نقشه Purgatory فری فایر از 19 مرداد به بازی برگشته است

نقشه Purgatory

Free Fire : گارنا از بازگشت نقشه Purgatory در بازی خبر داد

گارنا، سازنده بازی Free Fire، از بازگشت نقشه Purgatory به بازی خبر داده است. این نقشه در سال 2020 از Free Fire حذف شده بود، اما اکنون همانطور که توسط توسعه دهندگان اعلام شده است، باز خواهد گشت. پس از اولین بار دانلود، بازیکنان جدید با یکی از مجموع سه نقشه آشنا می شوند – نقشه برزخ در Free Fire. برزخ با کالاهاری و برمودا متروک رقابت می کند.

با خرید جم فری فایر می توانید آیتم های خاص درون بازی را سریع و مطمئن خریداری کنید.

درباره نقشه برزخ در فری فایر

Purgatory

یک نقشه از 3 نقشه موبایل منحصر به فرد بتل رویال Free Fire است. این نقشه ترجیح داده شده برای بازی تا کنون برای بازیکنان است. چشم‌انداز وسیع و روشن آن با زمین‌های باز رنگارنگ و زمین‌های تپه‌ای مرتفع با دشمنان کنجکاو، آن را به یک نقشه چالش‌برانگیز اما نقشه‌ای ارزشمند تبدیل کرده است. برای بازی در مورد اینکه آیا مستقیماً یا نه به انتخاب خود برای بازی!

تنها سه نقطه داغ (hot spot) در نقشه Purgatory فری فایر وجود دارد. بنابراین اگر نمی‌خواهید فوراً آتش‌بازی را شروع کنید، اجتناب از آنها ساده است. توصیه نمی شود در برازیلیا، مرکزی یا ماربلورکسhot spot فرود بیایید زیرا شلوغ ترین مناطق هستند.

مقالات مرتبط »     آپدیت OB41 فری فایر شخصیت ها و حالت‌ های جدید را معرفی می کند

زمین گلف به احتمال زیاد بهترین مکان برای فرود است. زیرا مملو از غارت است و نزدیک به مناطق گرم است. اینجا فرود بیایید، وسایل خود را بردارید و برای مبارزه به برازیلیا یا مرکزی پرواز کنید. با این حال، اگر به دنبال یک مکان “دنج” هستید، منطقه Crossroads یک شرط مطمئن است. مسئله این است که این منطقه بزرگ با تجهیزات محدود است. شایان ذکر است که این نقشه از 10 آگوست 2023 در Free Fire در دسترس خواهد بود. نقشه در تمام حالت های بازی Free Fire در دسترس خواهد بود.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه دریافت کلن بوردر در کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

چالش شماره ۳ سالگرد کلش اف کلنز : چالش شماره 3 کلشیورسری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه