بازسازی Builder Base 2.0 توسط طراح بازی با یک رویکرد مخاطره‌ آمیز

بازسازی Builder Base 2.0

دیزاینر بازی Clash of Clans رویکرد مخاطره‌آمیز اتخاذ شده برای Revamp بیلدر بیس 2.0 را به اشتراک می‌گذارد

طراح بازی کلش آف کلنز، Alex Roque، تجربه خود را در مورد رویکرد مخاطره آمیز تیم برای بازسازی Builder Base 2.0 به اشتراک گذاشت. اگرچه ما، بازیکنان، جزئیات زیادی را در پشت صحنه نمی دانیم.

آپدیت بیلدر بیلدر 2.0 کلش آف کلنز یکی از مورد انتظارترین آپدیت ها بود. که پس از ورود به کل نمای بیلدر بیس را تغییر داد. نیروهای تازه معرفی شده و پدافندها مطمئناً یک ضربه هستند. زیرا پاسخ ها مثبت بوده است.

سایت جمینجا با هدف خرید جم کلش اف کلنز ارزان ، مستقیم و فوری و سایر آفر های این بازی زیبا طراحی و راه اندازی شده است

دلیل بازسازی Builder Base 2.0 عدم دریافت به‌روزرسانی‌های بیلدر بیس در طول سال‌ها بود

الکس که قبلاً به مدت سه سال در Wildlife Studios کار می کرد، اخیراً به عنوان طراح برای کلش آف کلنز انتخاب شد. اگرچه تمرکز اولیه تیم بر پایه سازنده نبود، عدم به‌روزرسانی‌های ارائه‌شده به آن بخش از بازی، توسعه‌دهندگان را به فکر وضعیت حالت بازی انداخت. بنابراین او توضیح می دهد که حدود شش ماه پس از ورود او، برنامه ریزی شکل گرفت.

مقالات مرتبط »    راهنمای بیلدر هال 10 کلش اف کلنز : اولویت های ارتقاء و بهترین پایگاه ها

او چند کلمه در مورد رویکرد اولیه برای بازسازی Builder Base 2.0 اضافه می کند.

«فقط جلسات و بحث های زیادی بود که کل تیم در آن حضور داشتند. همه می‌توانستند وارد شوند. سپس، طراحان بیرون آمدند، درباره جلسه بحث کردند، با ایده‌هایی به سراغ آنها رفتند، بیشتر بحث کردند و غیره. واقعاً جالب بود که چگونه با گذشت زمان این ایده های بزرگ شکل گرفتند. حتی در نقطه‌ای یک دور پیتینگ برگزار شد و برخی از ایده‌های آن زمین‌ها در واقع وارد بازی شدند. بعد از اینکه ما یک نوع کارگردانی داشتیم، سپس در مورد جزئیات بحث می‌کردیم و اساساً اجرا می‌شدیم.»

نگرانی هایی در مورد نحوه واکنش جامعه وجود داشت

Roque احساس می کند که بازسازی Builder Base 2.0 رویکردی پرخطر بوده است. تنها به این دلیل که بازیکنانی وجود داشتند که عاشق حالت “instant battles” بودند. و حذف آنها تا حدودی کار دشواری بود. با این حال، بازسازی در راه بود، زیرا لازم بود به‌روزرسانی قوی ارائه شود. روکه این سناریوها را یک چالش سرگرم کننده می داند.

با این به‌روزرسانی، رویکردهای منحصربه‌فردی برای تیم وجود داشت که برخی از آنها قبلاً سوپرسل هرگز آزمایش نکرده بود. با این حال، سوپرسل به خوبی با پست های وبلاگ ماهانه ارتباط برقرار کرد. و به لطف آن، به روز رسانی به خوبی در بین بازیکنان پایه دریافت شده است.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

چالش راک بربریان کلش رویال : راهنمای جامع بهترین دک ها

نوشته بعدی

تاور اسکین 2023 کلش رویال : لیست کامل به همراه جزئیات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه