نحوه دریافت و استفاده از اسپل تاور در کلش اف کلنز – راهنمای برج طلسم COC

اسپل تاور در کلش

چگونه می توان از Spell Towers در کلش اف کلنز استفاده کرد – راهنمای برج طلسم COC

کلش آف کلنز به‌تازگی به‌روزرسانی گسترده‌ای را دریافت کرد که شامل Townhall 15 کاملاً جدید است. این به روز رسانی سطوح جدیدی را برای بسیاری از نیروها، جادوها، دفاع ها و همه قهرمانان اضافه کرد. علاوه بر این، سوپرسل یک سرباز جدید – Electro Titan، spell – Recall spell و دو دفاع جدید – Monolith و Spell Tower را اضافه کرده است. این راهنما در مورد نحوه دریافت و استفاده از اسپل تاور در کلش اف کلنز صحبت خواهـد کرد. با جمینجا همراه باشید.

مقالات مرتبط »  آموزش نحوه گرفتن Monolith در کلش اف کلنز

اسپل تاور در کلش اف کلنز: هر آنچه که باید بدانید

Spell Tower یک دفاع جدید است که در تاون هال سطح 15 در کلش اف کلنز باز شـده است. به سادگی همان چیزی است که به نظر می رسد. برج طلسم زمانی که دشمن در محدوده خود باشد طلسم می اندازد. این یک سازه دفاعی کوچک است که می توانید به راحتی آن را درون هسته پایگاه خود فشار دهید. برای افزایش سطح خود می توانید خرید جم کلش را تجربه کنید.

با رسیدن به سطح 15 تاون هال، بازیکنان می توانند دو برج اسپل را در کلش اف کلنز بسازند. هزینه ساخت یک برج طلسم سطح 1 معادل 14000000 طلا است. در سطح 1، برج طلسم فقط می تواند یک طلسم خشم را اجرا کند. بازیکنان می توانند Spell Tower را به سطح 2 ارتقاء دهند تا قفل طلسم Poison و سطح 3 برای باز کردن طلسم Invisibility را باز کنند.

در اینجا هزینه و زمان لازم برای حداکثر کردن یک برج طلسم در کلش اف کلنز آمـده است :

سطح طلسم باز شده هزینه (طلا) زمان ساخت (روز)
1 Rage Spell 14,000,000 14
2 Poison Spell 16,000,000 16
3 Invisibility Spell 18,000,000 18

Spell Tower در کلش اف کلنز چگونه کار می کند؟

پس از حداکثر کردن یک برج طلسم، بازیکنان می‌توانند بین طلسم‌های Rage، Poison و Invisibility جابجا شوند. طلسم خشم ساختمان‌ها، قهرمانان و سربازان مدافع را تقویت می‌کند. طلسم سم بر ارتش و قهرمانان دشمن ریخته می شود. سرعت آنها را کاهش می دهد و آنها را بسیار ضعیف تر می کند. طلسم نامرئی همه چیز را در شعاع خود نامرئی می کند، که به راحتی می تواند استراتژی حمله دشمن را به هم بزند.

به‌نظر می‌رسد به‌روزرسانی تاون هال 15 بیشتر روی جنبه دفاعی متمرکز شـده است. زیرا برج‌های مونولیث و اسپل تاورها دفاع‌هایی متا تعریف‌کننده هستند. برج طلسم می تواند هر 45 ثانیه یک طلسم پرتاب کند مگر اینکه نابود شود. بازیکنان می توانند از تعدادی نیرو برای طعمه کردن یک برج طلسم در کلش آف کلنز استفاده کنند.

مقالات مرتبط »  آموزش کامل نحوه ارتقاء به تاون هال 15 در کلش اف کلنز

اگر سؤالی در رابطه با برج طلسم دارید، در نظرات بپرسید!

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه بازیابی حساب کلش اف کلنز قدیمی یا گم شده

نوشته بعدی

به روز رسانی تمام هیرو پت های کلش اف کلنز در تاون هال 15

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه