آموزش تنظیمات کالاف دیوتی موبایل

تنظیمات کالاف دیوتی موبایل

سبک بتل رویال در دنیای بازی و سرگرمی بسیار محبوب بوده و از جذابیت خاصی برخوردار است. حالت اکشن آن سبب ایجاد هیجان در هنگام اجرای بازی می شود. همان چیزی که اغلب بازیکنان و گیمرها به دنبال آن هستند. کالاف دیوتی موبایل ( Call of duty mobile ) یکی از این برنامه های هیجانی است. جز به جز عملکردهای بازی قابلیت تنظیمی دارند. یک سری تنظیمات پیش فرض و ایده آل برای این برنامه در نظر گرفته شده است. اما گاهی اوقات این تنظیمات پیش فرض  مناسب یک گیمر نیست. در واقع یک بازیکن نمی تواند هم سو و هم گام با این تنظیمات برنامه را به پیش ببرد. پس باید چه کاری انجام داد؟؟ به بخش تنظیمات بازی کالاف دیوتی موبایل بروید و مطابق با شرایط و دلخواه خود گزینه ها را تنظیم کنید. آموزش تنظیمات کالاف دیوتی موبایل به انجام این تغییرات هدفمند کمک خواهد کرد.

تنظیمات کالاف دیوتی موبایل

آیا تا به حال به سراغ بخش تنظیمات کالاف دیوتی موبایل رفته اید؟ آیا این مسیر در روند پیروزی و موفقیت بازیکنان نقشی دارد؟ تنظیمات این برنامه در کدام قسمت واقع شده است؟؟ تنظیمات همان چرخ دنده معروف است. چرخ دنده ای که در اغلب نرم افزارها و برنامه ها وجود دارد. اگر روی این آیکون بزنید چندین تب مختلف باز خواهد شد. هر تب یک بخش تنظیمی مهم بوده که خود شامل گزینه های متعددی است. سعی شده است تمامی بخش های تنظیمی این برنامه پوشش داده شود. به طور کلی، هر گیمر در بخشی از برنامه با مشکل و نا هماهنگی مواجه می شود. بنابراین تمامی ابعاد و جنبه های این برنامه قابلیت تنظیمی پیدا کرده اند. با این رویکرد، هر بازیکن می تواند طبق خواسته خود بخش های مختلف را تغییر دهد. کاملا واضح است که در این صورت مسیر موفقیت او آسان تر طی می شود.

روی صفحه اصلی برنامه کالاف دیوتی موبایل یک آیکون چرخ دنده به اسم تنظیمات وجود دارد. روی آن کلیک کنید و وارد آن شوید. به طور مختصر تب های موجود در این بخش معرفی می شوند. در آموزش تنظیمات کالاف دیوتی موبایل متوجه خواهید شد که چه بخش هایی همراه با چه محتوایی وجود دارند.

این را هم بخوانید : چطور در بازی کالاف دیوتی موبایل به یک بازیکن حرفه ای تبدیل شویم؟

تنظیمات کنترل کالاف دیوتی موبایل

در بخش کنترل کالاف دیوتی موبایل می توانید حالت های بتل رویال، مولتی پلیر و … را جداگانه تنظیم نمایید. یادتان باشد شلیک به دشمن در حالت Advanced بسیار راحت تر خواهد بود. سلاح و تجهیزات مختلف را روی گزینه HIP  تنظیم کنید. زیرا خواهید توانست روی شلیک خود کنترل و تسلط بهتری داشته باشید. البته اسنایپر ها به دلیل شلیک از فاصله دور روی Ads  تنظیم می گردند. در این جا تنظیمات مربوط به دکمه های کنترل کننده نیز صورت می گیرد. تعداد دکمه های کنترل، اندازه،  رنگ، طرح آن ها و جایگاه شان مشخص می شود. برای انجام تغییرات کارآمد باید مشخص شود که شما جزو کدام گروه زیر هستید؟ در واقع از چند انگشت خود در کنترل دکمه های صفحه بازی استفاده می کنید؟

  • دو انگشت شصت: کار کردن با دو انگشت شصت به تنهایی سخت است. هم زمان نمی توان به خوبی هدف گیری کرد و شلیک نمود. به همین خاطر در بخش custom بهتر است تمامی انواع سلاح ها روی ADS  قرار داده شوند.
  • دو انگشت شصت و یک اشاره: کار کردن با سه انگشت بسیار راحت تر خواهد بود. حالا می توانید بر خلاف حالت قبل تمام گزینه ها را روی HIP قرار دهید. هم زمان هدف بگیرید و شلیک کنید. در این حالت ها حتما جای دکمه های کنترل بازی را با توجه به راحتی و عملکرد خود مشخص کنید. هر انگشت می تواند یک حرکت را کنترل نماید.
  • دو انگشت شصت و دو انگشت اشاره: حالت چهار انگشتی نیازمند مهارت های ذهنی و جسمی بازیکن است. این کار از عهده بازیکنان حرفه ای بر می آید. هر کسی قادر نیست به این شکل عمل کند. اصلا چهار انگشتی بودن خود دلیل حرفه ای بودن یک بازیکن است. هم زمانی هدف گیری، ماشه، حرکت و جهش در این جا امکان پذیر خواهد بود.‌ در تمام موارد، تعیین جای دکمه ها به خود شخص ارتباط دارد.

تنظیمات پایه کالاف دیوتی موبایل

در آموزش تنظیمات کالاف دیوتی موبایل به بخش پایه یا Basic  می رسیم. در این بخش گزینه های متعددی  وجود دارد که گیم پلی را تحت تاثیر خود قرار می دهد.  گزینه های متعددی در این جاست که به روند بهتر بازی کمک می کند. تنظیمات پیش فرض را با توجه به عملکرد مطلوب خود تغییر دهید. هدف گیری، میزان آسیب رسانی، ژیروسکوپ و … در این جا دست کاری می شوند. همه تغییرات باید در اتاق تمرین یا Training بررسی شود. در زیر با بخش های دیگر تنظیمات کالاف دیوتی اشنا می شوید . در صورتی که قصد خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل را دارید می توانید از همین سایت با قیمت مناسب اقدام به خرید کنید.

تنظیمات صدا و گرافیک کالاف دیوتی موبایل

در آموزش تنظیمات کالاف دیوتی موبایل بخش صدا و گرافیک خیلی مهم است. البته به شخصیت بازیکن و میزان تمرکز او نیز مرتبط است. یکی از مهم ترین قسمت های این بخش تنظیم درجه صدا می باشد.  میزان ولوم و صدا را مطابق با نیاز خود تغییر دهید. انواع صداهای یک بازی در این جا درجه بندی شده اند. معمولا در حالت low و medium  قرار می گیرند تا مانع از حواس پرتی بازیکن شود. هر مود بازی نیازمند غیر فعال نمودن یک بخش خاص است. بنابراین تنظیمات این بخش با توجه به مود شما فرق می کند. حتی می توان صفحه اسکرین بازی را نیز به شکل دستی تنظیم و کنترل نمود. نور، شفافیت، رنگ و … مربوط به گرافیک صفحه است. موارد مربوط به تصویر و صدا در این قسمت گنجانده شده اند.

تنظیمات حساسیت کالاف دیوتی موبایل

در مسیر آموزش تنظیمات کالاف دیوتی به تب حساسیت می رسیم. در این جا سرعت چرخش بازیکن قابل تنظیم می باشد. سرعت بالا در حرکات انگشت می تواند چرخش سریع تری را رقم بزند. سعی کنید همه چیز را روی حالت معمول قرار دهید تا به آن ها عادت کنید. میدان و برد،  دید بازیکن، سرعت و حساسیت دوربین و … در این بخش گنجانده شده است. این بخش با اعمال شرایط مناسب دامنه، دقت و حساسیت، شلیک موثری را رقم می زند.

تنظیمات وسیله نقلیه کالاف دیوتی موبایل

در بخش وسیله نقلیه از تنظیمات بازی نوع وسیله نقلیه، نحوه نمایش آن ها و زمان نمایش بررسی می شود. این موارد کاملا شخصی است و بازیکن به اختیار خود آن ها را تغییر می دهد. قبل از انتخاب هر حالت، آن را ببینید و سپس آن را گزینش نمایید. در فرار از دشمن و یا تعقیب و گریز او استفاده از وسایل نقلیه یک امتیاز کلیدی خواهد بود.

تنظیمات Message کالاف دیوتی موبایل

در این بخش، انوع حالت ها و مود ها به صورت جداگانه قابل تنظیم هستند. همان طور که می دانید امکان چت و پیام دادن در این برنامه مدرن و آنلاین وجود دارد. می توانید سرعت پیام ها را برای هر حالت به طور اختصاصی تنظیم نمایید. حالت چت تکی و گروهی نیز امکان پذیر است‌‌.

تنظیمات نهایی

در نهایت با گزینه های عکس پروفایل، کنترولر و سایر موارد برخورد می کنیم. مواردی با جزئیات کم تر که به دلخواه فرد دچار تغییرات می شوند. در بخش عکس پروفایل به راحتی می توانید هر عکسی خواستید برای پروفایل اکانت خود انتخاب نمایید. در قسمت کنترولر با آپشن هایی روبرو می شوید که به انجام تغییرات کنترولر کمک می نمایند.

جمع بندی

حالا دیگر می دانید در بخش تنظیمات کالاف دیوتی موبایل با چه مواردی روبرو خواهید شد. در حقیقت کاملا آگاهید که هر قسمت در بر دارنده چه گزینه هایی می باشد.

5/5 - (3 امتیاز)
نوشته قبلی

آپدیت جدید فری فایر 2022

نوشته بعدی

سلاح های کم لگد(ریکویل) در بازی پابجی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه