ترفندهای حرفه ای لوت کردن در بازی فری فایر free fire

ترفندهای لوت کردن در بازی فری فایر free fire

ترفندهای لوت کردن در بازی فری فایر free fire

یکی از نکاتی که در بازی Free Fire از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است لوت کردن و یا به عبارت دیگر غارت تجهیزات می باشد شما برای غارت کردن در بازی فری فایر باید بدانید که در چه منطقه فرود بیاید و چه چیزی را باید غارت کنید در واقع ۱۶ آیتم ها را غارت کنید که بدانید در مسابقه می‌توانند در پیروزی شما نقش بسزایی داشته باشند تصمیم دارم که در رابطه با این موضوع با شما صحبت کنم و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهم.

ترفندهای لوت کردن در بازی فری فایر free fire

لوت کردن و غارت کردن در بازی فری فایر کار بسیار راحتی است اما، اینکه شما بدهد از چه تجهیزاتی باید برای غارت استفاده کنید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، یکی از مهمترین آیتم هایی که شما باید آنها را غارت کنید سلاح ها می باشند و همچنین آیتم هایی که میتوانند سلاح ها را قدرتمندتر کنند!

  • ترفندشماره 1

یکی از مهم ترین و مطمئن ترین راه هایی که شما می توانید غنایم بسیار زیادی را به دست آورد این است که پس از فرود باید سریعاً به دنبال این باشید که آیتم های ضروری را پیدا کنید و بتوانید آنها را غارت کنید که برای این کار به شما توصیه می کنم که از حیوان فالکو و همچنین کاراکتر اسکایلر و یا حتی مهارت این کاراکتر استفاده کنید.

  • ترفند شماره ۲

زمانی که شما در مناطق شلوغ فرود می‌آید قطعاً بازیکنان زیادی در این منطقه در حال فرود هستند و یا اینکه از قبل در این منطقه فرود آمدند برای اینکه بتوانید سریعتر آیتم های مورد نظر را غارت کنید باید اولین آیتمی که غارت می‌کنید سلاح‌ها باشند زیرا می توانید از سلاح ها برای از بین بردن سایر بازیکنان زمانیکه در حال غارت تجهیزات هستند استفاده کنید. البته این نکته رو هم بهتون بگم که میتونید با خرید جم فری فایر آیتم های قدرتمندی رو برای ارتقا سلاح هاتون خریداری کنید.

  • ترفند شماره ۳

یکی از مکان‌هایی که شما می توانید آیتم های بسیاری را غارت کنید داخل ساختمان ها هستند تا زمانی که فرود می آید سریعاً به داخل ساختمان ها و سازه هایی که در آن اطراف مشاهده می‌کنید بروید زیرا شما می‌توانید علاوه بر اینکه تجهیزات زیادی را برای غارت پیدا کنید از دیوارهای آن مناطق نیز به عنوان یک پوشش دفاعی برای خود می توانید بهره ببرید. سعی کنید که همیشه بر روی ساختمان ها و یا نزدیک ترین مکان به آن ها و سازه ها را به عنوان مکان فرود خود انتخاب کنید.

  • ترفند شماره ۴

پس از اینکه توانستید مرحله اولیه فرود را پشت سر بگذارید باید سعی کنید که در مناطقی که مراتع سرسبز هستند علاوه بر ساختمان ها و سازه ها بچرخید در واقع شما در این مناطق می توانید آیتم های بسیاری را برای لوت کردن و یا همان غارت کردند پیدا کنید، از طرف دیگر می توانید اجازه دهید که بازیکنان دشمن در این منطقه به دنبال غنائم گشته و سپس زمانی که غنائم را پیدا کردند شما آنها را بکشید.

  • ترفند شماره ۵

اینکه شما در مناطقی فرود بیایید که سایر بازیکنان در حال غارت هستند و این که جزو مناطقی است که می توانید آیتم های بسیار زیادی را غارت کنید ممکن است کار خطرناکی باشد اما بدون شک شما میتوانید غنیمت های بسیار خوبی را از آن خود کنید بنابراین ارزش ریسک کردن را خواهد داشت.

5/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

اموزش گرفتن اسکین Parafal Crimson Heir در بازی فری فایر

نوشته بعدی

مقایسه کاراکتر الوک و کرونو بازی فری فایر در اپدیت ob30

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه