بهترین اسکین های کالاف دیوتی موبایل

بهترین اسکین کالاف دیوتی موبایل

لباس و پوشش هر فردی می تواند شخصیت او را به نمایش بگذارد. باید قبول کرد که با دیدن ظاهر هر کس احساسات متفاوتی به ما دست می دهد. از دیدن برخی خوشحال و سر حال می شویم. حال آن که ظاهر برخی ما را می ترساند. برخی به دلمان می نشینند و برخی شعله تنفر را در وجودمان برانگیخته خواهند نمود. برخی حس اعتماد و برخی حس نا امنی را القا می کنند. این احساسات متفاوت از دیدن دشمنان و حریفان یک گیمر در میدان جنگ و میدان بازی نیز ایجاد می شوند. از این رو در بازی های موبایل به این بخش از هر کاراکتر توجه ویژه ای نموده اند. معمولا به پوشش ظاهری هر کاراکتر در بازی ها، اسکین گفته می شود. در بازی معروف و پر از هیجان کالاف دیوتی موبایل ، اسکین های متنوعی وجود  دارد. برخی به رایگان در دسترس هستند و برخی دیگر به فروش رسانده می شوند‌. به عنوان یک گیمر در دنیای بازی ها از چه اسکین هایی خوشتان می آید؟ آیا اسکین ها نیز در مبارزات و نحوه بازی یک بازیکن نقش دارند؟ در ادامه، به معرفی بهترین اسکین کالاف دیوتی موبایل می پردازیم. بیایید با بهترین و پر طرفدارترین پوشش های کاراکترها در این برنامه آشنا شویم.

اسکین چیست؟؟

اسکین یک واژه و اصطلاح انگلیسی است. تصور می کنم معنای چندان سخت و پیچیده ای نداشته باشد. اسکین در لغت به معنای پوست یا پوسته می باشد. این واژه در مورد یک کاراکتر در معنای پوشش ظاهری او می باشد. یعنی آن چه که پوسته بیرونی و ظاهر یک بازیکن را تشکیل می دهد. خیلی جالب است که بدانید انواع اسکین در بازی کالاف دیوتی موبایل وجود دارد. برخی بسیار هولناک و ترسناک هستند. رقبا با دیدن این ظاهر ترسناک می ترسند و حتی گاهی جرات مبارزه با کاراکتر مورد نظر را ندارند. برخی دیگر از اسکین های با مزه و دوست داشتنی استفاده می کنند. عده ای اسکین های معمولی و متناسب با قدرت کاراکتر  را می پسندند. سلایق متنوعی در این زمینه وجود دارد. اما این پوسته ها چگونه به دست می آیند؟ برخی از آن ها به رایگان در دسترس همه بازیکنان قرار گرفته اند. برخی دیگر در فروشگاه بازی وجود داشته و بابت دریافت آن ها بایستی پول پرداخت نمایید. سی پی، پول درون برنامه ای این بازی است که صرف پرداخت درون برنامه ای می شود. برخی دیگر از این پوشاننده های ظاهری به عنوان جایزه و پاداش در موارد مختلف به بازیکن اهدا می شوند. گردونه شانس، تورنمنت های مختلف، ماموریت های دوره ای و … برخی از این موارد می باشند.  بهترین اسکین کالاف دیوتی موبایل کدام است؟

مقاله مرتبط : معرفی کامل مپ های کالاف دیوتی موبایل

DARK SHEPHERD

اسکین های ترسناک از جمله مواردی هستند که مورد توجه و انتخاب گیمرها قرار می گیرند. آن ها می خواهند حس ترس و دلهره را در وجود رقبای خود برانگیخته کنند. در این صورت شانس پیروزی آن ها بیشتر می شود. این اسکین یک زره مشکی و ترسناک است که داس بزرگی را بر روی پشت خود حمل می کند. هر کسی از دیدن این ظاهر هولناک به خود می لرزد. یکی از بهترین اسکین های کالاف دیوتی موبایل می باشد. در عین دلهره آور بودن بسیار جذاب و مورد توجه است‌.

WITCH DOCTOR

اسکین های ترسناک جذابیت خاصی دارند. زیرا رقبا و دشمنان هر فرد بدون هیچ مبارزه ای در نگاه اول از ظاهر او می ترسند. به عبارتی دیگر در تضعیف روحیه حریف بسیار کارآمد خواهد بود. این پوسته دکتر جادوگر قدیمی، چنین خصلتی را با خود یدک می کشد. شاید قدیمی به نظر برسد، اما از تجهیزات و امکانات ترسناکی بهره می برد.

GUNZO

یکی از شخصیت های مبهم و البته ترسناک، ظاهری شبیه به دلقک دارد. دلقک ها شاید در نگاه اول مسخره به نظر برسند. اما در حقیقت ترس و دلهره ایجاد می کنند. گیمرها در کالاف دیوتی موبایل می توانند از اسکین یک  دلقک ترسناک استفاده نمایند. رنگ بندی این  پوشش و زوایای مختلف آن دلهره را در دل مخاطب ایجاد می کند. به کمک آن کاراکتر شما خاص، ترسناک، جذاب  و بر جسته می شود. از این رو در زمره بهترین اسکین کالاف دیوتی موبایل قرار گرفته است.

BATHYSPHERE

یکی از بهترین اسکین های کالاف دیوتی موبایل همین مورد است. به عبارتی دیگر این پوشش نوعی BIG DADDY  را تداعی می کند. البته ظاهری مخوف و ترسناک نیز به خود گرفته است. جزو پوسته های خیلی خوب و پر طرفدار این بازی است. به طور حتم قادر خواهد بود تا رقبای شما را تا حد زیادی بترساند. گیمرها خالصانه و واقعی از این پوسته خوششان می آید.

FIREBREAK_ PANDA

از دید کاربران زیادی این اسکین جزو بهترین و ترسناک ترین اسکین های کالاف دیوتی موبایل است. البته ظاهر پاندا گونه آن از درجه ابهت و ترس آن بسیار کم نموده است. اما این ظاهر گول زننده بسیار قدرتمند است. بنابراین با همین خصلت توانسته رقبای زیادی را از پای در آورد. نگران نباشید، این پوسته همه چیز تمام است و چیزی برای شما کم نمی گذارد.

مقاله مرتبط : نقد و بررسی اسلحه MW11 کالاف دیوتی موبایل call of duty mobile

REAPER_ PREMIUM

یک ربات معمولا ظاهری سرد، کسل کننده و خنثی دارد. معمولا به واسطه ساختار یک ربات، حس سردی و ناخوشایندی به مخاطب القا می شود. در بین بهترین اسکین کالاف دیوتی موبایل به یک پوسته رباتی می رسیم. اما این پوسته حالت رباتی کسل کننده ای ندارد. اگر به ظاهر آن توجه کنید متوجه می شوید که حالت رنگارنگ آن بسیار زیبا و دوست داشتنی است. پوسته ای کاملا متفاوت که بیننده را از دیدن خود دلزده و خسته نمی نماید.

NOMAD_ THE DISTRACTION

آیا یک اسکین جذاب و عالی دیگر را در کالاف دیوتی موبایل می شناسید؟ این اسکین جزو بهترین گزینه ها در بین پوسته های ارائه شده است. ظاهر و پوسته ای مخوف شبیه به یک جانی دارد. گزینه ای بسیار محبوب و خاص است. استفاده و به کار گیری این پوسته را به شما پیشنهاد می کنیم.

جمع بندی

برای بدست آوردن اسکین های دیگر می توانید با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل این کار را انجام دهید . در بازی کالاف دیوتی موبایل اسکین ها و انواع پوسته جزو مواردی هستند که برای گیمر اهمیت دارند. حتی ممکن است یک گیمر قصد داشته باشد کاراکتر خود را بدین طریق شخصی سازی نماید. در اغلب موارد بایستی مجهز به ارز رایج درون برنامه ای باشد. در این جا با چند مورد از بهترین اسکین های کالاف دیوتی موبایل آشنا شدیم. همگی گزینه های عالی و بسیار خوبی هستند.

5/5 - (3 امتیاز)
نوشته قبلی

تغییر ایمیل و رمز عبور اکانت کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

تنظیمات هدشات فری فایر برای گوشی سامسونگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه