رویال پس M22 پابجی موبایل یا BGMI فاش شد : پوسته ها و جوایز آینده

رویال پس M22 پابجی

PUBG Mobile or BGMI M22 Royale Pass به بیرون درز کرد : پوسته ها و جوایز آینده

همه آنچه باید در مورد رویال پس M22 پابجی موبایل بدانید!

PUBG Mobile یا BGMI در هند حدود یک ماه از لغو ممنوعیت آن در این کشور گذشته است و همه چیز عالی پیش می‌رود. BGMI توسط شرکت مادرش Krafton به جای Tencent در هند اداره می شود. و آنها به زودی Royale Pass M22 جدید را ارائه خواهند کرد. که طبق اطلاعات درز کرده از PUBG Mobile فاش شده است. قبل از آن، اجازه دهید به طور خلاصه جوایز قابل توجهی را که می‌توان از این پاس رویال کسب کرد، که قلمرو مهتابی نام دارد، بررسی کنیم.

مقالات مرتبط »    رویال پس A2 پابجی موبایل به بیرون درز کرد : تاریخ انتشار و جوایز

رویال پس M22 پابجی موبایل یا BGMI فاش شد : پوسته ها و جوایز آینده

لازم به ذکر است که Moonlight Realm Royale Pass یا رویال پس M22 پابجی موبایل قبلاً در بازی در ماه می مدت زمان خود را به پایان رسانده است. بنابراین ورود با تأخیر به BGMI است. پاداش نهایی رویال پاس تقریباً ارزشش را دارد. اما بقیه جوایز ممکن است در مقایسه کمی کم‌رنگ به نظر برسند. با این وجود، اجازه دهید نگاهی به جوایز آینده بیندازیم، و بقیه به تصمیم خود بازیکنان بستگی دارد.

خرید یوسی پابجی موبایل در جمینجا با آیدی بازی شما انجام می شود که در کمتر از 30 دقیقه مقدار یوسی مورد نظر وارد اکانت شما می شود.

1. Rogue Kitty set (RP 1)

ست Rogue Kitty اولین جایزه ای است که بازیکن با خرید رویال پاس دریافت می کند. لباس در سطح 1 رویال پس باز می شود. هیچ روسری اضافی متصل نیست. بنابراین این به تنهایی کل لباس را به پایان می رساند.

2. Pirate Compass pan (RP 1)

The Pirate Compass یک پوسته غوغایی است که بازیکن می‌تواند پس از باز کردن قفل آن، روی تابه خود استفاده کند. مشابه مجموعه Rogue Kitty، این پوسته تابه نیز در سطح 1 RP پس از خرید بازیکن با استفاده از UC باز می شود.

3. Golden Glaze grenade (RP 20)

پاداش قابل توجه بعدی، یعنی پوسته دیگری در سطح 20 RP باز می شود. پوست را می توان روی نارنجک ها زد و به آن پوسته لعاب طلایی می گویند. این یک پوست افسانه ای است.

4. Golden Wings buggy (RP 30)

درشکه Golden Wings اولین و تنها پوسته وسیله نقلیه در اجرای آینده رویال پس است، یعنی قلمرو مهتابی M22. این پوسته خاص به دلیل ظاهر زیبایش یکی از پاداش‌های رهایی بخش RP متوسط است.

5. Prairie King G36C (Free RP 35)

Prairie King G36C با سایر موارد ذکر شده در این مقاله متفاوت است. زیرا این یک جایزه رایگان است. اما پوست تفنگ بودنش جای تذکر دارد. پوسته برای همه بازیکنان پس از رسیدن به سطح 35 پس از انجام ماموریت های RP به صورت رایگان در دسترس خواهد بود.

6. Bright Sky Groza (RP 40)

The Bright Sky Groza که در سطح 40 رویال پس باز شده است، پوسته ای برای مرگبارترین AR مبارزه نزدیک در بازی است. پوست دارای نمای بیرونی با روکش طلا با ویژگی‌های آبی است که به نوعی آن را شبیه به تم Poseidon X-suit می‌کند.

7. Aureate Splendor set (RP 50)

مجموعه Aureate Splendor جایزه نهایی و نهایی است که بخشی از کمپین M22 Royale Pass است. لباس مذکور و روسری مربوطه هر دو در سطح 50 قابل باز شدن هستند و بنابراین مجموعه کامل را تشکیل می دهند.

8. Cute Camel SKS (RP Adventure)

Cute Camel SKS برای باز کردن قفل بازی از RP Adventure در BGMI در دسترس خواهد بود. جوایز Rp Adventure را می‌توان با شرکت در کمپین «بازی‌های تخته‌ای» در برگه رویدادها که در آن بازیکنان برای تکمیل بخش‌هایی از مسیر مشخص شده پاداش دریافت می‌کنند، ردیم کرد.

9. Secret Fashion set (RP Adventure)

مجموعه Secret Fashion را می توان از کمپین RP Adventure تهیه کرد. توجه داشته باشید که این لباس جدا از روسری که به خودی خود می آید می آید. بنابراین، یک بازیکن می‌تواند بسته به تعهدش به علت، هر دو مورد را انتخاب کند یا تنها به یکی رضایت دهد.

نتیجه گیری

در این مقاله، تنها برجسته‌ترین و برجسته‌ترین جوایز موجود فهرست شده‌اند. زیرا بخش عمده‌ای از موارد برجسته نیستند، مانند جوایز AG یا آواتارها. همچنین، RP برای خرید هزینه دارد. بنابراین نمی توان امیدوار بود که بدون سرمایه گذاری در بازی، جوایز را به صورت رایگان ردیم کرد. RP را می توان با استفاده از UC خریداری شده از فروشگاه خریداری کرد.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

نحوه افزایش FPS در کالاف دیوتی موبایل – راهنمای گام به گام

نوشته بعدی

رفع مشکل تایم اوت کالاف دیوتی موبایل – راهنمای گام به گام

1 دیدگاه در “رویال پس M22 پابجی موبایل یا BGMI فاش شد : پوسته ها و جوایز آینده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه