نحوه باز کردن آخرین اسکین قهرمان Champion King در کلش اف کلنز

اسکین قهرمان Champion King

چگونه جدیدترین پوسته قهرمان Champion King را در Clash of Clans باز کنیم؟

ارتقاهای آرایشی در کلش آف کلنز یک راه عالی برای بازیکنان است تا خود را از دشمنان متمایز کنند و زیبایی پایه خود را شخصی کنند. بازیکنان می توانند با خرید پس زمینه های جدید، پوسته های قهرمان و موارد دیگر این کار را انجام دهند. توسعه دهندگان به طور منظم از طریق Gold Pass و پیشنهادات فروشگاه، پوسته های قهرمان جدید را در اختیار بازیکنان قرار می دهند.

جدیدترین پوسته قهرمان، پوسته قهرمان Champion King است که به صورت پیشنهاد فروشگاهی در بازی موجود است. بازیکنان می توانند با استفاده از پول واقعی قفل این پوسته را باز کنند. و در هنگام حملات و دفاع از آن استفاده کنند. بازیکنان باید تا اول اکتبر قفل پوسته قهرمان را باز کنند.

این مقاله به بررسی پوسته قهرمان پادشاه قهرمان در کلش اف کلنز، اثرات آن و موارد دیگر می‌پردازد.

جمینجا معتبرترین مرجع خرید جم کلش اف کلنز در کمترین زمان ممکن است.

جدیدترین اسکین قهرمان پادشاه بربر در بازی کلش اف کلنز

برای اولین بار در تاریخ کلش آف کلنز، توسعه دهندگان یک پوسته قهرمان را مجدداً راه اندازی کردند. پوسته قهرمان قهرمان پادشاه، که جدیدترین پوسته قهرمان درون بازی است، ابتدا در جریان فینال جهانی کلش آف کلنز 2020 معرفی شد. بازیکنانی که این پوسته قهرمان منحصر به فرد را از دست دادند، اکنون می توانند آن را قبل از اول اکتبر خریداری کنند.

توضیحات درون بازی اسکین قهرمان Champion King به شرح زیر است:

“Champion King را از دست دادید؟ این سومین شانس شما برای دریافت پوسته قهرمان مسابقات جهانی کلش 2020 است! پس از خرید، به Barbarian King Altar بروید. روی Change Skin کلیک کنید تا Champion King Skin را انتخاب کنید. فقط برای مدت محدود در دسترس است. !”

بازیکنان می توانند این پوسته قهرمان منحصر به فرد با زمان محدود را با استفاده از پول واقعی باز کنند. پوسته‌های قهرمان مختلفی برای آرچر کوئین، رویال قهرمان و گراند واردن وجود دارد، اما Barbarian King دارای پوسته‌های Legendary بسیار کمی است، بنابراین بازیکنان مشتاقانه منتظر باز کردن این پوسته قهرمان و تکمیل مجموعه پوسته‌های قهرمان قهرمان جهان هستند.

پوسته قهرمان Champion King در کنار پوسته های قهرمان قهرمان ملکه و Champion Warden منتشر شده است تا به بازیکنان کمک کند ست آرایشی خود را تکمیل کنند. پوست قهرمان قهرمان پادشاه، پادشاه بربر را با لباسی طلایی و خاکستری با شمشیری جادویی نشان می دهد.

مانند پوسته قهرمان Pixel Queen، بازیکنان تنها با خرید پیشنهاد فروشگاه پوسته قهرمان با زمان محدود می‌توانند قفل پوسته قهرمان قهرمان پادشاه را باز کنند. پوست قهرمان دارای چندین ویژگی است، از جمله:

 • مدل سفارشی
 • جلوههای بصری
 • بافت های سفارشی
 • جلوه های صوتی
 • صدای خاص
 • انیمیشن های خاص
 • واحدهای تخم ریزی شده سفارشی

پوسته قهرمان قهرمان قهرمان با افکت ها و انیمیشن های متنوعی عرضه می شود. این انیمیشن ها در نبردهای چند نفره و جنگ قبیله ای و حتی در هنگام دفاع برای دشمن قابل مشاهده خواهند بود.

مقالات مرتبط »  گلد پس دسامبر کلش اف کلنز : اطلاعات، جوایز و موارد دیگر

باز کردن آخرین اسکین قهرمان Champion King در کلش اف کلنز

بازیکنان می‌توانند تا اول اکتبر با استفاده از نسخه محدود، پوسته قهرمان Champion King را باز کنند. بازیکنان می توانند مراحل ذکر شـده در زیر را برای باز کردن آخرین پوسته قهرمان در کلش اف کلنز دنبال کنند:

 • روی پیشنهاد Sweet Victory در فروشگاه کلیک کنید، که شامل پوسته قهرمان قهرمان قهرمان پادشاه است.
 • با استفاده از کدهای کوپن، کارت، بانکداری خالص، کیف پول موبایل یا UPI مبلغ 899 روپیه پرداخت کنید.
 • پس از تایید پرداخت، قفل پوست باز می شود و زیر لباس های پادشاه بربر در دسترس خواهد بود.
 • پادشاه بربر را انتخاب کنید و سپس اسکین قهرمان Champion King را تجهیز کنید.

پوسته قهرمان قهرمان پادشاه یکی از بهترین پوسته های قهرمان بربر کینگ در کلش اف کلنز است. بازیکنان همچنین باید سعی کنند پوسته های قهرمان قهرمان ملکه و Champion Warden را باز کنند تا مجموعه پوسته های قهرمان World Champion خود را تکمیل کنند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

انتشار آپدیت 2.4 پابجی موبایل به صورت رسمی در 6 ژانویه انجام می شود

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه نابود کردن تانک در کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه