تاور تروپ کانونیر در کلش رویال : همه چیزهایی که لازم است بدانید

تاور تروپ کانونیر

سرباز برج The Cannoneer در Clash Royale : تمام چیزی که باید بدانید

اجازه دهید در مورد آخرین کارت تاور تروپ کانونیر در کلش رویال صحبت کنیم.

کلش رویال با گذشتن فصل ها جالب می شود و سال بعد چیزهای زیادی برای بازیکنان در نظر گرفته است. در نقشه راه Clash Royale 2024 وعده داده شده بود. وشروع سال 2024 به لطف کارت جدید Tower Troop در The Cannoneer هیجان انگیز بود.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

Tower Troops با آپدیت دسامبر 2023 کلش رویال وارد شد. تصور این بود که این نوع کارت جدید بعد از سال 2024 وارد بازی می شود. اما ما اولین کارت خود را دریافت کردیم. برای درک بهتر، یک Tower Princess از قبل موجود را به عنوان اولین کارت خود دریافت کردیم. که برج پرنسس را به عنوان کارت پرنسس جدا کرد و نام آن را به Crown Towers تغییر داد.

مقالات مرتبط »     به‌ روز رسانی و تغییرات تعادل Season 55 کلش رویال «Valhalla» ژانویه 2024

تاور تروپ کانونیر در کلش رویال

بررسی اجمالی

اکنون، آپدیت ژانویه 2024 یا فصل 55، تاور تروپ کانونیر به عنوان اولین سرباز اصلی Tower و دومی به طور کامل رونمایی شده است. در توصیف این پسر، او کمی بامزه به نظر می رسد، و دندان هایش کنده شده است. اما او را ساده نگیرید! زیرا او می تواند برای مخالفان شما ویرانگر باشد. تریلر بصری نمایشی عالی از او در مورد آنچه که باید انتظار داشت به ما ارائه داد، و در بازی، او این را حفظ می کند.

گیم پلی

تاور تروپ کانونیر کارتی از Epic Rarity است. و همین امر او را به اولین گروه Epic Tower در کلش رویال تبدیل می کند. در مورد عملیات این کارت، The Cannoneer سرعت تیراندازی کمی دارد اما در مقایسه با Tower Princess با برد بزرگ‌تری آسیب می‌رساند و احتمالاً از حمله منطقه‌ای استفاده می‌کند. زیرا توپ‌های کانن را شلیک می‌کند.

اصطلاح «کانن» معمولاً با دفاع حمله زمینی در بازی‌های مختلف Clash Universe مرتبط است. اما هم روی زمین عمل می‌کند و هم می‌تواند واحدهای هوایی را هدف قرار دهد، بنابراین لازم نیست نگران تنها ماندن نیروهای برج باشید. آمار فوق العاده ای در مقایسه با Tower Princess و برد بهتری دارد، اما هنوز به اندازه کافی برای مقابله با کارت Princess Legendary خوب نیست.

استراتژی ها

سرعت حمله آهسته‌تر و HP کمتری دارد. که به دلیل خروجی آسیب بالاتر، آن را در برابر عرشه‌های beatdown مؤثر می‌کند. با این حال، آسیب‌پذیری آن در برابر دوچرخه‌سواری طلسم چالشی را ایجاد می‌کند و کارایی آن را در موقعیت‌های خاص محدود می‌کند. مثلاً در برابر چرخه قبرستان. توپ انداز با عرشه های ازدحامی که گابلین ها، بشکه ها و ارتش اسکله در آن مستقر هستند مبارزه می کند. جایی که سرعت حمله آهسته آن به یک نقطه ضعف تبدیل می شود.

با وجود این، در برخورد با اهداف منفرد، مانند مگا مینیون، عالی است. یک نگرانی قابل توجه احتمال آسیب بیش از حد است، جایی که حملات قدرتمند توپچی ممکن است بیش از حد باشد و بر کارایی آن تأثیر بگذارد، به ویژه در برابر واحدهای با سلامت پایین. به بازیکنان توصیه می شود در طول بازی مراقب این جنبه باشند.

از نظر استراتژیک، توپ انداز برای استراتژی های مقابله با ضربات عرشه توصیه می شود. اما بازیکنان باید با تفکر به عرشه های گروهی نزدیک شوند. حدس و گمان هایی در مورد علاقه مندان بالقوه یا کار مجدد برای توپچی در آینده وجود دارد. و پیش بینی می شود که در بازی های رقابتی یا ترکیب بندی های خاص ضد بیت دان کاربرد پیدا کند.

بنابراین، فعلاً همه چیز درباره تاور تروپ کانونیر در کلش رویال است. نظر شما در مورد تاور تروپ جدید چیست؟ آیا انتظارات شما را برآورده می کند؟

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

ماشین های محاصره در کلش اف کلنز : راهنمای دقیق نحوه استفاده

نوشته بعدی

آپدیت سیزن جدید کالاف دیوتی موبایل 2024 : نقشه جدید، حالت‌ها و موارد دیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه