معرفی 10 سلاح برتر بازی فری فایر

معری بهترین سلاح های بازی فری فایر

بازی های بتل رویال را چیزی جز سلاح ها نمی سازند، این مورد ممکن است برای بازی فری فایر آن هم به دلیل داشتن لیستی از کارکتر و توانایی ها صدق نکند، به هر حال، سلاح ها تنها وسیله ای در بازی هستند که می توانید با آن بازیکن ها را بکشید، پس بهتر است بهترین سلاح از هر گروه اسلحه را بشناسید.
در بازی فری فایر سلاح های زیادی وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید، اماّ شما تنها می توانید 2 اسلحه بردارید، بنابر این در این مقاله به معرفی 10 تا از بهترین سلاح های بازی فری فایر خواهیم پرداخت.

M79 

وقتی صحبت از سلاح هایی که توانایی از بین بردن بازیکنان را در پشت gloo walls دارند، به میان می آید، بهترین سلاح بین آنها M79 است، این سلاح در واقع یک نارنجک پرت کن هست که می تواند دشمنان شما را منفجر کند. یکی از بهترین زمان ها برای استفاده از این سلاح زمانی هست که دشمن شما بر روی یک فضای باز قرار گرفته باشد، همچنین می توانید از این سلاح برای کشتن بازیکنان داخل ساختمان هم استفاده کنید.

معرفی 10 سلاح برتر در بازی پابجی موبایل
دقت داشته باشید که این سلاح تعداد تیر محدودی در خشابش دارد، پس حواستون باشه مهمات این سلاح را حتی قبل از پیدا کردن آن بردارید که از لحاظ تعداد تیر به مشکل نخورید، به طور کلی اگر قبل از M79 از SMG استفاده می کردید پس تیر هایش را دور نیاندازید.

KORD 

یکی از سلاح هایی که اتفاقا تازه به بازی اضافه شده است، این یک سلاح LMG است که به طور پیش فرض روی آن دوربین( Scope) دارد، دلیلی که این سلاح بهتر از بقیه ی LMG ها است مقدار رنجی هست که برای تیر اندازی پشتیبانی می کند، سلاح KORD از لحاظ تعداد تیر و خشاب هم بسیار مناسب و قابل قبول است به طوری که می توانید یک تیمِ کامل را با یک خشاب از بین ببرید.

معرفی 10 تا از بهترین سلاح های بازی فری فایر

این سلاح همراه مناسبی برای سلاح های Rocket Launcher و M82B است، همچنین داشتن توانایی هایی مثل Moco’s Hacker Eye یا Shirou’s Damage Delivered می تواند همراه با این سلاح معجزه کند!
تنها نکته ی منفی درباره ی این سلاح فراوانی آن در مپ هست، این سلاح به سختی پیدا می شود ولی شما همیشه به دنبال آن باشید چون ارزشش را دارد.

Vector 

بهترین سلاح برای استفاده در Clash Squad چیزی نیست جز Vector ، از آنجایی که در حالت بازی Clash Squad مبارزات در فاصله های نزدیک و کوتاه برد صورت می گیرد، پس سلاحی چون Vector که برای فاصله های نزدیک ساخته شده است و بسیار مرگبار هست می تواند گزینه ی ما باشد، در میان تمامِ SMG ها تنها سلاح Vector هست که بسیار قدرتمند است، یکی دیگر از ویژگی های خوب در این سلاح بالا بودن سرعت شلیک گلوله در این اسلحه است، یکی از دلایلی که سلاح Vector یک SMG پر قدرت هست وجود Akimbo perk است، زمانی که این سلاح به بازی اضافه شد همراه با  Akimbo perk بود.

سلاح Vector در بازی فری فایر

دقت کنید که Akimbo perk زمانی کار می کند که شما یکی از اسلات های سلاحتون را برای آن اختصاص دهید، یعنی هم اسلات سلاح اول و هم اسلات سلاح دومتون را سلاح Vector اسغال می کند، در مقابل شما تقریبا 2 برابر آسیب می رسانید به بازیکنان، در واقع انگار شما با قدرتِ 2 عدد SMG با یک SMG شلیک می کنید. این توانایی مدت زمان کشتن بازیکن ها را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد، تنها تجهیزات اچتمنت موجود برای این سلاح Muzzle و Magazine هست.

برای خرید جم فری فایر با ارزان ترین قیمت اینجا کلیک کنید.

MP40 

وقتی صحبت از یک سلاح SMG پر طرفدار می شود ، آن چیزی نیست جز MP40، همه در حالت بتل رویال به دنبال این سلاح هستند، و دلیل آن این هست که  تقریبا می توان گفت تنها سلاح SMG در بازی فری فایر است که در عین آسیبِ بالا ، لگدِ کمی هم دارد، این یعنی شما می توانید به راحتی یک خشاب کامل تیر به دشمنتان بزنید(یعنی تقریبا همه ی تیر ها برخورد میکند) ، تنها تجهیزات اتچمنتی که می توانید روی این سلاح استفاده کنید خشاب اضافه هست که بسیار کار آمد و مفید است.

معرفی بهترین سلاح های بازی فری فایر

تنها اشکالی که می توان از این سلاح گرفت کم بودن ظرفیت خشابِ آن است، که شما می توانید این مشکل را با اچمنت خشاب اضافه رفع کنید، سلاح MP40 با توانایی های کارکتر های زیر سازگار است:

Luqueta’s Hat Trick

Hayato’s Bushido

Jota’s Sustained Raids

سازگاری این سلاح با این توانایی های کارکتر دلیلی شده که بازیکنان تا حداقل اواسط بازی این سلاح را با خود حمل می کنند، سلاح MP40 سریعترین سرعت شلیک گلوله یا همان Rate of fire را میان تمام SMG های بازی دارد، پس همیشه سعی کنید در بازی از آن استفاده کنید.

AK 

سلاح های تهاجمی یا AR ها هم از میزان برد و هم از میزان آسیب متعادل هستند، اکثر سلاح های AR برای تیر اندازی در مسافت های متوسط و یا کوتاه مناسب هستند، بیشترین آسیبی که می توانید به فاصله های دور وارد کنید از طریق همین سلاح های AR صورت می گیرد، دقیقا مثل سلاح های اسنایپر، یک سری سلاح های AR مثل همین AK هستند که تقریبا همه کاره بوده و برای موارد مختلف می توانید از آنها استفاده کنید، و از آنجایی که این سلاح جزو سلاح هایی است که از اوایل بازی در بازی فری فایر وجود داشته پس اکثر بازیکنان ممکن هست از آن استفاده کنند.

معرفی 10 سلاح برتر بازی فری فایر
سلاح های زیادی به بازی اضافه یا از بازی حذف شدند، اماّ AK پر قدرت از ابتدای بازی مانده است، این سلاح یکی از بهترین کارایی ها و کاربرد ها را در بازی فری فایر دارد، البته که سلاح های AR دیگری هم هستند که در مواردی از سلاح AK بهتر باشند، اماّ باید توجه داشته باشید هیچ سلاحی به فراوانی AK وجود ندارد، همین موضوع این سلاح را منحصر به فرد کرده است. تقریبا هر بازیکنی می تواند در بازی این سلاح را به راحتی پیدا کند و همین موضوع این سلاح را پر طرفدار کرده است.

M14 

این سلاح با بقیه ی AR ها فرق دارد، اکثر سلاح های گروه AR تمرکزشان بر روی مبارزات نزدیک یا فاصله های متوسط هست، اماّ این سلاح بر خلاف بقیه AR ها مناسب برای مبارزات دور برد و مسافت ها طولانی است، اماّ دقت داشه باشید این سلاح تک تیر انداز یا اسنایپر نیست ولی یک سلاح AR است که مناسب برای مسافت های طولانی هست، این سلاح به تیر اندازی به مسافت های دور و همچنین آسیب زیاد معروف است، حتی می توانید از تجهیزات اتچمنتی مانند Silencer ، Muzzle، Scope و خشاب اضافه بر روی این سلاح استفاده کنید.

معرفی سلاح های برتر بازی فری فایر
به دلیل نوع خشاب این سلاح شما نمی توانید همراه با آن یک سلاح تک تیر انداز حمل کنید، این سلاح در واقع چیزی بین AR و تک تیر انداز(Sniper) است. بازیکنانی که در مبارزات دور برد استعداد ندارند می توانند به راحتی از این سلاح استفاده کتتد و نتیجه مناسبی بگیرند، همچنین می توانید همرا با این سلاح از یک SMG مثل MP40 هم استفاده کنید.

Desert Eagle 

این سلاح به تنهایی شما را وادار می کند به گروه سلاح های Pistol اهمیت فراوانی دهید، معمولا جایگاه کلت ها در کیف شما در حالت بتل رویال توسط سلاح M1873 پر شده است، اماّ در حالت Clash Squad تنها Desert Eagle حکمرانی می کند، این سلاح هیچ فرقی با یک تانک ندارد، به راحتی با یک گلوله دشمنانتون را از بین ببرید، تنها چیزی که ممکن است برای شما مشکل ساز شود فاصله ی یا رنجی هست که این سلاح ساپورت می کند.

معرفی 10 سلاح برتر بازی فری فایر
اماّ به هر حال این سلاح آنقدری آسیب زیادی دارد که نیاز شما را بر طرف خواهد کرد، این سلاح دومین سلاح کمری پر قدرت در بازی فری فایر است، حتی در حالت بتل رویال هم بازیکنان شروع به استفاده از این سلاح کرده اند، شما می توانید همراه با این سلاح از اتچمنت های Muzzle و Silencer استفاده نمایید.

M1887 

این سلاح به راحتی بازیکنان را ناک می کند، این سلاح بیشترین میزان آسیب را در کوتاه برد در میان سلاح های بازی دارد، سلاح M1887 با وجود داشتن تنها 2 گلوله در خشاب ، بسیار قدرتمند است، این سلاح بسیار سریع و چابک است، میزان آسیبی که این سلاح در محدوده ی نزدیک دارد آنقدری هست که با یک تیر بازیکنان را از پا در آورد.

سلاح M1887 در بازی فری فایر

برای کشتن بازیکنان حتی نیاز نیست آنها را هدشات کنید، اماّ این سلاح طوری نیست که مورد علاقه ی همه ی بازیکن ها باشد، این سلاح را معمولاََ بازیکنان تهاجمی استفاده می کنند. هیچ تجهیزات اتچمنتی نمی توانید بر روی این سلاح استفاده کنید، پس باید همیشه تیر و مهمات آن را بردارید تا از لحاظ مهمات به مشکل نخورید.برای نشان دادن قدرت این سلاح همین کافی هست که بدانید میزان آسیب این سلاح 100 است.

AWM 

AWM نامی آشنا در تمام بازی های بتل رویال است، این سلاح پر قدرت ترین سلاح اسنایپر و تک تیر انداز در بازی فری فایر است، این سلاح سبز رنگ می تواند آسیب های جدی به بازیکنان در مسافت های دور برساند، میزان قدرت این سلاح تقریبا شبیه سلاحِ M82B است، اگر شما یک کارکتر مناسب و این سلاح را با هم داشته باشید به راحتی می توانید پیروز بازی شوید.

تنها نکته ی منفی که در این سلاح وجود دارد مدت زمان تعویض خشابِ آن است، شما همچنین می توانید از اتچمنت خشاب اضافی بر روی این سلاح استفاده کنید، یک سری از توانایی های کارکتر که همراه با این سلاح کار آمد هست ، Damage Delivered of Shirou و Moco’s Hackers eye هست.

SVD 

وقتی صحبت از سلاح های تک تیر زنی مانند، SKS یا Woodpecker به میان می آید،صحبت از سلاح SVD نیز به میان می آید که مدت زمان زیادی هست در بازی فری فایر قرار دارد، این سلاح هم چنان در بازی وجود دارد و اتفاقا جزو انتخاب های بازیکنان از بین سلاح ها است، میان سیلاح های تک تیر زن ، این سلاح بیشترین آسیب و بیشتری رنج را ساپورت می کند.

معرفی 10 سلاح برتر بازی فری فایر

این سلاح تمام آنچه که شما برای تیر اندازی به فاصله های دور نیاز دارید را در خود دارد، برخلاف سلاح AWM این سلاح اتوماتیک هست، استفاده از این سلاح همراه با توانایی Shirous’ Damage Delivers را به شما پیشنهاد می کنیم.

4.5/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

ترجمه ماموریت های هفته 3 سیزن M13 پابجی موبایل

نوشته بعدی

همه چیز درباره ی سلاح QQ9 در بازی کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه