مسابقات قهرمانی پابجی موبایل 2022 جنوب آسیا – نیمه نهایی

مسابقات قهرمانی پابجی موبایل

نیمه نهایی مسابقات قهرمانی ملی PUBG Mobile 2022 جنوب آسیا: تیم ها، زمان بندی، زمان و مکان تماشا

پس از پایان مرحله یک چهارم نهایی مسابقات قهرمانی ملی موبایل PUBG 2022 وایلدکارد جنوب آسیا، 10 تیم از 32 تیم به نیمه نهایی راه یافتـه اند و در آنجا با شش تیم دعوت شـده دیدار خواهنـد کرد. این رویداد دارای جایزه 30 هزار دلاری است و در 29 نوامبر آغاز شـده است. در 30 دسامبر به پایان می رسد.

مرحله نیمه نهایی از 17 تا 20 دسامبر (26 تا 29 آذر) برگزار می شود و 11 تیم برتر راهی فینال بزرگ می شوند. پنج تیم دیگر نیز به آخرین مرحله دعوت خواهنـد شد. که قرار است از 27 تا 30 دسامبر (۶ تا 9 دی) برگزار شود. برنده رویداد و تیم های دوم به ترتیب 10 و 5 هزار دلار به خانه خواهنـد برد.

با خرید یوسی پابجی موبایل ار جمینجا آیتم های خاصی را که برای پیروزی در مسابقات نیاز دارید سریع و مطمئن خریداری کنید.

شرکت کنندگان در نیمه نهایی مسابقات قهرمانی ملی پابجی موبایل 2022 SA Wildcard

در اینجا همه 16 تیمی هستند که در مرحله نیمه نهایی چهار روزه برای 11 امتیاز مبارزه خواهنـد کرد. سه تیم از هر دو فصل بهار و پاییز PMCO آسیا به نیمه نهایی دعوت شـده اند.

 1. Equinox 922 (دعوت شـده)
 2. NB Esports (دعوت شـده)
 3. ISSL Noob Alliance (دعوت شـده)
 4. CMC IPG (دعوت شـده)
 5. Retaliation X (دعوت شـده)
 6. RGC Opex (دعوت شـده)
 7. SITM Esports
 8. 7A KS AXE
 9. Stronger Esports
 10. Astra Esports
 11. Victor Gaming
 12. Inertia Esports
 13. Bad Intention X BIT
 14. Team Classic922
 15. BEE Esports
 16. MAKPEN

کجا تماشا کنیم؟

PMNC Wildcard در کانال یوتیوب PUBG Mobile Esports South Asia در ساعت 5:30 بعدازظهر IST پخش می شود.

مروری بر مرحله یک چهارم نهایی مسابقات قهرمانی ملی 2022 پابجی موبایل

پس از 15 بازی هیجان انگیز برای هر تیم، SITM Esports با 224 امتیاز در جدول کلی مقام اول این مرحله را به دست آورد. تیم مغولستان دو Chicken Dinner برگزار کرد و در مرحله یک چهارم نهایی گیم پلی ثابتی ارائه کرد.

7A KS از بنگلادش با 215 امتیاز و سه Chicken Dinner در جایگاه دوم قرار گرفت. این تیم در طول 15 بازی خود گیم پلی متعادلی را نشان داد و بر روی سرمایه گذاری بر روی حرکت خود در نیمه نهایی تمرکز خواهـد کرد.

ورزش قوی تر مغولستان در مرحله یک چهارم نهایی 179 امتیاز از جمله 95 حذف را به دست آورد. آسترا با دو Chicken Dinner و 9 امتیاز از آنها عقب بود و در رده چهارم قرار گرفت. Bad Intention در 3 بازی از 15 مسابقه پیروز شد و در چند بازی زودهنگام حذف شد. این باعث شد تا در رده بندی کلی هفتم شوند.

BEE و MAKPEN هر کدام با یک Chicken Dinner با 145 و 143 امتیاز به سختی جایگاه خود را در نیمه نهایی کسب کردند. Limit Over تنها با سه امتیاز نتوانست همان موفقیت را به دست آورد. سفر آنها بدون یک Chicken Dinner در جایگاه یازدهم به پایان رسید.

PX Esports با وجود برنده شدن در دو مسابقه Chicken Dinner، در 15 بازی تنها 111 امتیاز کسب کرد و از مسابقات قهرمانی ملی PUBG Mobile حذف شد.

شش تیم دعوت شـده در مرحله نیمه نهایی رقابت سختی از این 10 تیم خواهنـد داشت. این یک مرحله حیاتی برای هر 16 تیم خواهـد بود. زیرا پنج تیم آخر از این مسابقه PUBG Mobile حذف خواهنـد شد.

مقالات مرتبط »  اموزش دعوت کردن دوستان خود در بازی پابجی موبایل

 

5/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

آموزش نحوه دریافت Skeleton Gentleman در فری فایر مکس

نوشته بعدی

خطرناکترین مکان ها در فری فایر کدامند ؟ فهرست 5 مورد برتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه