به روز رسانی کلش اف کلنز بعدی چه زمانی متشر خواهد شد ؟

به روز رسانی کلش

آپدیت بعدی کلش اف کلنز چه زمانی است؟

به روز رسانی بعدی در کلش آف کلنز و آنچه می‌توانید انتظار داشته باشید در این مقاله مورد بحث قرار می گیرد. و ما به شما اطلاعاتی در مورد زمان آن ارائه می دهیم.

سوپرسل به ندرت آپدیت های بازی را برای کلش آف کلنز معرفی می کند. اما وقتی این کار را انجام دهند، پتانسیل این را دارند که بازی را کاملاً متزلزل کنند.

در گذشته، به‌روزرسانی‌ها در قالب یک سطح تاون هال جدید، تغییرات عمده در تجربه گیم‌پلی، دوباره کاری برای سربازان/جادوهای خاص و موارد دیگر ارائه شده‌اند.

جمینجا برای رفع مشکل تحریم ها و عدم امکان خرید مستقیم از بازی، خرید جم کلش اف کلنز را با قیمت ارزان انجام می دهد.

توسعه دهندگان اغلب در مورد زمانی که بازیکنان می توانند امیدوار باشند که این به روز رسانی ها را در بازی ببینند، سختگیر هستند. آن‌ها در گذشته نکاتی را ارائه کرده‌اند و پیش‌نمایش‌هایی از اتفاقات آینده ارائه کرده‌اند. اما هرگز تاریخ انتشار را اعلام نکرده‌اند. بنابراین با این گفته، ما به شما می دهیم.

مقالات مرتبط »   فهرست کامل نیروهای کلن کپیتال در کلش اف کلنز و راهنمای استفاده از آنها

به روز رسانی بعدی کلش اف کلنز چه زمانی است؟

به روز رسانی بزرگ بعدی کلش اف کلنز احتمالاً در اواخر سال 2023 (آذر 1402) ارائه می‌شود. انتظار می‌رود این به‌روزرسانی بیلدر بیلدر 2.0 مورد انتظار باشد.

از پیش نمایش توسعه دهندگان از دوباره کاری، آنها قصد دارند جنبه استراتژی را به حالت بازی بازگردانند. آنها توانایی های ویژه ای را به نیروها اضافه می کنند. نبردهای Versus را حذف می کنند. منطقه قابل ساخت دوم (مرحله) را اضافه می کنند. و سازنده جدیدی به نام B.O.B را معرفی می کنند.

از طرف دیگر، تاون هال 16 نیز موضوع بحث بزرگی است. سوپرسل قبلاً اعلام کرده بود که دوست دارند یک فاصله تقریباً 18 ماهه بین سطوح جدید تاون هال حفظ کنند. تاون هال 15 در اکتبر 2022 منتشر شد. بنابراین طبق این بازه زمانی، تاون هال 16 در آوریل 2024 منتشر می شود.

 

5/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

ماشین جدید بیلدربیس کلش اف کلنز معرفی شد : بتل کوپتر ، ماشین پرنده

نوشته بعدی

پچ نات بیلدربیس 2.0 در کلش اف کلنز : نیروهای جدید، توانایی ها، چیدمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه