معرفی کارکتر Skyler در بازی فری فایر

معرفی کارکتر Skyler در بازی فری فایر

هر کارکتری که به بازی فری فایر اضافه می شود، توجه بسیاری از بازیکنانی که به رنک اهمیت می دهند را به خود جلب می کند، کارکتر اسکایلر جزو شخصیت هایی است که مخصوص حالت بتل رویال ساخته شده است. تعداد کارکتر های فری فایر تا این لحظه ۳۹ عدد است که هیچ کدام توانایی منحصر به فرد اسکایلر را ندارند. هر یک از کارکتر های فری فایر به بالا رفتن آمار های شما(آسیب،HPو..) و یا مزیتی را به شما میدهد که به به کمک آن می توانید بهتر عمل کنید.

معرفی کارکتر Skyler در بازی فری فایر
توانایی کارکتر اسکایلر Riptide Rhythm نام دارد که باعث رقصیدن بازیکنان در کنار دشمن هایشان می شود، قبل از آنکه مقاله را آغاز کنیم بیاید نگاهی کلی به سیستم توانایی کارکتر های بازی فری فایر بیاندازیم. به طور کلی ۳۹ کارکتر در بازی فری فایر وجود دارد که هر یک توانایی منحصر به فرد خود را دارند. برخی از آنها به شما کمک می کنند سرعت بیشتری در هنگاه فرار یا .. داشته باشید و برخی دیگر به زیاد شدن HP شما کمک می کنند. تمام این توانایی یا به ۲ گروه تقسیم می شوند، توانایی فعال، توانایی غیر فعال.
معرفی کارکتر اسکایلر در بازی فری فایر

توانایی های فعال قدرتمند ترین توانایی ها در بازی هستند که به بازیکنان در مبارزات کمک های فراوانی می کنند. وقت آن رسیده کمی درباره  توانایی Chrono’s Time Turner صحبت کنیم، این توانایی یک سپر دایره ای آبی رنگ ایجاد می کند که از ۶۰۰ دمیج جلوگیری می کند و سرعت بازیکنانی که داخل دایره هستند را افزایش می دهد. فری فایر این امکان را به بازیکنان داده است تا از ۴ مهارت در آن واحد استفاده کنند.

پس اگر از کارکتر اسکایلر استفاده می کنید ، غیر از توانایی اصلی کارکتر، می توانید از ۳ توانایی غیر فعال هم استفاده کنید، دقت داشته باشید که شما باید بدانید هر کدام از توانایی ها چه کارایی هایی دارند و کدام توانایی ها باید در کنار هم باشند تا شما بیشترین بازدهی را داشته باشید.

برای خرید جم فری فایر با مناسب ترین قیمت اینجا کلیک کنید.

کارکتر اسکایلر در بازی فری فایر

از زمان اضافه شدن Gloo wall به فری فایر ، نوع رفتار بازیکنان با یکدیگر تغییر کرد، فری فایر این امکان را به تمام بازیکنان داد که بتوانند این دیوار ها را همراه خود داشته باشند تا زمانی که نیازمند کاور هستند از آن استفاده کنند. این دیوار های یخی می توانند از شما در برابر تیر ها زیادی محافظت کنند و فرصت زنده ماندن را به شما بدهند.مشکلی که اینجا به وجود می آید این است که تعداد کمی از کارکتر های بازی توانایی برای از بین بردن این دیوار ها دارند. در این صورت زمانی اگر بازیکنی ۳ عدد دیوار با خود حمل کند، آنوقت برای شما دردسر ساز می شود.

لازم به ذکر است که فری فایر تا الان چیزی برای از بین بردن Gloo Wall در بازی قرار نداده است. سلاح M82B معروف به س‍لاحی ضد دیوار های Gloo است، اما همه ی این ها در مقابل توانایی کارکتر اسکایلر (Riptide Rhythm) هیچ است، این توانایی در واقع ۲ کار را برای شما انجام می دهد، اولین کاری که انجام می دهد این است که یک موج صوتی بزرگ ایجاد می کند، این موج تا ۵ Gloo Wall را در مسیر خود از بین می برد و ۴۰ ثانیه طول می کشد(Cooldown) تا دوباره از این موج استفاده کنید. به جرعت می توان گفت این توانایی در هیچ یک از کارکتر های دیگر بازی قرار ندارد. البته یک سری محدودیت ها هم برای این موج صوتی وجود دارد، در لول ۱ این موج ۵ دیوار Gloo که در کمتر از ۵۰ متری شما باشند را از می برند، با مدت زمان ۶۰ ثانیه برای شارژ دوباره ی این توانایی.

معرفی کارکتر اسکایلر در بازی فری فایر

هرچه سطح و لول خود را بالا ببرید این توانایی مسافت بیشتری را پوشش می دهد، به طوری که در لول ۶ که حداکثر لول آن می باشد، این توانایی تا ۱۰۰ متری شما ۵ دیوار Gloo را از بین می برد با مدت زمان ۴۰ ثانیه ای برای شارژ دوباره. این مورد یک بخش از قابلیت های توانایی Riptide Rhythm است، به همین خاطر است که اسکایلر جزو کارکتر های ورطرفدار برای Clash Squad است، بخش دیگری از قابلیت های این توانایی درباره ی HP شماست ، به طوری که اگر از آن درست استفاده کنید دیگر حتی نیازی به استفاده از مدکیت نیست.

معرفی کارکتر اسکایلر در بازی فری فایر
بخش دیگری از این قابلیت این است که زمانی که یک Gloo wall را قرار می دهید مقداری HP به شما تعلق می گیرد. در لول ۱ شما در ازای استفاده از هر ۱ عدد Gloo wall به میزان ۴ HP دریافت می کنید و در لول مکس این قابلیت به شما ۹ HP به ازای قرار دادن هر Gloo wall می دهد. شاید با خودتان بگد خب چرا باید از این توانایی استفاده کنم و تنها ۹ HP دریافت کنم در حالی که با استفاده از مدکیت می توانم میزان بیشتری HP دریافت کنم،اما موضوع این هست ،زمانی که شما از Gloo wall استفاده می کنید در شرایط درگیری هستید و اون ۹ HP شاید کم به نظر برسه اما نقش بسیار مهمی در نجات دادن شما در مبارزات دارد. شما می توانید از پت Mr. Waggor همراه با کارکتر اسکایلر در Clash Squad استفاده کنید که هر ۱۰۰ ثانیه برای شما ۱ عدد Gloo wall آماده کند. همچنین می توانید از پت Robo برای داشتن Gloo wall های قوی تر استفاده کنید که ایده ی بسیار خوبی برای استفاده با کارکتر اسکایلر است.

4.9/5 - (15 امتیاز)
نوشته قبلی

چگونه دانلود خودکار کالاف دیوتی موبایل را غیر فعال کنیم؟

نوشته بعدی

چگونه پابجی را راه اندازی کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه