سری حرفه ای پابجی نیو استیت هند : 16 تیم دعوت شده اند

پابجی نیو استیت هند

16 تیم دعوت شـده به سری Pro هند PUBG : New State معرفی شدند

مسابقات مقدماتی باز اسنپدراگون سری حرفه ای پابجی نیو استیت هند قرار است در 20 دسامبر 2022 (سه شنبه 29 آذر) آغاز شود. ESL India اخیراً اسامی تیم های دعوت شـده را که مستقیماً در مرحله سوم رویداد مبارزه خواهنـد کرد، فاش کرد.

در مجموع 123 هزار دلار (حدود 1 کرور) بین 24 تیم برتر مسابقات توزیع می شود. که از این تعداد 24 هزار دلار (نزدیک به 20 لک) به قهرمان تاج تعلق می گیرد.

با خرید یوسی پابجی موبایل می توانید به راحتی به استور بازی بروید و هر آن چه را که لازم دارید بخرید.

16 تیم به سری PUBG New State Pro دعوت شـده اند

16 تیم دعوت شـده در مقابل 16 تیم راه یافتـه به مرحله نهایی مقدماتی آزاد (مرحله 2) قرار خواهنـد گرفت. پس از آن، مرحله چالش‌گر موبایل، که از 5 ژانویه 2023 (پنج شنبه، ۱۵ دی) آغاز می‌شود، خواهـد بود.

این هم تیم های دعوت شـده:

1) GodLike Esports
2) S8UL Esports
3) Skylightz Gaming
4) Team Tamilas
5) Team XO
6) Marcos Gaming
7) 7Sea Esports
8) TSM India
9) Hyderabad Hydras
10) Chemin Esports
11) Enigma Gaming
12) Team iNSANE Esports
13) Team XSpark
14) Gods Reign
15) Revenant Esports
16) Global Esports

این جوخه ها متعلق به تعدادی از شناختـه شـده ترین سازمان ها در هند هستند. که برخی از آنها قبلاً در BGMI نیز تکمیل شـده بودند. آنها به دنبال این هستند که تجربه بسیار مورد نیاز یک بازی سبک مشابه را در PUBG New State به ارمغان بیاورند.

برخی از تیم های دعوت شـده در حال حاضر لیست جدید خود را در New State امضا کرده اند. اینها عبارتند از GodLike Esports، S8UL Esports، Skylightz Gaming، Team Tamilas و Gods Reign.

مقالات مرتبط »  آموزش کامل نحوه تغییر سرور در پابجی نیو استیت PUBG: New State

نمای کلی بازیکن و عملکرد تیم های دعوت شـده به سری حرفه ای پابجی نیو استیت هند

GodLike Esports که اخیراً فهرستی کاملاً جدید امضا کرده است، در فرم داغی است. این تیم قبلاً برنده مسابقات PUBG New State Mobile Open تحت S8UL Esports شـده بود. و به دنبال آن است که شکوه خود را در حین بازی در GodLike دوباره زنده کند.

از سوی دیگر، S8UL Esports با تیم جدیدی از بازیکنان مستعدی که قبلاً تحت عنوان Team IND رقابت می کردند، قرارداد امضا کرده است. این تیم همچنین در مرحله گروهی ESL PUBG: New State Invitational عملکرد خوبی داشت.

Skylightz Gaming یکی از اولین سازمان های هندی بود که فهرست ایالتی جدیدی را امضا کرد. این تیم در مسابقات موبایل اوپن میانگین دوندگی داشت و نهم شد. آنها امیدوارند در این رویداد عملکرد بهتری داشتـه باشند.

Gods Reign در New State: Mobile Open عملکرد عالی داشت و در آنجا سوم شد. علاوه بر این، آنها همچنین با بازیکن ستاره Sypher که قبلاً S8UL Esports را به پیروزی در New State: Mobile Open هدایت کرده بود، قرارداد بستـه اند. این تیم به دنبال این است که در رویداد پیش رو علامت گذاری کند.

از سوی دیگر، تیم تامیلاس به ترکیب BGMI سابق خود اعتماد نشان داده و همان بازیکنان را برای ترکیب New State خود به جلو آورده است. با بازیکنان باتجربه ای مانند AceBlack و Maxy، تیم آنها انباشته به نظر می رسد.

تیم XSpark همچنین ترکیب خود را برای مسابقات PUBG New State اعلام کرده است. و شامل بازیکنان BGMI می شود. Hector از Team SouL رهبری تیم را بر عهده خواهـد داشت. و Darklord، Humanoid و Syed از او حمایت می کنند. Sc0ut، مالک سازمان، به عنوان بازیکن پنجم در تیم باقی خواهـد ماند و در صورت نیاز وارد میدان خواهـد شد.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

هر آنچه باید درباره سرور پیشرفته OB38 فری فایر بدانید اینجاست

نوشته بعدی

تاریخ و زمان انتشار آپدیت 2.4 پابجی موبایل : هفته دوم ژانویه 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه