بن شدن اکانت کالاف دیوتی موبایل – علل و راهکارهای لغو ممنوعیت

بن شدن اکانت کالاف

چگونه اکانت Call Of Duty Mobile را از حالت ممنوعیت خارج کنیم؟

بن شدن اکانت کالاف دیوتی موبایل مشکلی است که بسیاری از گیمرها با آن مواجه شده اند. COD Mobile به طور مداوم چندین حساب را مسدود می کند. و آنها حتی نمی دانند که چرا شما را ممنوع کرده اند. در این مقاله همه چیز مربوط به نحوه بازگرداندن حساب ممنوعیت تلفن همراه Call of Duty را مورد بحث قرار خواهیم داد.

جمینجا با فراهم کردن پایین ترین قیمت، سرعت بالا در شارژ سی پی و با پشتیبانی بالا به یکی از محبوب ترین سایت ها برای خرید سی پی کالاف تبدیل شده است.

Call of Duty mobile از زمان ممنوعیت پابجی موبایل در هند، کاربران جدید زیادی پیدا کرد. با تغییر بسیاری از گیمرها به بازی، بسیاری از گیمرهای بی حوصله نیز به این بازی پیوستند که نمی توانند شکست را بپذیرند و در هک و حالت افراط کرده و حساب خود را مسدود کنند. در اینجا نحوه درخواست تجدید نظر و بازگرداندن حساب خود و لغو ممنوعیت حساب Call Of Duty Mobile آورده شده است.

Call of Duty Mobile به عنوان یکی از هیپ ترین بازی های نبرد رویال منتشر شد. مشکلی که هر بازیکنی با آن مواجه است، محرومیت از طریق تلفن همراه است. و توانست انتظارات را برآورده کند. از زمان انتشار در اکتبر 2019، توانسته است کاربران زیادی را جذب کند. حتی با وجود رقیبی مانند PUBG، همچنان در جایگاه برتر قرار دارد.

مقالات مرتبط »   برگرداندن اکانت کالاف دیوتی موبایل بدون ایمیل – راهنمای جامع

علت بن شدن اکانت کالاف دیوتی موبایل

Call of Duty نام بسیار بزرگی در صنعت بازی است. آنها هرگز بدون دلیل حساب شما را مسدود نخواهند کرد. اگرچه افراد زیادی هستند که می گویند کار اشتباهی انجام نداده اند، هنوز حساب های آنها مسدود می شود.

برخی از شرایط و ضوابط وجود دارد که باید در حین انجام بازی رعایت کنید. اگر آنها را نقض کنید، مطمئناً حساب شما تحریم می شود. با این حال، ممنوعیت تلفن همراه Call of Duty هیچ دلیلی را برای مسدود شدن حساب مشخص نمی کند. اما عمدتاً دو دلیل وجود دارد که حساب های شما مسدود می شود.

اولین و رایج ترین علت بن شدن اکانت کالاف استفاده از هک و تقلب است. افراد زیادی هستند که سعی می کنند از یک بازی سوء استفاده کنند و رتبه خود را بالا ببرند و به راحتی بر دیگران پیروز شوند. Activision همه علیه این نوع بازیکنان است. سیستم ضد تقلب آنها بازیکنانی را که از این نوع هک ها و تقلب ها استفاده می کنند ممنوع می کند. بنابراین، اگر شما یکی از آنها هستید، خیلی سخت است که اکانت call of duty موبایل را مسدود کنید.

یکی دیگر از علل بسیار رایج بن شدن اکانت کالاف دریافت گزارش‌های زیاد است. اگر حساب شما بدون هیچ دلیلی مسدود شده است، ممکن است به دلیل این گزارش ها باشد. دلایل دیگری نیز می تواند وجود داشته باشد. بنابراین، بیایید ببینیم چگونه می توانید حساب Call Of Duty Mobile را لغو ممنوعیت کنید.

چگونه حساب موبایل Call of Duty را لغو ممنوعیت کنیم؟

هیچ روشی وجود ندارد که تضمین کند مانع بن شدن اکانت کالاف دیوتی موبایل می شود. اگر برای چند روز یا چند ساعت ممنوعیت دارید، تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که منتظر بمانید تا Unban Call Of Duty Mobile را دریافت کنید. اما افرادی هستند که اکانت آنها بیش از 10 سال با تماس تلفنی یا گاهی اوقات مسدود دائمی می شود.

اگر شما یکی از آنها هستید، چند راه وجود دارد که می توانید حساب خود را بازگردانید. اگرچه این بستگی به تیم پشتیبانی اکتیویژن دارد که آیا آنها قصد دارند حساب کاربری کالاف دیوتی موبایل را مسدود کنند یا خیر.

1. درخواست تجدید نظر برای بن شدن اکانت کالاف دیوتی موبایل

اگر فکر می کنید حساب شما به اشتباه مسدود شده است، می توانید با Activision تماس بگیرید و یک بلیط پشتیبانی در اینجا ایجاد کنید. هنگامی که بلیط شما افزایش یافت، Activision به صورت دستی جزئیات شما را بررسی می کند. و تصمیم می گیرد که آیا حساب شما می تواند بازگردانده شود یا خیر.

به یاد داشته باشید که Activision یک سیاست تحمل صفر در برابر تقلب دارد. و اگر از برنامه‌ها یا ابزارهای غیرمجاز استفاده می‌کردید، احتمال بازگردانی حساب شما کم است.

2. از طریق رسانه های اجتماعی برای بن شدن اکانت کالاف دیوتی موبایل با Activision تماس بگیرید

بسیاری از گیمرهای COD Mobile در انجمن های مختلف اظهار داشتند که تیم پشتیبانی آنها اکثراً هیچ سؤالی را حل نمی کند. با این حال، اگر خوش شانس باشید، ممکن است حساب بن شده COD Mobile را لغو ممنوعیت کنند.

روش دیگر توییت کردن با برچسب گذاری دسته های رسمی COD Mobile است. اگر به اندازه کافی ریتوییت دریافت کنید که توسط COD Mobile شناسایی شوید. سپس آنها به پروفایل شما و بازی های قبلی شما نگاه می کنند تا تشخیص دهند که آیا شما خط مشی های آنها را نقض می کنید یا خیر.

آنها همچنین یک subreddit فعال دارند که در آن به‌روزرسانی‌ها را مرتباً ارسال می‌کنند. همچنین می توانید در مورد ممنوعیت حساب خود در آنجا پست ارسال کنید. باز هم همه چیز در مورد شناخت است. اگر توسط تیم پشتیبانی آنها شناسایی شوید، تنها در این صورت می توانید حساب خود را بازگردانید.

اگر تعداد زیادی فالوور در هر پلتفرم رسانه اجتماعی دارید، شانس زیادی برای شما وجود دارد که حساب خود را رفع مسدودی کنید. همچنین، به خاطر داشته باشید که اگر تا به حال از هک‌هایی در بازی استفاده کرده‌اید، ممکن است هرگز حساب خود را به عنوان COD Mobile Ban نگیرید. بنابراین، زحمت تماس با آنها را به خود ندهید.

اینها تنها راه های موجود هستند که از طریق آنها می توانید حساب خود را بازگردانید. اگر شخصی برای دریافت حساب شما درخواست پول می کند، مطمئناً کلاهبردار است. پس در دام این افراد نیفتید.

چگونه از بن شدن اکانت کالاف دیوتی موبایل خود جلوگیری کنیم؟

راه‌های زیادی برای لغو ممنوعیت حساب‌های Call of Duty Mobile وجود ندارد. اما با این وجود، می‌توانید از مواردی که می‌توانند از بن شدن اکانت کالاف شما جلوگیری کنند، اجتناب کنید.

1. از استفاده از هک خودداری کنید

هک ها رایج ترین راه هایی هستند که می توانید Call Of Duty Mobile را Unban کنید. چندین هک در دسترس است، اما برخی از موارد رایج مانند Spinbot یا Aimbot می توانند حساب شما را در عرض چند دقیقه از بین ببرند.

این هک ها سیاست های بازی جوانمردانه آنها را نقض می کند. اکثر اوقات بازیکنان دیگر شما را گزارش می دهند و حساب شما حذف می شود. به غیر از اسکریپت، بازیکنانی که با استفاده از هر اسکریپتی که می تواند فایل بازی را تغییر دهد پیدا کرده اند نیز می توانند محرومیت دائمی دریافت کنند.

2. هرگز از VPN استفاده نکنید

Activision می تواند چندین IP را به موقع در لیست سیاه قرار دهد. اگر IP شما مسدود شده باشد، نمی توانید COD Mobile را از طریق آن بازی کنید. در این حالت، اکثر بازیکنان شروع به استفاده از VPN می کنند. این VPN ها می توانند به شما اجازه دهند IP خود را تغییر دهید و مدتی بازی کنید.

اما به محض اطلاع اکتیویژن، حساب کاربری شما مسدود خواهد شد. آنها استفاده از VPN را به شدت ممنوع کرده اند.

3. از شبیه سازهای غیرمجاز دوری کنید

همچنین مجاز به بازی با استفاده از هیچ شبیه ساز (به جز GameLoop) نیستید. از آنجایی که شبیه سازها می توانند مزیت خاصی نسبت به کاربران گوشی های هوشمند به شما بدهند. دوباره به دلیل سیاست‌های بازی جوانمردانه Activision می‌تواند حساب‌هایی را که از طریق هر شبیه‌ساز پخش می‌شوند، ممنوع کند.

اگرچه اگر از طریق شبیه سازها بازی می کنید، آنها مستقیماً حساب شما را مسدود نمی کنند. آنها فقط IP شما را در بیشتر مواقع در لیست سیاه قرار می دهند. اگر می خواهید از هر شبیه ساز استفاده کنید، GameLoop تنها گزینه است. این شبیه ساز مجاز آنها است. زیرا فقط شما را با کاربرانی که از شبیه سازها استفاده می کنند مطابقت می دهد.

4. هنگام استفاده از برنامه های شخص ثالث مراقب باشید

Activision به شدت مخالف هر نوع برنامه شخص ثالثی است که بتواند بازی شما را تغییر دهد. این نیز برخلاف سیاست های بازی جوانمردانه آنهاست. چندین بازیکن از این انواع برای پچ کردن بازی و کسب مزیت نسبت به سایر بازیکنان استفاده می کنند. اگر در استفاده از برنامه های شخص ثالثی که گیم پلی موبایل COD شما را تغییر می دهد گرفتار شوید، مطمئناً حساب شما ممنوع می شود و سپس به سراغ Unban Call Of Duty Mobile بروید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

معرفی بهترین دک های چالش Capture the Queen کلش رویال

نوشته بعدی

کلاس Igniter در کالاف دیوتی موبایل : چگونه قفل آن را باز کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه