کالاف دیوتی موبایل و وارزون چه شباهت ها و تفاوت هایی دارند؟

کالاف دیوتی موبایل

آنچه Call of Duty Warzone می تواند از COD Mobile بیاموزد و بالعکس

کالاف دیوتی موبایل و کالاف دیوتی وارزون هر دو گیم پلی بتل رویال عالی دارند، اما هیچکدام عالی نیستند…

بازی Call of Duty Warzone بر روی کنسول و رایانه شخصی عرضه شد و نبرد رویال 150 بازیکن جدید Modern Warfare را به صورت رایگان برای همه به ارمغان آورد. البته، اگر به طور منظم در Pocket Gamer هستید، قبلاً یک بازی رایگان Call of Duty – Call of Duty Mobile را بازی کرده اید.

این دو بازی تجربه‌های بتل رویال بسیار متفاوتی هستند و شباهت‌های کمی دارند. شما هنوز هم سلاح‌ها، تاکتیک‌ها و گیم‌پلی کلاسیک Call of Duty را خواهیـد داشت اما Warzone برای بازی در کنسول یا رایانه شخصی ساختـه شـده است، و آن را به تجربه‌ای بسیار شدیدتر، با سطح مهارت متوسط بالاتر تبدیل می‌کند. بالقوه ترسناک.

اما در اجرای دو بازی بتل رویال است که ما چیزهایی را می بینیم که دوست داریم در دیگری ببینیم. واقعیت این است که نه بازی نبرد رویال Call of Duty Mobile و نه Call of Duty Warzone تجربه‌ی بی‌نقص بتل رویال نیستند و هر دوی آنها یک یا دو چیز برای یادگیری دارند. من فقط مطمئن هستم که هیچ کس انتظار نداشت که بتوانند یک یا دو چیز از یکدیگر یاد بگیرند.

هر دو برداشت های متفاوتی از بازی نبرد رویال دارند و هر دو عناصری را معرفی می کنند که می توانند کل بسته را بهبود بخشند. در اینجا نحوه بهبود هر یک از تجربیات را شرح داده ایم.

چه بخواهیـد تیراندازی شما در خانه باشد یا در حال حرکت، ما بهترین تجربه ممکن را می خواهیم. و در اینجا این است که چگونه هر دو بازی می توانند با یادگیری از یکدیگر بهبود یابند.

کالاف

آنچه کالاف دیوتی وارزون می تواند یاد بگیرد …

  • PVE

Call of Duty Warzone تماماً در مورد مبارزه با بازیکنان دیگر است که کاملاً منصفانه است – در نهایت این مفهوم کل بتل رویال است. اما آرامش بین درگیری‌های اسلحه گاهی اوقات زیاد است.

Call of Duty Mobile با معرفی زامبی‌ها و حتی هیولاهای رئیسی که می‌توانند در جهان تخم‌ریزی کنند و برای جوایز غارت‌کننده سطح بالایی کشتـه شوند، با این مشکل مقابله کرد. همه اینها چیزهای بسیار هوشمندانه ای است. اگرچه ممکن است در مدل فعلی خود کاملاً با Warzone مطابقت نداشتـه باشد، می تواند برای حالت بازی آینده کار کند.

مقالات مرتبط »  پیش‌ ثبت‌ نام وارزون موبایل اکنون برای اندروید در دسترس است

  • اقدام قابل حمل

این چیزی نیست که Call of Duty Mobile باید لزوماً به Warzone آموزش دهد، بیشتر شبیه چیزی است که Warzone می تواند از Fortnite یاد بگیرد. Warzone دارای عملکرد متقابل بازی است که شگفت‌انگیز است، اما بر خلاف Fortnite، این قابلیت روی تلفن همراه گسترش نمی‌یابد.

انصافاً، این احتمالاً یک سفارش بسیار بلند است و Warzone آنقدر بازی بزرگ است که نمی‌توان آن را روی موبایل قرار داد. با این حال، این چیزی برای فکر کردن است.

  • اقدام سریع

گیم پلی بازی Warzone فوق العاده است، غیرقابل انکار، اما من همیشه برای چنین حالت بازی طولانی وقت ندارم.

بازی‌های Warzone می‌توانند مدت زیادی دوام بیاورند، و این کاملاً ممکن است که در تمام این مدت از یک امتیاز دفاع کنید. به نظر می‌رسد که جنگ‌های آتش‌سوزی از راه دور هرگز تمام نمی‌شوند، مگر اینکه یک یا سه ضربه سر به زمین بفرستید.

کالاف دیوتی موبایل نسبتاً چابک و سریع است. در مدت زمانی که طول می کشد تا یک بازی Warzone کامل شود، می توانید به یک یا دو بازی بپرید و برنده شوید. این یک موضوع ترجیحی است. اما من می‌خواهم بتوانم یک بازی Warzone را در بین انتظار برای پختن غذا یا چیز دیگری قرار دهم، به جای اینکه یک کابوس زمان‌بر باشد.

کالاف دیوتی

آنچه کالاف دیوتی موبایل می تواند یاد بگیرد…

  • The Gulag

گولاگ یک حرکت عالی است. در Warzone، اگر بمیرید، به گولاگ فرستاده می شوید. جایی که یک تیراندازی 1v1 می تواند شاهد بازگشت شما به اکشن نبرد رویال باشد. یا فقط کشتـه شدن، البته.

این مبارزه فوق‌العاده پرتنش است. و به بازیکنان با استعداد این امکان را می‌دهد تا از مدت زمان توقفی که در انتظار احیا می‌گذرانند، بکاهند. یک لمس عالی.

  • نادر بودن سلاح

Warzone از مدرسه نادر اسلحه Fortnite پیروی می کند. اسلحه‌ها معمولی، غیرمعمول، کمیاب، حماسی یا افسانه‌ای خواهنـد بود. و به طور کلی می‌توانید فرض کنید که درجه بالاتر از چیزی که دارید، یک تعویض مناسب خواهـد بود. این یک راه کاربر پسند خوب برای گنجاندن ده‌ها اسلحه بدون بازیکنان زیاد است.

در همین حال، کالاف دیوتی موبایل هنوز دارای سلاح‌ها، ضمیمه‌ها و موارد دیگر است. و صراحتاً گیج کننده است. به خصوص اگر بازیکن جدیدی هستید – اگر لوت خودکار در بازی نبود، هرگز کاری انجام نمی دادم.

مقالات مرتبط »  خرید سی پی وارزون موبایل

  • غارت کردن

Plunder (غارت) حالت جدیدی است که Warzone اضافه کرده است. و به بازیکنان این امکان را می دهد تا در نقشه بتل رویال برای پول نقد بجنگند. این یک حالت دیوانگی سریع در حالت بازی است و بخشنده تر است. این به بازیکنان اجازه می دهد تا با سرعت بازی سازگار شوند.

این نوع حالت بازی در کالاف دیوتی موبایل معجزه می کند. مسلماً COD Mobile در حال حاضر چندین حالت بازی دارد. اما این حالت جدید در حالت بتل رویال قطعاً باید در آینده اضافه شود. برای ارتقا خود و خرید سی پی می توانید از این صفحه دریافت کنید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

تجهیزات مرگبار در کالاف دیوتی موبایل چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟

نوشته بعدی

آموزش بهترین لود اوت QQ9 در کالاف دیوتی موبایل فصل 9

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه