورت، به سادگی از لابی اصلی به منوی Loadout بروید.

روی سلاح اصلی خود ضربه بزنید و از منوی سمت چپ، Assault Rifles را انتخاب کنید. اکنون، در لیست حرکت کنید تا تفنگ تهاجمی Grau 5.56 را پیدا کنید و روی آن ضربه بزنید.

معیارهای جدید باز کردن قفل را در سمت راست پایین صفحه بازی خواهید دید. آن را انجام دهید و تفنگ تهاجمی Grau 5.56 را آماده استفاده خواهید داشت.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

چالش پادشاه گابلین کلش اف کلنز را با این استراتژی ها شکست دهید!

نوشته بعدی

به روز رسانی جولای کلش رویال فصل 49 : کارت الیت وایلد و تغییرات تعادل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه