مشکلات PUBG MOBILE : پابجی موبایل بارگیری نمی شود

مشکلات PUBG MOBILE

چرا PUBG MOBILE دانلود نمی شود و برای رفع این مشکل چه باید کرد ؟

PUBG MOBILE با وجود اتصال به اینترنت بارگیری نمی شود یا بسیار کند است؟ در اینجا بیابید که اگر PUBG MOBILE بارگیری نشود، چه کاری می توانید انجام دهید.

زمانی که برنامه ای از اپ استور نمی تواند بارگیری شود و بنابراین به روز شود، می تواند بسیار آزاردهنده باشد. دانلود یا به‌روزرسانی شروع می‌شود، اما تنها بخشی از برنامه پس از ساعت‌ها بارگیری می‌شود. یا برنامه ای مانند PUBG MOBILE قابل نصب نیست زیرا با وجود اینکه به اینترنت متصل هستید، دانلود شروع نمی شود.

به هر حال، مشکلات و خطاهای دیگری ممکن است رخ دهد که می توانید آنها را در نمای کلی همه مشکلات PUBG MOBILE پیدا کنید. با جمینجا همراه باشید.

پابجی موبایل دانلود نمی شود

شما می‌خواهید PUBG MOBILE را دانلود یا به‌روزرسانی کنید و برای همیشه طول می‌کشد تا دانلود شروع شود یا برنامه کاملاً بارگیری شود زیرا دانلود نمی‌شود. سپس بسیاری به شدت سعی می کنند بارگیری PUBG MOBILE را مجدداً راه اندازی کنند، اما این نیز به هیچ نتیجه مفیدی منجر نمی شود.

تلاش بعدی بسیاری برای بررسی اتصال اینترنت خواهـد بود. اما WLAN دریافت کامل را نشان می دهد و هنوز کار نمی کند یا بسیار کند کار می کند.

PUBG MOBILE بسیار کند دانلود می شود

اگر PUBG MOBILE خیلی کند دانلود می شود، ممکن است به دلیل اندازه خود برنامه باشد. نوار پیشرفت به شما دانلود کندی می دهد، اما ممکن است فقط به دلیل اندازه برنامه ظاهر شود. در صورت به روز رسانی، می توانید در فروشگاه برنامه مربوطه بررسی کنید که فایل نصب چقدر بزرگ است. و ببینید که آیا ممکن است به دلیل اندازه آن برای مدت طولانی بارگذاری شود یا خیر. برای خرید یوسی پابجی موبایل بکی از بهترین گزینه ها سایت جمینجا می باشد که بسیار سریع است.

به‌روزرسانی PUBG MOBILE شروع نمی‌شود

چه بخواهید PUBG MOBILE را به‌روزرسانی کنید یا آن را دوباره دانلود کنید. اگر یکی کار نمی کند، احتمالاً همان مشکلات را با چیز دیگر دارید و باید به دنبال راه حل های مشابه باشید.

بنابراین ما چند راه حل ممکن را گردآوری کرده ایم تا بتوانید مشکلات PUBG MOBILE را حل کرده و برنامه را بدون هیچ مشکلی دانلود کنید.

مقالات مرتبط »  بهترین اسکین های گان در بازی پابجی موبایل

برای اینکه دانلود PUBG MOBILE کار کند :

امیدواریم راه حل های زیر به شما کمک کند تا بتوانید PUBG MOBILE را دانلود کنید و دانلود برای همیشه طول نکشد. اگر راه حل های ممکن دیگری را می شناسید، منتظر دریافت پیامی از جانب شما در پایان این مقاله هستیم.

1. اتصال اینترنت را بررسی کنید

دلایل بارگیری نشـدن PUBG MOBILE نمی تواند متفاوت باشد. در بیشتر موارد به دلیل اتصال اینترنتی خودتان است. این احتمال وجود دارد که دستگاه شما در یک شبکه WiFi باشد، اما هنوز کار نمی کند، بنابراین باید سعی کنید با استفاده از مرورگر خود به یک وب سایت در اینترنت دسترسی پیدا کنید. اگر این کار خوب است، پس گوشی هوشمند یا تبلت شما نیست. اگر سعی می کنید برنامه را از طریق شبکه تلفن همراه دانلود کنید (که به دلیل مصرف داده توصیه نمی شود)، باید بررسی کنید که اتصال تلفن همراه چقدر پایدار است. شاید حجم داده های شما نیز تمام شده باشد و بنابراین به آرامی در دسترس است. همچنین ممکن است به دلیل تنظیمات شما امکان دانلود از شبکه تلفن همراه وجود نداشتـه باشد.

در این حالت باید تنظیمات داده های تلفن همراه را در دستگاه خود بررسی کنید.

2. گوشی هوشمند یا تبلت را مجدداً راه اندازی کنید

اغلب پس از به روز رسانی سیستم عامل اندروید یا iOS مشکلاتی در فروشگاه App وجود دارد. پس از به روز رسانی سیستم، ممکن است اتفاق بیفتد که اتصال با داده های ورود به فروشگاه مربوطه دیگر به طور ایمن کار نمی کند. در این صورت باید گوشی هوشمند یا تبلت خود را راه اندازی مجدد کنید. که همه تنظیمات و عملکردها را مجدداً بارگیری می کند. و در صورت لزوم، اتصالات را به اپ استور مجدداً برقرار می کند.

3. وضعیت سرور را بررسی کنید

ممکن است راه‌اندازی مجدد و اتصال به اینترنت مشکلات PUBG MOBILE را حل نکند. و هنوز به کندی دانلود می‌شود یا اصلاً دانلود نمی‌شود. پس این می‌تواند روی سرورهای iTunes Store برای iOS یا برای اندروید در سرورهای فروشگاه Google Play دروغ باشد. این نباید به دلیل سرورهای توسعه دهنده Tencent Mobile International Limited باشد. زیرا این برنامه در سرورهای اپ استور است. در موارد نادری ممکن است به دلیل کار تعمیر و نگهداری بیش از حد بارگذاری شوند یا نقصی رخ دهد.

وضعیت سرور اپل را بررسی کنید
وضعیت سرور گوگل را بررسی کنید

4. برای اندروید: کش را خالی کنید و داده های موجود در فروشگاه Play را حذف کنید

با این کار برنامه به طور کامل راه اندازی مجدد می شود و ممکن است مشکلات PUBG MOBILE حل شوند.

  1. برنامه «تنظیمات» را در دستگاه باز کنید.
  2. روی Apps & Notifications ضربه بزنید سپس روی View all apps کلیک کنید.
  3. به پایین بروید و روی فروشگاه Google Play ضربه بزنید.
  4. روی Memory Empty cache ضربه بزنید.
  5. سپس روی Clear data ضربه بزنید.
  6. دوباره Play Store را باز کنید و دوباره دانلود کنید.

بنابراین، امیدواریم نکات و ترفندها مفید بوده باشد و دانلود PUBG MOBILE دوباره به سرعت و بدون هیچ مشکلی کار کند.

اگر همچنان مشکل دارید و PUBG MOBILE همچنان به کندی دانلود می‌شود، مشتاقانه منتظر نظرات شما هستیم.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه تغییر سرور در پابجی نیو استیت PUBG: New State

نوشته بعدی

چگونه Survivor Pass Vol.4 پابجی نیو استیت را دریافت کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه