رویداد Recalled Friend پابجی موبایل : اقلام و هدایای رایگان بگیرید

رویداد Recalled Friend پابجی

ایونت PUBG Mobile Recalled Friend : چگونه پوسته اسلحه، اقلام و هدایایی رایگان دریافت کنیم؟

رویداد Recalled Friend پابجی موبایل برای بازگرداندن بازیکنان به بازی معرفی شد!

بازی محبوب بتل رویال PUBG Mobile چندین سال از عرضه آن می گذرد. در حال حاضر تعداد زیادی از افراد تازه وارد وارد بازی شده اند. در حالی که بسیاری از آنها را در طول اجرای خود تا به امروز از دست داده است. با این حال، برای بازگرداندن این بازیکنان به بازی، PUBG Mobile رویداد Recalled Friend را معرفی کرده است. این به بازیکنان این امکان را می‌دهد که فقط با انجام چند ماموریت ساده، پوسته‌ها و لباس‌های رایگان و هیجان‌انگیزی دریافت کنند.

با خرید یوسی پابی موبایل از جمینجا ویژگی هایی مانند Lucky Spin و Elite Pass در دسترس هستند.

برای به دست آوردن آن آیتم ها، بازیکنان باید یک ارز ویژه به نام Recall Tokens را جمع آوری کنند که به سادگی می توان با تیم کردن با بازیکنان بازگشته، فراخوان دوستان و تکمیل مأموریت های فراخوان به دست آورد. رویداد PUBG Mobile “Recalled Friend” تا 13 سپتامبر 2023 ادامه خواهد داشت.

مقالات مرتبط »    Challenger Cup EMEA 2023 پابجی موبایل : برنامه زمانی، استخر جوایز و …

بررسی اجمالی رویداد Recalled Friend پابجی موبایل

Recall Tokens

تیم شدن با بازیکنان فراخوان شده و به پایان رساندن هر مسابقه در بین 15 تیم برتر، 2 نشان فراخوانی کسب می کند. بنابراین، بازیکنان می توانند تا 10 توکن در روز کسب کنند. زیرا یک محدودیت روزانه وجود دارد. اما، جمع‌آوری 10 توکن در روز به اندازه کافی برای بازخرید پوسته پاندا SCAR-L همراه با موارد دیگر جمع می‌شود.

با این حال جمع آوری Recall Tokens کمی سخت است. توجه داشته باشید که بازیکنان می‌توانند تنها با ارسال کد دعوت، 5 برابر توکن‌های فراخوان سریع، 2 برابر گل رز فاندنس، و 1 برابر ضایعات کوپن جعبه تامین کسب کنند. کد را می‌توانید در صفحه رویداد Recalled Friend پابجی موبایل پیدا کنید. کافی است به صفحه رویداد بروید و از سمت راست پایین، دکمه اشتراک گذاری رسانه های اجتماعی قرار دارد. روی آن کلیک کنید و منتظر بمانید تا تصویر بارگذاری شود. کد دعوت را در داخل تصویر پیدا خواهید کرد. آن را به خاطر بسپارید و آن را در رویدادها>جوایز برگشتی>ارسال کد ارسال کنید.

نقاط بازگشت

اگر بازیکن بازگشتی هستید، دکمه بازگشت هدیه را دقیقاً در سمت راست صفحه اصلی خواهید دید. با کلیک بر روی آن به پنجره جدیدی هدایت می شوید که در آنجا می توانید نقاط برگشتی خود را نظارت کنید. در پایین سمت راست صفحه، یک دکمه زرد وجود دارد که روی آن نوشته شده است: Obtain. برخی از مأموریت‌ها را نشان می‌دهد و با تکمیل آن‌ها، امتیاز بازگشت و نشانه‌های فراخوان به دست خواهید آورد. از این موارد می توان برای بازخرید اقلام از فروشگاه رویداد استفاده کرد.

ماموریت های بازگشت بسیار ساده هستند و هر 24 ساعت یکبار تازه می شوند. ورود به سیستم هر روز در طول رویداد Recalled Friend پابجی موبایل، افزودن یک دوست یا بازگرداندن سلامتی یک بار، نوع این ماموریت های بازگشتی است و امتیازها و توکن های آسانی به شما می دهد.

یکی دیگر از راه های کارآمد برای کسب امتیاز بازگشت، بازی با هم تیمی های Memory Lane است. کافیست به دکمه Memory Lane در بالا سمت چپ بروی.د و لیستی از هم تیمی های قدیمی ظاهر می شود. بازی با هر یک از آنها هر بار 20 امتیاز بازگشت به شما می دهد. بنابراین، می‌توانید آن امتیازها را جمع‌آوری کنید و پاداش‌های محدود زمانی را از همان صفحه دریافت کنید.

رویداد PUBG Mobile Recalled Friend : قوانین و جوایز

این رویداد چندین جایزه برای ادعا به همراه داشته است. با این حال، برخی از قوانین وجود دارد که بازیکنان باید هنگام مبارزه در میدان های نبرد به خاطر بسپارند.

قوانین

  • بازیکنانی که بالاتر از سطح 15 هستند و بیش از 28 روز است که وارد سیستم نشده اند، واجد شرایط این رویداد هستند.
  • هر ماموریت فراخوانی را می توان 15 بار تکمیل کرد و “recall token” را ارائه می دهد. که می توانند برای بازخرید اقلام از فروشگاه رویداد استفاده شوند.
  • هر بازیکن فراخوان شده فقط یک بار می تواند برای تکمیل ماموریت های فراخوان کمک کند. و محدودیتی برای تعداد آیتم هایی که یک بازیکن می تواند از فروشگاه رویداد تهیه کند وجود دارد.

جوایز

جوایز توکن های RECALL
Cuddly Panda SCAR-L 160
Yeti- Pan 150
Arachnoid Parachute 100
Dark Goth Mask 60
Dark Goth Set 120
Paint 15
Parachute Trail (Pink) 6
Premium Crate Coupon Scrap 4
Classic Crate Coupon Scrap 2

علاوه بر بازخرید از فروشگاه رویداد، نمادهای فراخوان پاداش را می توان برای خرید جعبه های برگشتی استفاده کرد. هر جعبه برگشتی 20 توکن هزینه دارد و دارای جوایز سودآوری مانند لباس کرکر تخم مرغ، لباس پاندا شایان ستایش، ست غواص و غیره است. بازیکنان می توانند جعبه ها را با استفاده از نشانه های جایزه از صفحه رویداد خریداری کنند.

نحوه ردیم توکن‌ها از رویداد PUBG Mobile Recalled Friend

بازیکنان می توانند با دنبال کردن مراحل زیر، رمزهای Recall را بازخرید کنند.

  • از پنجره رویداد به صفحه رویداد Recall Friends بروید. اکنون روی دکمه Redeem از گوشه بالا سمت چپ ضربه بزنید. و فروشگاه رویداد باز می شود.
  • روی کالای مورد نظر خود ضربه بزنید و برای بازخرید کالا روی confirm کلیک کنید. به موجودی درون بازی خود بروید و لباس یا اسلحه را برای تجهیز آن انتخاب کنید.

پس از درخواست کالای انحصاری هدایای بازگشتی خود، مستقیماً به میدان های جنگ بروید و به مخالفان نشان دهید که از چه چیزی ساخته شده اید!

 

5/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

جام چلنجر 2023 پابجی موبایل در منطقه EMEA : زمانبندی و استخر جوایز

نوشته بعدی

سیستم موردنیاز وارزون موبایل برای دستگاه های اندروید و iOS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه