راهنمای تاور تروپس در کلش رویال : معرفی، ارتقاء، فهرست کارت ها و موارد دیگر

راهنمای تاور تروپس

راهنمای Tower Troops کلش رویال : معرفی، ارتقاء، فهرست کارت ها و …

بیایید با این راهنمای تاور تروپس در کلش رویال در مورد تغییر گیم پلی جدید، و احتمالات آن، اطلاعات کسب کنیم.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

Tower Troops اکنون با آپدیت دسامبر 2023 کلش رویال وارد شده است. نقشه راه کلش رویال 2024 قبلاً در مورد این نوع کارت جدید که به بازی می آید صحبت کرده بود. اما ما در حال حاضر یک کارت در دسترس با Tower Princess داریم.

مقالات مرتبط »     نقشه راه 2024 کلش رویال برای سال آینده اعلام شد ؛ جزئیات را ببینید

راهنمای تاور تروپس در کلش رویال : بررسی اجمالی

معرفی

Tower Troops مانند یک مکمل جدید برای کلش رویال هستند. آنها را در برگه کارت‌ها، درست در جایی که مجموعه کارت شما پاتوق دارد، پیدا خواهید کرد. این نیروها خاص هستند زیرا همه آنها در مورد دفاع هستند و در بالای برج های تاج شما مستقر هستند.

قسمت جالبش؟ تا زمانی که نبرد به طور رسمی آغاز نشود، حریف شما سرنخی از این سربازان برج نخواهد داشت. همراه با این تغییر، Princess Towers اکنون به Crown Towers تغییر نام داده اند.

توانایی ها

هر Tower Troop توانایی متمایز خود را به ارمغان می آورد و طعمی منحصر به فرد به استراتژی کلش رویال شما می بخشد. درست مانند کارت‌های معمولی شما، Tower Troop با موارد کمیاب همراه است و می‌توان بر اساس آن دسته‌بندی کرد. خارج از نبرد معمولی شما، Tower Troops ادعا می‌کند که یک کارت اختصاصی در عرشه نبرد شما دارد. زیرا آنها بخشی اجباری از عرشه نبرد شما هستند. که به محض راه اندازی می توان آنها را با کارت های دیگر تعویض کرد.

جمع آوری و ارتقاء

تاور تروپ ها می توانند با استفاده از ترکیبی از کارت ها و طلا، تحت ارتقاء قرار گیرند. کارت های Tower Troop به طور خاص از Tower Troop Chests قابل دریافت هستند. Wild Cards و Magic Books برای ارتقاء تاور تروپ اعمال نمی شوند. اما سکه های جادویی می توانند برای جبران هزینه های ارتقاء طلا استفاده شوند.

سربازان برج از یک قانون تسطیح ساده پیروی می کنند زیرا نمی توانند از سطح برج پادشاه شما پیشی بگیرند. برخلاف کارت‌هایی که می‌توان آنها را بیش از حد تراز کرد، اگر برج پادشاه شما در سطح ۱۲ باشد، سربازان برج شما نمی‌توانند از سطح ۱۲ فراتر بروند. اجازه دهید به زبان ساده‌تر توضیح بدهم، اگر برج پادشاه شما در سطح ۱۲ باشد، هیچ سربازی در سطح ۱۳ وجود ندارد.

راهنمای تاور تروپس در کلش رویال : لیست سربازان

در حال حاضر ما فقط یک تاور تروپ در کلش رویال داریم

1. Tower Princess

  • نادر بودن: رایج
  • اهداف: هوایی و زمینی

Tower Princess به عنوان اولین تاور تروپ در بازی وارد شد. و اکنون خود را از مکان مورد علاقه خود جدا کرده است و به عنوان کارتی خواهد بود که می تواند توسط نیروهای دیگر جایگزین شود. او یک کارت نادر رایج در بازی است و دارای محدوده 7.5 کاشی با سرعت ضربه 0.8 ثانیه است.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

بهترین لود اوت Mk12 برای پابجی موبایل : تنظیم کامل اتچمنت ها

نوشته بعدی

رویداد Cookie Rumble کلش اف کلنز : همه چیزهایی که لازم است بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه