چالش نبرد سوپر قهرمان کلش رویال : راهنمای بهترین دک ها

چالش نبرد سوپر قهرمان

راهنمای بهترین عرشه‌ها در چالش Super Champion Battle کلش رویال

چالش نبرد سوپر قهرمان کلش رویال، اولین چالش فصل جدید فصل 47 کتاب های کلش می 2023 اینجاست. و جدیدترین سوپر قهرمان تری به عنوان قهرمان داستان در آن حضور دارد. او چالش جدیدی را برای بازی به ارمغان آورده است. که به بازیکنان اجازه می دهد قهرمان جدید را در میدان مسابقه امتحان کنند. برای انتخاب برخی دک‌ها، به راهنمایی‌هایی برای بازیکنان نیاز است. که در مورد برخی از بهترین دک‌هایی که می‌توانید برای پاک کردن چالش Super Champion Battle در کلش رویال استفاده کنید، صحبت خواهیم کرد.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

بهترین دک برای چالش نبرد سوپر قهرمان در کلش رویال

Super Champion Hog Rider Terry جدیدترین کارت موجود در بازی است. و دارای توانایی منحصر به فردی است. این توانایی Hoggy Height نام دارد. که به تری اجازه می‌دهد تا یک جهش به آسمان داشته باشد. و برای آسیب رساندن به منطقه، تا حدودی شبیه به شوالیه مگا باشد.

مقالات مرتبط »  چالش سوپر آرچر کلش رویال : راهنمای کامل بهترین عرشه‌ ها

با ارزش اکسیر 4، Champion واقعاً ارزشمند است. و گزینه های زیادی برای آماده سازی عرشه ها دارد. بنابراین، بدون اتلاف وقت، در اینجا سه عرشه پیشنهادی برتر ما بدون هیچ نظمی وجود دارد.

1. Super Champion Terry، Ice Spirit، Dart Goblin، The Log، Bats، Electro Wizard، Poison، Inferno Tower

میانگین هزینه اکسیر: 3.1

با شروع اولین عرشه ما، این یکی از ترکیبات رایج مورد استفاده است و همچنین بسیار مؤثر است. Ice Spirit، Dart Goblin و Bats ترکیبی عالی و کم‌هزینه برای شمارنده‌های سریع فراهم می‌کنند. که به شما امکان می‌دهد آزادانه‌تر روی کارت‌های دیگر خرج کنید.

Super Champion Hog Rider به عنوان یک شرط برد مستقیم عمل می کند که برای آن نیازی نیست نگران شرایط برد باشید. Inferno Tower پوشش دفاعی فوق‌العاده‌ای را با Electro Wizard ارائه می‌دهد که هم در حمله و هم در دفاع کمک می‌کند.

2. Super Champion Terry، Ice Spirit، Mega Knight، Mega Minion، Zap، Fireball، Inferno Dragon، Electro Wizard

میانگین هزینه اکسیر: 3.6

در مورد داشتن دو کارت که به لطف توانایی‌هایشان آسیب منطقه را وارد می‌کنند چطور؟ خوب، هدف این عرشه دقیقاً همین است. مگا نایت و قهرمان هوگ به خوبی با هم کار خواهند کرد زیرا هر دو آسیب زیادی وارد می کنند، حتی اگر اولی در موقعیت خاصی به آن مراجعه نمی کند.

بقیه کارت‌ها برای حفظ تعادل دفاعی و همچنین ارائه کانترهای خوب در برابر تری حریف انتخاب می‌شوند. دقیقاً به همین دلیل، Mega Minion، Electro Wizard و Fireball گزینه‌های خوبی هستند که با بقیه کارت‌ها در سناریوهای مختلف کمک می‌کنند.

3. Super Champion Terry، Ice Spirit، The Log، Princess، Mini P.E.K.K.A، Ice Golem، Rocket، Bats

میانگین هزینه اکسیر: 3

یک عرشه بسیار متعادل در پیشنهاد، این نیز در دقیقه پایانی مسابقه عالی است. با تعداد زیادی کارت چرخه سریع برای انتخاب. Mini P.E.K.K.A به مقابله با تری کمک می کند. حتی اگر آسیب ناحیه ممکن است برای هر کارتی بسیار سخت باشد.

بقیه کارت ها بخشی از عرشه محبوب چرخه هاگ هستند. لگ تنها طلسم ارزان است که ضرر چندانی ندارد. زیرا آسیب منطقه برخورد موشک نیز به نفع شماست. Princess و Ice Spirit انتخاب های خوبی برای پل هستند در حالی که خفاش ها کارت های دفاعی ارزانی هستند.

سخن پایانی

وقتی کارت‌های جدید معرفی می‌شوند، همیشه به اوج علاقه در جامعه می‌رسند تا نحوه عملکرد آنها در بازی بررسی شود. Champion تازه معرفی شده نیز از این نظر بسیار جالب است و به خوبی به هدف خود عمل می کند. برخی از ترکیب‌های خوب اگر به خوبی جفت شوند در مسابقات به خوبی کار می‌کنند. بنابراین دک‌های دیگری غیر از سه مورد پیشنهادی را امتحان کنید. ممکن است همیشه برای هر بازیکنی کار نکند. اما عرشه‌های آزمایش‌شده و اثبات‌شده همیشه به نفع شما هستند، اگر کارت‌ها به درستی بازی شوند.

اگر توصیه دیگری برای بهترین دک های چالش نبرد سوپر قهرمان دارید، لطفاً آنها را در نظرات بگذارید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آپدیت بیلدر بیس 2.0 کلش اف کلنز : چیدمان ها و سطوح نیروها

نوشته بعدی

بیلدر بیس 2.0 کلش اف کلنز : چیدمان نقشه، تغییرات سربازان و سازنده جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه