مقایسه ی دو اسلحه ی UMP و Thompson در بازی پابجی موبایل

گان های بازی پابجی موبایل

استایل بازی کردن بازیکن ها به عوامل مختلفی بستگی دارد، اگر در مکانی مانند Bootcamp یا Pochinki  فرود بیایید بسیار جدی تر و با دقت بیشتر بازی می کنید و استایل بازیتون در حالت خشونت آمیز قرار می گیرد، اگر برایتان سوال شده که بازیکنانی که از تمام سلاح های پرتابی استفاده می کنند کدام اند ، باید به شما بگوییم آنها همان بازیکنان تهاجمی و خشونت آمیز هستند، اگر شما قصد دارید در بازی جدی تر عمل کنید و Kill های بیشتری بگیرید، باید به حواس گیمتون توجه زیادی کنید، ساختن حس درون بازی کار راحتی نیست و شما باید هزاران ساعت بازی کنید تا این استایل را به دست آورید، اماّ جدای از این تجربه هایی که باید بدست آورید یک سری اطلاعات ساده هست که به موفقیت شما در بازی کمک زیادی می کند.

آموزش بازی پابجی موبایل

این اطلاعات ساده می تواند یک سری نکته یا ترفند یا حتی دانش درباره اسلحه ها باشد. ما قصد داریم در این مقاله به دانش اسلحه ی شما کمک کنیم تا بتوانید بیشتر با اسلحه های بازی پابجی موبایل آشنا شوید، مسلسل های کوچک (SMG) نقش بسیار مهمی را در استایل بازی تهاجمی ایفا می کنند، SMG ها سرعت شلیک بالایی دارند و حتی برخی از آنها آسیب زیادی به دشمن وارد می کنند، اماّ این مسلسل های کوچک از نظر مسافت تیر اندازی محدود هستند، اماّ باید توجه داشته باشید در همین فاصله ی محدود و کم کار های فوق العاده ای از SMG ها بر می آید ، به طوری که در درگیری های کوتاه برد اسلحه هایی مانند، Uzi ، UMP،Vecrot و Thompsonعملکرد بسیار بهتری از AR ها دارند.

معرفی اسلحه های بازی پابجی موبایل

از نظر میزان فراوانی، SMG ها نسبت به بقیه ی اسلحه های بازی بسیار فراوان تر Spawn می شوند به طوری که بعد از کلت، SMG ها فراوان ترین آیتم برای لوت کردن هستند، پس با این وجود شانس پیدا کردن یک Uzi بسیار بیشتر از پیدا کردن یک AKM است، با این اوصاف ما در این مقاله به مقایسه ی دو SMG پر طرفدار به نام UMP و Thompson و معرفی ویژگی های آنها می پردازیم، در این مقاله این دو اسلحه را مقابل هم قرار می دهیم تا به این نتیجه دست یابیم که کدام یک برای استفاده مناسب تر است.

مقایسه ی میزان آسیب 

زمانی که درباره ی میزان آسیب صحبت می کنیم، اسلحه ی UMP ، دارای 2% آسیب بیشتر نسبت به Thompson است، اگر ریز تر به موضوع نگاه کنیم، اسلحه ی UMP با هر ضربه به سر 73.5 آسیب و با هر ضربه به بدن 48.2 آسیب به بازیکن وارد می کند، در حالی که اسلحه ی Thompson با هر ضربه به سر 71.8 آسیب و با هر ضربه به بدن 41.9 آسیب به بازیکنان وارد می کند، اسلحه ی UMP با اختلاف کمتری بهتر از اسلحه ی Thompson است. UMP با هر ضربه به دست 28 آسیب و با هر ضربه به پا 17 آسیب به بازیکن وارد می کند، و اسلحه ی Thompson با هر ضربه به دست 25.8 آسی و با هر ضربه به پا 16.2 آسیب وارد می کند. برای خرید یوسی پابجی موبایل با مناسب ترین قیمت در جمینجا وارد صفحه محصولات پابجی شوید.

اسلحه ی Thompson در بازی پابجی موبایل
حال برای اینکه متوجه شوید چرا این اسلحه ها اینقدر زیاد در مسافت های کم آسیب وارد می کنند، باید با موضوع سرعت تیر آشنا باشید، در جنگ های کوتاه برد ، گلوله ها نیاز نیست مسافت زیادی را تا اصابت به هدف طی کنند، این به آن معناست که اگر شما نزدیک باشید تیر ها سریع تر با هدف اصابت می کند و با وجود میزان آسیب زیاد ، بازیکن به آسانی کشته می شود. فقط در نظر داشته باشید با اسلحه ی UMP، تنها 4 گلوله برای کشتن یک بازیکن با کلاه و جلیقه ی لول 3 کافی است.

لگد اسلحه (Recoil) 

بازیکن هایی که بیشتر در فاصله های نزدیک مبارزه می کنند همیشه از برداشتن اسلحه هایی که لگد زیادی دارد خودداری می کنند، کنترل نشانه ی تفنگ بر روی دشمن در حالی که داریم حرکت می کنیم بسیار دشوار است، در کل بازیکن ها همیشه به دنبال اسلحه هایی هستند که هم مناسب برای مبارزات در فاصله های کم باشند و هم لگد کمتری داشته باشند، بین اسلحه های UMP و Thompson این UMP است که در عین مناسب بودن برای مبارزات در فاصله های نزدیک ، لگد کمتری هم دارد. نوع لگد اسلحه ی UMP بیشتر عمودی است تا افقی، این یعنی اسلحه در اثر شلیک کردن به بالا می رود و در واقع شما باید آن را به پایین کنترل کنید.

اسلحه های SMG در بازی پابجی موبایل
البته لگد این اسلحه قابل تحمل است و توجه کنید اسلحه ی UMP یکی از آسان ترین لگد ها رو در بین اسلحه های بازی پابجی موبایل دارد، همچنین شما می توانید یکی از Attachment هارو بر اساس نوع کاربردتون روی اسلحتون قرار بدید که آن هم کمک زیادی می کند، اگر قصد دارید میزان لگد اسلحتون را کاهش بدید میتوانید این تجهیزات ضمیمه را روی اسلحتون بندازید: muzzle ،Vertical foregrip.
اسلحه ی Thompson نسبت به UMP لگد بیشتری دارد، آنقدر نیست که قابل کنترل نباشد ولی لازم هست توجه داشته باشیم، بیشتر لگد اسلحه ی Thompson بیشتر افقی است یعنی اسلحه به راست و چپ می رود، یکی دیگر از مواردی که باید درباره اسلحه ی Thompson بدانید این هست که روی این اسلحه تعداد کمی Attachment قرار می گرد ، به طوری که شما تنها می توانید از صدا خفه کن و خشاب اضافه استفاده کنید.

اسلحه های بازی پابجی موبایل

اتچمنت های صدا خفه کن و خشاب اضافه هیچ تاثیری روی میزان لگد اسلحه ندارد، پس نتیجه گرفتیم میزان لگد اسلحه ی Thompson از UMP بیشتر است و با اتچمنت هم نمی توانیم لگد اسلحه ی Thompson را کم کنیم، پس تا اینجای کار اسلحه ی UMP از لحاظ دقت یک امتیاز مثبت می گیرد.

سرعت شلیک گلوله 

قطعا تا به حال متوجه شدید میزان سرعت شلیک گلوله چه اهمیت زیادی برای بازیکن هایی که تهاجمی بازی می کنند دارد،زمانی که اسلحه ی UMP را در برابر Thompson قرار می دهیم، اسلحه ی UMP با اختلاف کمی بهتر از اسلحه ی Thompson است، همیشه اسلحه ی UMP یک تیر جلو تر از Thompson است، سرعت شلیک هر گلوله در اسلحه ی UMP تقریبا 0.088 ثانیه است ، در حالی که سرعت شلیک هر گلوله در اسلحه ی Thompson تقریبا 0.9 دهم ثانیه است یعنی حدود 2 میلی ثانیه کمتر از UMP ، پس متوجه شدیم در زمینه سرعت شلیک هم اسلحه ی UMP یک قدم جلو تر از Thompson قرار دارد.

آموزش بازی پابجی موبایل
هرچه سریع تر گلوله به هدف (بازیکن) اصابت کند ، آسیب بیشتری می رساند، به طور کلی اسلحه ی UMP به میزان 30% سرعت بیشتری در شلیک گلوله نسبت به Thompson دارد.
و در آخر این UMP است که پیروز در این رقابت می شود، تنها موردی که اسلحه ی Thompson در آن بهتر است تعداد بیشترِ تیر در خشاب آن است ، اماّ در موارد دیگر اسلحه ی UMP با اختلاف بهتر از اسلحه ی Thompson است و پیروزِ این رقابت می شود.

5/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

همه چیز درباره ی سیستم تک تیر اندازی در بازی فری فایر

نوشته بعدی

راهنمای کامل اسلحه های Melee در بازی پابجی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه