آیا حالت بازی Shoot House در مدرن وارفار 2 رایگان است؟

حالت بازی Shoot House

آیا حالت بازی Shoot House در MW2 رایگان است؟

یکی از نقشه های جدید و هیجان انگیز در Call of Duty: Modern Warfare II، نقشه بدنام Shoot House است. نقشه محبوب اولین راه اندازی مجدد Call of Duty: Modern Warfare. این بار، کمی بهینه شـده است. تا گزینه های بیشتری به بازیکنان داده شود. امروز به این سؤال پاسخ خواهیم داد: آیا حالت بازی Shoot House در مدرن وارفار 2 رایگان است؟

آیا می توانید حالت بازی Shoot House را در MW2 به صورت رایگان بازی کنید؟

Shoot House به عنوان بخشی از به‌روزرسانی‌های نقشه راه فصل اول به Call of Duty: Modern Warfare II اضافه شـده است. این نقشه یک میدان کوچک پر از ماشین های شکسته، ساختمان های فرسوده، کانتینرهای حمل و نقل زنگ زده را نشان می دهد. همه آنچه برای یک تیراندازی عالی نیاز دارید.

این کمی گیج کننده است، زیرا Shoot House در واقع یک نقشه است. اما توسعه دهندگان همچنین یک حالت کامل بازی را بر اساس آن ساختـه اند. در Shoot House ، همیشه در نقشه Shoot House از حالت‌های مختلفی مانند Team Deathmatch، Hardpoint، Domination و غیره بازی خواهیـد کرد.

با این اوصاف، ما از اینکه حامل خبرهای بد باشیم متنفریم. اما متاسفانه حالت Shoot House برای همه بازیکنان رایگان نیست. نسخه رایگان Warzone 2.0 Call of Duty: Modern Warfare II را دانلود کرده اید؟ پس، فقط به حالت بازی Warzone و چند مورد دیگر مانند حالت جدید DMZ دسترسی خواهیـد داشت.

برای مراجعات بعدی، می‌توانید به راحتی متوجه شوید که یک حالت بازی برای همه بازیکنان رایگان است یا خیر. اگر برچسب آبی «رایگان بازی» روی آن باشد. اگر می‌پرسید آیا می‌توانید حالت خاصی را با نسخه رایگان MW2 بازی کنید، مراقب این برچسب باشید.

Shoot House

مقالات مرتبط »

نحوه بدست آوردن اسکین برگر کینگ در کالاف دیوتی مدرن وارفار 2

راهنمای نحوه باز کردن قفل کامو در کالاف دیوتی مدرن وارفار 2

تلاش برای اجرای Shoot House باعث می شود که بازی به شما بگوید که یک بسته DLC چند نفره را از دست داده اید. در این مورد، کل بازی است. بنابراین اگر می‌خواهیـد در حالت Shoot House بازی کنید، باید بیش از 69.99 دلار برای نسخه کامل هزینه کنید.

امیدواریم به سوالات شما در مورد رایگان بودن حالت Shoot House در MW2 پاسخ دهد. اگر سؤال دیگری در مورد بازی دارید، در نظرات زیر با ما در میان بگذارید!

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

Battle Token Bank در کالاف دیوتی مدرن وارفار 2 چیست؟

نوشته بعدی

نحوه باز کردن قفل Raptor FVM40 Scope در مدرن وارفار 2

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه