5 بهترین نقطه فرود در نقشه Erangel پابجی موبایل برای غارت بیشتر

نقشه Erangel پابجی

بهترین نقاط فرود در نقشه ارانجل PUBG Mobile برای غارت بیشتر

PUBG Mobile در سال 2018 برای گیمرهای موبایل در سراسر جهان منتشر شد. از آن زمان تاکنون، عناوین اکشن دیگر را پشت سر گذاشته و به برترین بازی بتل رویال در بازار تبدیل شـده است.

شبیه به همتای رایانه شخصی خود، اولین نقشه ای که در پابجی موبایل ظاهر شد Erangel بود. اتفاقاً این تنها موردی است که پس از نصب هر به‌روزرسانی دوره‌ای، از قبل دانلود می‌شود. در نتیجه، هر جانبازی به ریزه‌ای بودن نقشه عادت کرده است.

از آنجایی که این بازی دارای یک پایگاه بازیکن در حال گسترش است، بازیکنان جدید هر روز به آن می‌پیوندند. از این رو، یادگیری در مورد شهرهایی که به آنها کمک می کند تا غارت بزرگ را جمع آوری کنند، برای آنها حیاتی می شود. که در نهایت به آنها در مسابقات کمک خواهـد کرد. همچنین تدارکات بیشتر به آنها کمک می کند تا سریعتر از سطوح درون بازی بالا بروند.

توجه داشته باشید:

PUBG Mobile در سپتامبر 2020 در هند ممنوع شد. به بازیکنان منطقه توصیه می شود از دانلود و پخش عنوان خودداری کنند. این مقاله بیانگر دیدگاه نویسنده است.

پیشرفت شما در طول بازی و توانایی از پای در آوردن رقبا، به پول درون برنامه ای نیاز دارد. برای خرید یوسی پابجی موبایل ، جمینجا مطمئن ترین و سریعترین راه است.

5 مکان در نقشه Erangel پابجی موبایل که می تواند برای بازیکنان در مراحل اولیه مسابقات مفید باشد.

1) Georgopol

ژئورگوپل یکی از بزرگترین شهرهای نقشه ویکندی است. این منطقه به سه بخش تقسیم می شود – شهر جورگوپل شمالی، شهر جورگوپل جنوبی و کانتینرهای ژئورگوپل.

بازیکنان PUBG Mobile می‌توانند از شهر واقع در گوشه شمال غربی نقشه دیدن کنند و غارت مناسبی به دست آورند. با این حال، آنها باید از دشمنان کمین شده در اطراف آگاه باشند. از این رو، تیمی که در حین غارت کنار هم می‌ماند، می‌تواند چندین قتل را در چند دقیقه اول مسابقات انجام دهد.

2) Sosnovka Military Base

همانطور که از نامش پیداست، پایگاه نظامی Sosnovka یک اردوگاه ارتش خالی است و در جزیره جنوبی واقع شده است. این منطقه وسیعی را شامل می شود که شامل انواع مختلف ترکیبات و برج های دیده بان است.

این ترکیبات به دلیل داشتن لوت سطح 3 مشهور هستند و از این رو به یک نقطه فرود محبوب در میان ورزش‌های الکترونیکی موبایل PUBG و بازیکنان کلاسیک تبدیل شده‌اند. کسانی که سعی می کنند در مراحل اولیه مسابقه غنائم خوبی جمع کنند، می توانند آنجا فرود بیایند و خود را به اسلحه، کلاه ایمنی، دارو و زره مجهز کنند.

مقالات مرتبط »  تاریخ و زمان انتشار آپدیت 2.4 پابجی موبایل : هفته دوم ژانویه 2023

3) Yasnaya Polyana

شهر Yasnaya Polyana در قسمت شمال شرقی نقشه Erangel پابجی موبایل واقع شـده است. با گذشت زمان، به نقطه کانونی جذاب تبدیل شده است زیرا چندین حالت موضوعی در اطراف شهر متمرکز شده اند. در نتیجه، بازیکنان به جغرافیای Yasnaya Polyana عادت کرده اند.

این شهر همچنین یک مکان پرطرفدار در مسابقات کلاسیک معمولی است زیرا غنیمت زیادی در خود جای داده است. چند جوخه می توانند در منطقه فرود بیایند و در دو طرف جاده اصلی که از شهر می گذرد غنیمت کافی بیابند.

4) Primorsk

شهر پریمورسک را می توان در لبه جنوب غربی ارانجل یافت. به دلیل موقعیت ساحلی و تشکیل نشدن دایره ها در اطراف آن، اغلب توسط بازیکنان نادیده گرفته می شود.

به این ترتیب، کسانی که تا رسیدن به منطقه سر می زنند یا برای رسیدن به پریمورسک سوار وسیله نقلیه می شوند، می توانند به راحتی غارت مناسبی را بدست آورند. حتی اگر چند بازیکن در منطقه فرود بیایند، غنیمت کافی برای پیشرفت هر یک از آنها در مسابقات وجود دارد.

5) Pochinki

پوچینکی در قلب نقشه Erangel پابجی موبایل واقع شـده است. این شهر تا حد زیادی محبوب ترین محله در بین بازیکنان در سراسر جهان است. کسانی که به غارت خوب چشم دوخته اند می توانند در شهر فرود بیایند و کلاه ایمنی سطح 3، جلیقه و تعداد زیادی تفنگ بدست آورند.

اگرچه پوچینکی حاوی غارت بزرگی است، اما محبوبیت این شهر بازیکنان زیادی را جذب می کند که به این منطقه بیایند. از این رو، نیروهای رده بندی که در منطقه فرود می آیند باید از اطراف خود آگاه باشند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

3 روش برای دریافت یوسی رایگان پابجی موبایل : بهترین راهکار ها

نوشته بعدی

رویداد Melting Vault فری فایر مکس : نحوه دریافت باندل Steel Cowboy

4 دیدگاه در “5 بهترین نقطه فرود در نقشه Erangel پابجی موبایل برای غارت بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه