چالش رقابت پرتابگر کلش اف کلنز : نحوه 3 ستاره کردن بازی

چالش رقابت پرتابگر کلش

Clash of Clans : چگونه چالش Thrower Throwdown را شکست دهیم؟

ما یک راهنمای جامع جمع آوری کرده ایم تا به بازیکنان کمک کنم تا با موفقیت پایگاه های دشمن را در چالش رقابت پرتابگر کلش اف کلنز به راحتی فتح کنند. و اطمینان حاصل کنیم که با این پایگاه به یک حمله سه ستاره دست می یابند.

با خرید جم کلش اف کلنز می توانید از پیشنهادات ویژه فروشگاه بازی که دارای محدودیت زمانی خرید هستند بهره مند شوید.

کلش آف کلنز فصل می 2024 با مضمون فوتبال را به ارمغان می آورد که مجموعه ای از رویدادهای ماهانه را برای بازیکنان به همراه آورده است. چالش‌ها نقش مهمی در این رویدادها دارند و لایه‌ای از هیجان را به تجربه بازی اضافه می‌کنند. فصل کلش آف کلنز در جریان است و پنجمین چالش با نام Thrower Throwdown اکنون برای آزمایش مهارت های ما آمده است.

این چالش بخشی از چالش Haaland است.

  1. Payback Time
  2. Kicker Kick-off
  3. Golden Boot
  4. Ball Buster

در این چالش، ما با یک پایگاه تاون هال 16 روبرو هستیم که چالش مناسبی شبیه به اولین و سومین چالش ارائه می دهد.

مقالات مرتبط »     چالش توپ باستر در کلش اف کلنز : چگونه از این بازی 3 ستاره بگیریم؟

چالش رقابت پرتابگر کلش اف کلنز بخشی از سیستم جدیدی از چالش ها است که به عنوان بخشی از فصل Erling Haaland طراحی شده است. جایی که شما با حملات چالش برانگیز زیادی برای مقابله مواجه خواهید شد. شما باید در مجموع 35 ستاره جمع آوری کنید که از مراحل مختلف پاداش عبور می کنند، و این چالش پنجمین چالش برای تکمیل کوئست است.

در این چالش، با پایه تاون هال 8 به سراغ اصول اولیه می رویم که چالشی شایسته مشابه با اولی ارائه می دهد. با این حال، این بار پاداش ها کمی متفاوت است. دستیابی موفقیت آمیز به حمله سه ستاره، 50 سنگ معدن را برای ما به ارمغان می آورد. زیرا پس از انجام حمله با سه ستاره، از 11 ستاره عبور خواهیم کرد.

چگونه چالش رقابت پرتابگر در کلش اف کلنز را شکست دهیم؟

مقابله با پایگاه یک بار دیگر بسیار ساده است. زیرا شما یک بار دیگر نیروهای پرتاب کننده غول پیکر را در دست دارید. اول از همه، ما در حال آزاد کردن قدرت این نیرو هستیم. ما چیزها را در سمت بالای پایه شروع می کنیم. جایی که یک طلسم خشم را روی مانع فوتبال درست در کنار Dark Elixir Storage می اندازیم. سپس دو پرتاب کننده غول پیکر را درست در بالای پرچم سفید مستقر می کنیم.

این باعث می‌شود که مستقیماً به ذخیره‌سازی اکسیر تاریک در مرکز یکپارچه‌ها بپرند. پرتاب کننده های جاینت بسیار قوی هستند و از این رو تاون هال را نیز از بین خواهند برد. هنگامی که آنها این کار را انجام دادند، Poison Spell را در Clan Castle اجرا کنید تا به مدافعان Clan Castle که در بیرون کمین کرده اند آسیب وارد کنید.

اکنون،

بیایید با آن برج‌های دوزخی مزاحم مقابله کنیم. که اگر به نیروهای شما قفل شوند، مقابله با آن‌ها بسیار سخت است. از Rage Spells در سمت چپ و راست درست خارج از دیوارها استفاده کنید و در هر طرف یک غول پرتاب کننده بفرستید. با تقویت Rage، آنها کارهای کوتاهی از برج‌ها و Clan Castle خواهند ساخت.

با حرکت به سمت پایین پایگاه، به خوشه دفاعی در کنار Gold Storages توجه کنید. در اینجا، جادوهای زلزله را در وسط Scattershots و X-Bows قرار دهید. سپس، در نزدیکی انبارهای اکسیر خشمگین شوید و هر کدام یک پرتاب کننده غول پیکر را در ردیف انبارها بفرستید تا از میان آنها پرش کنید و دفاع ها را از بین ببرید.

از یک زلزله دیگر در پایین استفاده کنید تا به این دفاع ها آسیب وارد کنید. سپس یک پرتاب کننده غول پیکر را روی انبار طلا بیاندازید تا توپ را از بین ببرید. برای مقابله با بقیه دفاع ها به دو پرتاب کننده غول پیکر در هر طرف نیاز دارید.

وقتی اهداف کلیدی از بین رفتند، وقت آن است که بقیه نیروها را مستقر کنید. تقریباً می‌توانید بقیه نیروهای خود را اسپم کنید تا کار را تمام کنید. در آنجا می روید، حمله سه ستاره خود را به دست می آورید!

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

نحوه دانلود سرور تست سیزن 5 کالاف دیوتی موبایل 2024

نوشته بعدی

چالش دست به کارت کلش اف کلنز : چگونه بازی را 3 ستاره کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه