برگرداندن اکانت کالاف دیوتی موبایل بدون ایمیل – راهنمای جامع

برگرداندن اکانت کالاف

چگونه حساب CALL OF DUTY MOBILE را بازیابی کنیم؟

در این راهنما وضعیت را به طور کلی تجزیه و تحلیل می کنیم و توضیح می دهیم که برگرداندن اکانت کالاف دیوتی موبایل بدون ایمیل چگونه امکانپذیر است.

Call of Duty Mobile، فصل مخصوص دستگاه های موبایل از سری بازی های ویدیویی شناخته شده اکتیویژن، به دلیل کیفیت بدون شک خود توجه ها را به خود جلب کرده است. شما نیز از بازی آن بسیار لذت بردید. اما اخیراً گوشی هوشمند خود را تغییر داده اید و در موقعیت ناخوشایندی قرار گرفته اید. در واقع، بازی از شما می خواهد که دوباره وارد شوید و اعتباری را که تنظیم کرده اید به خاطر نمی آورید.

می توانید نظرات و امتیاز مشتریان ما را در قسمت دیدگاه ها مشاهده کنید و  با خیال راحت سفارش خرید CP کالاف دیوتی موبایل خود را ثبت و از خدمات عالی و قیمت ارزان جمینجا بهره مند شوید.

بنابراین شما در تعجب هستید که چگونه حساب Call of Duty Mobile را بازیابی کنید تا بتوانید از جایی که از آنجا آمده اید به بازی بازگردید. همانطور که اگر این کافی نبود، عنوان روش‌های مختلف ورود را ارائه می‌دهد و شما به خوبی به خاطر نمی‌آورید که کدام یک را انتخاب کرده‌اید، بنابراین نگران هستید و می‌ترسید که نتوانید پیشرفت بازی خود را بازیابی کنید. نگران نباشید، چیزی از بین نمی رود!

مقالات مرتبط »

نحوه بازیابی حساب CALL OF DUTY MOBILE

اطلاعات اولیه

قبل از پرداختن به جزئیات روند نحوه برگرداندن اکانت کالاف دیوتی موبایل، فکر می کنم مهم است که وضعیت را به طور کامل تجزیه و تحلیل کنیم.

خوب، این بازی در ابتدا سه روش ممکن برای ورود به سیستم را ارائه می دهد:

 1. مهمان،
 2. حساب Call of Duty
 3. و فیس بوک.

گزینه اول به طور کلی فقط زمانی مفید است که در دستگاهی با اهمیت کمی بازی می کنید. شاید چند بازی با دوستان خود انجام دهید و سپس پیشرفت را رها کنید.

با این حال، کم نیستند کسانی که این مکانیسم را به خوبی درک نکرده باشند. و سپس از خود بپرسند چگونه حساب مهمان Call of Duty Mobile را بازیابی کنند. در این صورت خوب است که موضوع را بررسی کنید و در واقع همان کاری است که بعداً در راهنما انجام خواهیم داد.

در مورد پروفایل های Call of Duty و Facebook همه چیز بسیار ساده تر است. در واقع، با درخواست ثبت نام، دومی ها قادر به ذخیره داده ها هستند. و به کاربر اجازه می دهند پیشرفت شما را هر چند بار که بخواهید از یک دستگاه به دستگاه دیگر منتقل کند.

علاوه بر این، اگر کاربر تصمیم به حذف و نصب مجدد برنامه داشته باشد، این می تواند مفید باشد. در واقع، در این مورد، داده های محلی ممکن است از بین بروند و بنابراین لازم است آنها را با استفاده از حساب مناسب بازیابی کنید.

به طور خلاصه، می‌دانید که روش‌های ورود به سیستم چیست، یعنی حساب‌های Call of Duty و Facebook. برای بقیه، می توانید برای اطلاعات بیشتر در مورد برگرداندن اکانت کالاف دیوتی موبایل بدون ایمیل به خواندن راهنما ادامه دهید.

آموزش کامل نحوه برگرداندن اکانت کالاف دیوتی موبایل بدون ایمیل

پس از توضیح وضعیت کلی برای شما، بگویید که وقت آن رسیده است که اقدام کنید. بنابراین، در زیر می توانید تمام اطلاعات مربوط به برگرداندن اکانت کالاف دیوتی موبایل را بر اساس نوع ورود پیدا کنید.

فیس بوک

یکی از راه‌های مطمئن شدن از دست ندادن پیشرفت CoD Mobile این است که آن را با پروفایل فیسبوک خود مرتبط کنید. به این ترتیب، حتی اگر چندین دستگاه را تغییر دهید، به سادگی با حساب مربوط به شبکه اجتماعی محبوب وارد شوید. و پیشرفت بازی خود را در هر دستگاهی خواهید دید.

بنابراین احتمالاً قبلاً حدس زده اید که اگر در گذشته CoD Mobile را به فیسبوک وصل کرده اید، چه کاری باید انجام دهید:

 • برنامه را باز کنید.
 • به صفحه ورود به سیستم بروید.
 • روی دکمه Accedi con Facebook ضربه بزنید.
 • و در صورت لزوم کلید Accept / Allow را فشار دهید.

در واقع، در دستگاه‌های Android، اگر از قبل برنامه فیس‌بوک را با حساب خود راه‌اندازی کرده‌اید، حتی لازم نیست آدرس ایمیل و رمز عبور مربوط به پروفایل شبکه اجتماعی را وارد کنید. زیرا دسترسی آنی و خودکار انجام می‌شود.

به طور خلاصه، پروفایل فیس بوک را به CoD Mobile متصل کنید. این یک راه خوب برای از دست دادن پیشرفت شما است. زیرا این موارد با حساب شما مرتبط با شبکه اجتماعی مرتبط هستند و هنگام ورود به سیستم “بازیابی” می شوند.

در هر صورت، داده های دسترسی مورد استفاده در این مورد، داده های مربوط به فیس بوک هستند. به طور خلاصه، معمولاً فقط به صفحه ورود به سیستم مربوطه متصل شوید. دکمه فراموشی رمز عبور را فشار دهید تا آدرس ایمیل یا شماره تلفن همراه را تایپ کنید. و دستورالعمل‌هایی را که روی صفحه ظاهر می‌شود دنبال کنید. تا رمز عبور را بازنشانی کنید و حساب را به دست آورید.

اکانت Call of Duty

چطوری میگی؟ در اولین دسترسی از حساب Call of Duty استفاده کردید؟ در این مورد هیچ مشکلی وجود ندارد: شما به راحتی می توانید با استفاده از پروفایل مناسب، اطلاعات خود را بازیابی کنید.

 • بنابراین شما فقط باید CoD Mobile را راه اندازی کنید.
 • دکمه Call of Duty را فشار دهید.
 • در صفحه ورود به سیستم، روی دکمه LOGIN OR CREATE ضربه بزنید.
 • با وارد کردن آدرس ایمیل و رمز عبور با فشار دادن دکمه LOGIN NOW برای تأیید همه چیز، وارد شوید.
 • به این ترتیب، آنها تمام اطلاعات مربوط به پروفایل را بازیابی خواهند کرد.

در صورتی که نمی توانید رمز عبور اکانت کالاف خود را به خاطر بسپارید، فقط روی پیوند فراموشی رمز عبور کلیک کنید. آدرس ایمیل مربوطه را تایپ کنید و روی دکمه ارسال ضربه بزنید.

به این ترتیب شما یک پیام الکترونیکی دریافت خواهید کرد. که از شما دعوت می کند رمز عبور مربوط به پروفایل Call of Duty را تغییر دهید. برای برگرداندن اکانت کالاف خود فقط باید لینک مناسب را دنبال کنید. یک رمز عبور جدید برای پروفایل خود تعیین کنید تا بتوانید وارد بازی شوید و پیشرفت خود را پیدا کنید.

هنوز آماده نیست

اگر وارد سیستم شده اید که هنوز آماده نیستید، با فشار دادن دکمه مناسب در حین ورود، و سپس داده های مربوط به CoD Mobile را حذف کرده اید، متأسفانه ممکن است کار کمی انجام شود.

در واقع، زمانی که برای اولین بار شروع کردید، احتمالاً بازی به شما هشدار داده است که در صورت بروز مشکل می‌توانید تمام پیشرفت خود را از دست بدهید. زیرا پروفایل در این مورد می‌تواند صرفاً به دستگاه شما و نه به یک حساب اختصاصی مرتبط باشد.

برای حفظ اطلاعات ذخیره شده، باید پروفایل مهمان را به یک حساب Call of Duty پیوند دهید. همانطور که خود بازی با فشار دادن دکمه Call of Duty موجود در صفحه ورود توضیح می دهد. به طور دقیق تر، می گوید: “پس از اتصال مهمان یا حساب اجتماعی خود، می توانید یک حساب Call of Duty را در منوی تنظیمات پیوند دهید”.

من از شرطی استفاده می کنم. زیرا su Android معمولاً وقتی دکمه فشرده نشده است هنوز از شما می خواهد با حساب Google خود متصل به دستگاه تلفن همراه وارد شوید. سپس می توانید سعی کنید ببینید آیا داده ها توسط آن ذخیره شده است یا خیر.

برای بقیه،

اگر واقعاً نمی‌توانید داده‌ها را بازیابی کنید و خیلی به آنها اهمیت می‌دهید، می‌توانید آخرین تلاش را انجام دهید. یا سعی کنید یک نسخه پشتیبان احتمالی از دستگاه ذخیره شده به صورت محلی در رایانه یا خود دستگاه را بازیابی کنید. (به وضوح، پشتیبان‌گیری باید قبل از تاریخی باشد که CoD Mobile را حذف کرده‌اید).

به عنوان آخرین راه حل برگرداندن اکانت کالاف دیوتی موبایل بدون ایمیل، می توانید با پشتیبانی Activision تماس بگیرید. در هر صورت، من به شما هشدار می دهم که ممکن است باز هم نتوانید اطلاعات را بازیابی کنید. با این حال، مطمئناً خودی ها می توانند اطلاعات بیشتری در مورد آن در اختیار شما قرار دهند.

برای ادامه،
 • به وب‌سایت Activision متصل شوید.
 • روی کادر مرتبط با Call of Duty Mobile کلیک کنید.
 • پلتفرمی را که معمولاً از آن بازی می‌کنید (اگر اندروید یا iOS) انتخاب کنید.
 • علتی را که باعث می‌شود با پشتیبانی تماس بگیرید، نوع مشکل را انتخاب کنید. و پورتال رسمی به شما توصیه می کند که چه کاری انجام دهید.

متأسفانه، در واقع گزینه های کمی برای تماس مستقیم با Activision وجود دارد. در واقع، اغلب پاسخ ها صرفاً به برخی از صفحات سؤالات متداول در داخل پورتال اشاره می کنند.

 

4/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

نحوه تغییر ریجن اکانت کالاف دیوتی موبایل – راهنمای گام به گام

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه حذف اکانت کالاف دیوتی موبایل – راهنمای گام به گام

7 دیدگاه در “برگرداندن اکانت کالاف دیوتی موبایل بدون ایمیل – راهنمای جامع

 1. هر چه میخواهم وارد اکانت خودم شوم error میدهد که رمز عبور اشتباه است بایدچه کنم لطفاً راهنمایی کنید با تشکر

 2. سلام من جیمیل خود را فراموش کرده ام ولی رمز و شماره اکانت رو دارم میشه من رو راهنمایی کنید ایمیلم رو فراموش کرده ام

 3. خواهش میکنم یکی جواب منوبده اکانتی که رمزش رافراموش کردم یک ایمیل فیک داده بودم حالا به مشکل خوردم چون بایدایمیل اصلی باشه تااکتیوژن بهش ایمل بزنه نمیدونم چیکارکنم.

 4. سلام من گوشی جدید خریدم و فقط تو اکتیویژن جیمیل داشتم الان نمیتونم وارد بازیم بشوم بدون جیمیل چیکار باید بکنم

 5. سلام خسته نباشید ممنون از مطالب عالی و کاربردی تون . راستش من با جی میل و رمز جی میل به اکتیویژن متصل هستم ولی مدتی هست یه آقایی دیگه و با استفاده از فیس‌بوک وارد اکانت من میشه و من از بازی میفتم بیرون دوباره که من وارد میشم او میفته بیرون متاسفانه برای این اکانت که ریجن هند‌ هست خیلی سی پی خرج کردم و حدود ۱۲ عدد سلاح متیک و لجندری دارم و نمیتونم ازش چشمپوشی کنم اگر منو‌ راهنمایی بفرمایید که واسه حذف کردن اون متقلب چکار باید بکنم بی نهایت ممنون میشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه