راهنمای Royal Champion Walk کلش اف کلنز با نکات و ترفندها

Royal Champion Walk کلش

Clash of Clans: راهنمای پیاده روی قهرمان سلطنتی با نکات و ترفندها

با Walk بهترین پایگاه ها را شکست دهید!

کلش آف کلنز یکی از این بازی هاست که راه های به ظاهر نامحدودی برای نزدیک شدن به یک سناریوی خاص دارد. سوپرسل چه ساختن پایگاه باشد و چه حمله به حریف، تکنیک های مختلفی را برای استفاده بازیکنان در بازی ارائه می دهد. اگر فقط روی قسمت هجومی تمرکز کنیم، اکثر بازیکنان انواع مختلفی از استراتژی‌ها را می‌دانند، چه تمرکز بر کشاورزی غارت، حملات جنگی سطح بالا و غیره. یکی از استراتژی‌های حمله که بسیاری از بازیکنان تاون هال 13 از آن استفاده می‌کنند، Royal Champion Walk کلش اف کلنز است.

با توجه به بحث تحریم ها و عدم امکان خرید مستقیم از بازی، جمینجا برای رفع این مشکل خرید جم کلش اف کلنز را با قیمت ارزان انجام می دهد.

استراتژی های پشت هر راه رفتن قهرمان یکسان باقی می ماند. با این حال، تغییر یک بار دیگر در زمان و استفاده مناسب با توجه به شرایط است. به همین دلیل، بسیاری از بازیکنان موفق به اجرای کامل پیاده روی نمی شوند. بنابراین، ما این راهنما را برای کمک به بازیکنان در درک استفاده و روش Champion Walk ارائه کرده‌ایم.

مقالات مرتبط »   لیستی از بهترین چیدمان های پایگاه Builder’s Workshop

درک Royal Champion Walk کلش اف کلنز

Champion Walk یک استراتژی است که توسط بازیکنان برای پاکسازی ساختمان های دفاعی در دسته های پایگاه حریف و باز کردن مسیری برای ارتش اصلی برای ورود و پاکسازی مرکز استفاده می شود. شفا دهنده‌ها، مانند دیگر استراتژی‌های Hero Walk، در پشت قهرمان سلطنتی مستقر خواهند شد تا هر زمان که دومی مورد حمله قرار می‌گیرد، به درمان کمک می‌کند.

بنابراین به احتمال زیاد، شما می خواهید از قهرمان سلطنتی خود محافظت کنید تا بتواند به راحتی دفاع را از بین ببرد. بنابراین برنامه ریزی صبورانه پیاده روی با تعداد صحیح نیروهایی که قهرمان سلطنتی را احاطه کرده اند در زمان حمله به نیاز تبدیل می شود.

یک تغییر نسبت به استراتژی های قبلی این است که قهرمان دفاع ها را هدف قرار می دهد. به این ترتیب، شفا دهنده ها ممکن است به راحتی به مناطق دفاعی سقوط کنند. دلیل دیگر برای احتیاط به دلیل برد کوتاه تر رویال قهرمان است که به همین دلیل هیلرها می توانند به راحتی در محدوده دفاع هوایی قرار بگیرند.

الزامات اساسی برای اجرای Royal Champion Walk کلش اف کلنز

سطح رویال چمپیون مورد نیاز

اولین و مهمترین شرطی که برای اجرای Champion Walk وجود دارد این است که سطح تاون هال شما باید 13 باشد. در غیر این صورت، نمی توانید قفل رویال قهرمان را باز کنید. اما سوال دیگری مطرح می شود: آیا می توان از این استراتژی در سطوح پایین تر رویال قهرمان استفاده کرد؟ نه اینطور نیست.

سطح تاون هال سطح رویال چمپیون پیشنهادی سطح توانایی (سپر جستجو)
Town Hall 13 سطح 20 سطح 4
Town Hall 14 سطح 30 سطح 6
Town Hall 15 سطح 35 سطح 7

دلیل پیشنهاد سطح بالای RC، ضربات او است که بسیار کم است زیرا او مورد هدف دفاع قرار می گیرد، و همچنین برای افزایش سطح توانایی او برای به حداکثر رساندن اثربخشی حملات خود.

ترکیب Troop و Spell

برخلاف کویین واک که برای عبور از آن به دیوار شکن نیاز دارید، رویال چمپیون به آن نیازی ندارد. زیرا می تواند از روی دیوارها بپرد. اگرچه بقیه نیازهای نیروها تا حدودی مشابه است. جایی که 4-5 Healer به همراه 1-2 spell Rage و 2-3 Freeze spell برای استقرار آن در نزدیکی دفاع هوایی (بسته به پایگاه و سناریو استفاده کنید) گرفته می شود. برای جذب نیروهای Clan Castle و پاکسازی سایر ساختمان های جانبی، استفاده از Wizard، Balloon، Baby Dragon و Hog Rider گزینه های خوبی هستند.

کارایی Healer

برای حفظ تعادل بازی، کلش آف کلنز از برخی قوانین سرباز پیروی می کند. از نظر اثربخشی، شفا دهنده ها از یک سری قوانین پیروی می کنند. هنگامی که بازیکنان از چندین شفادهنده اختصاص داده شده به یک هدف استفاده می کنند، اثربخشی کلی آنها به دلیل وجود شفا دهنده اضافی کاهش می یابد. جدول زیر اثربخشی شفادهنده ها را در گروه بندی بر روی یک هدف نشان می دهد.

تعداد شفا دهنده ها اثربخشی شفا دهنده اضافی راندمان کلی
1 100% 100%
2 100% 100%
3 90% 96.7%
4 90% 95%
5 70% 90%
6 40% 81.7%
7 10% 71.4%
8 0% 62.5%

همانطور که قبلا گفته شد، اثرات شفابخش ششم به 40٪ کاهش می یابد. در نتیجه، رعایت 4 یا حداکثر 5 شفا دهنده توصیه می شود.

مراحل انجام Champion Walk

Royal Champion Walk کلش اف کلنز عمدتاً برای خلاص شدن از شر ساختمان های دفاعی است. که باید از صحنه حذف شوند. بنابراین، ما باید پایگاهی که در حال حمله هستیم و محدوده دفاعی را در نظر داشته باشیم.

 • قبل از شروع حمله به پایگاه، مراقب جاروب های هوایی روی پایه باشید. اگر شفا دهنده ها گرفتار آن شوند، واقعاً مشکل خواهد بود، بنابراین این جنبه را به خاطر بسپارید.
 • قهرمان سلطنتی و به دنبال شفا دهنده ها را مستقر کنید. مطمئن شوید که او را در منطقه ای با دفاع زیاد نیندازید. این برای محافظت از قهرمان سلطنتی در برابر آسیب های سنگین است و توانایی خود را زودتر از دست نمی دهد.
 • یک واحد پشتیبانی هوایی با قهرمان سلطنتی مستقر کنید. یک یا دو بادکنک بیندازید تا جستجوی مین های هوایی را آغاز کنید و شفا دهنده ها را از هدف قرار گرفتن نجات دهید. جفت کردن بچه اژدها و جادوگران انتخاب خوبی برای ساختمان‌ها است زیرا از قهرمان سلطنتی در پاکسازی ساختمان‌ها پس از از بین بردن دفاعی‌ها پشتیبانی می‌کند.
 • محفظه ای را برای شکستن انتخاب کنید و تله ها را بررسی کنید. بسته به اینکه بازیکن می‌خواهد ابتدا چه چیزی را پایین بیاورد، محفظه‌ای را برای شکستن انتخاب کنید و یک دیوار شکن را برای بررسی تله‌ها نصب کنید.
اگر ،
 • قهرمان سلطنتی از سمت راست راه می‌رود، مطمئن شوید که هیچ ساختمانی در سمت چپ وجود ندارد که حواس او را پرت کند. از جادوگرها یا کمانداران برای پاک کردن آنها استفاده کنید تا بتواند متمرکز بماند.
 • هنگام پاکسازی پایگاه، باید نیروهای Clan Castle حریف را فعال کنید. برای فریب دادن آنها، از لون یا هر نیروی دیگری استفاده کنید.
 • در حال حاضر، قهرمان به احتمال زیاد به سمت مرکز پایگاه در حال حرکت است. در نتیجه، دفاع های بیشتری مستقیماً به قهرمان سلطنتی حمله می کند. طلسم خشم را بر روی قهرمان قهرمان و همچنین شفا دهنده ها بیاندازید. این کار هم سلامتی او را افزایش می دهد و هم آسیبی که وارد می کند.
 • برای جلوگیری از از دست دادن قهرمان سلطنتی، نیروها را آزاد کنید. کار قهرمان سلطنتی در اینجا تکمیل می شود. اکنون وظیفه ارتش اصلی است که آخرین روستا را پاکسازی کند. زمان بندی مناسب تقریباً مطمئناً امتیاز 3 ستاره را برای بازیکنان به ارمغان می آورد.

مقایسه Champion و Queen Walk

بسیاری از بازیکنان دوست دارند تفاوت بین Royal Champion Walk کلش اف کلنز و کوئین واک را بدانند. در حالی که تفاوت های کمی دیده می شود، ما به چند نکته صحبت خواهیم کرد.

 • انتخاب اهداف: راه مشخصی برای حمله این قهرمانان وجود دارد. آرچر کوئین هر چیزی را که در مقابل او باشد هدف قرار می دهد، در حالی که قهرمان سلطنتی به نظر می رسد از دفاع ها لذت ببرد.
 • محدوده: محدوده 5 کاشی کوئین از کاشی سه کاشی Champion گسترده تر است. تحت دومی، Healers تحت برد دفاع هوایی قرار خواهند گرفت. این منجر به معضل دفاع هوایی می شود که در آن برد ملکه به حفظ دفاع هوایی کمک می کند، RC همیشه شفا دهنده ها را در منطقه خود قرار می دهد.
 • سرعت حمله: ملکه برنده این دسته است، زیرا سرعت حمله 1.2 ثانیه ای او نسبت به 0.7 ثانیه RC مقدار بهتری است. از این رو ملکه سریعتر پاسخ می دهد و همچنین به سرعت یک ساختمان را بیرون می آورد.
 • توانایی ها: هر دو خوب هستند، اما توانایی RC سلامت زیادی را ایجاد می کند و دفاع را هدف قرار می دهد، در حالی که کوئین کمی کمبود دارد.

کدام یک بهتر است؟ در حالی که هیچ پاسخ قطعی وجود ندارد، انتخاب کاملاً به عهده بازیکن است. هر دو مزایا و معایب دارند، اما از نظر محبوبیت، کویین واک کیک را می گیرد.

بهترین ترکیب ارتش برای Champion Walk

می‌توان هر ترکیبی از ارتش را برای پیاده‌روی قهرمان انتخاب کرد، نیازی به مشخص بودن آن نیست. بازیکنان می توانند با هر استراتژی کار کنند و سپس خودشان آن را امتحان کنند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

به‌ روز رسانی و تغییرات تعادل در فصل 46 کلش رویال ، «بوت کمپ»

نوشته بعدی

چالش سوپر آرچر کلش رویال : راهنمای کامل بهترین عرشه‌ ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه