رویداد هفته سایبری در پابجی موبایل همراه با تخفیف های ویژه

هفته سایبری در پابجی

ایونت PUBG Mobile Cyber Week توضیح داده شد

هفته سایبری در پابجی موبایل یک رویداد دو هفته‌ای است که در 20 نوامبر پخش شد. و در 3 دسامبر 2023 (یکشنبه، ۱۲ آذر) به پایان می‌رسد. Tencent Games هر ساله آن را برگزار می‌کند. و آیتم‌های انحصاری بی‌شماری مانند پوسته‌های اسلحه قابل ارتقا، لباس‌ها، لوازم آرایشی تازه و بسیاری موارد دیگر را ارائه می‌دهد. کسب امتیاز سایبری با انجام ماموریت ها، ورود روزانه به سیستم و دریافت تخفیف های نقدی ناشناخته (UC) بخشی از این رویداد است.

جمینجا با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی و ساماندهی، همچنین پاسخگویی و پشتیبانی فعال، بهترین مرجع برای خرید یوسی پابجی موبایل ارزان است.

هفته سایبری در پابجی موبایل شامل مجموعه‌ای از رویدادهایی است که قرار است در طول دو هفته به طور جداگانه منتشر شوند. تخفیف‌های هفته سایبری، جعبه‌های اسرارآمیز، سلاح‌های گرم معروف سایبری، و رویدادهای Cyber Sign-in Perks برخی از آنها هستند.

مقالات مرتبط »    همکاری پاگانی و پابجی موبایل دو وسیله نقلیه نمادین را وارد بازی می کند

تخفیف‌های Cyber Week و Cyber Famous Firearms به عنوان بخشی از رویداد هفته سایبری در پابجی موبایل اضافه شدند

رویداد هفته سایبری در پابجی موبایل انحصاری‌های مختلف درون بازی را با قیمت‌های با تخفیف قابل توجه ارائه می‌دهد. کسانی که به دنبال آنها هستند باید از این مناسبت نهایت استفاده را ببرند، زیرا تنها چند روز تا پایان آن باقی مانده است. در زیر رویدادهای فرعی مشخص شده است:

1) تخفیف های هفته سایبری:

این جذابیت اصلی در میان رویدادهای جاری PUBG Mobile است. در 20 نوامبر آغاز شد و در 3 دسامبر 2023 (UTC+0) به پایان خواهد رسید. این رویداد نه تنها جوایز متعددی را برای تکمیل ماموریت های روزانه، بلکه تخفیف های UC نیز ارائه می دهد.

پس از خرید Winged Legend Set (هزینه 1120 UC)، می توانید با انجام ماموریت های روزانه، امتیاز سایبر کسب کنید. جمع آوری مقدار مشخصی از این امتیازات سایبری به شما پاداش UC می دهد. با انجام تمام ماموریت های روزانه رویداد، می توانید کل مجموع UC های صرف شده در مجموعه افسانه بال را پس بگیرید.

2) سلاح های گرم معروف سایبری:

این رویداد پوسته های مختلف اسلحه و همچنین لباس Heart of Stone، روسری، و کوله پشتی، کلاه ایمنی و تابه مامور مخفی کاری را ارائه می دهد. اینها پوسته های تفنگ انحصاری رویداد هفته سایبری در پابجی موبایل هستند:

  • پوسته‌های M762: استارکور، کنسرتو عشق، و شورش سرگردان.
  • پوسته های M16A4: هسته اسکلتی، خون و استخوان و نبض شفق قطبی.
  • پوسته های M24: دایره زندگی و قدرت فرعون.
  • پوسته وکتور: Mecha Drake

برای به دست آوردن موارد ذکر شده نیاز به باز کردن جعبه در بخش سلاح گرم سایبری مشهور رویداد است. به طور تصادفی یک مورد را به عنوان پاداش شما انتخاب می کند. اولین افتتاحیه روز 10 UC هزینه دارد، در حالی که باقیمانده 60 است. اما برای باز کردن 10 جعبه به طور همزمان، باید 540 UC خرج کنید.

توجه داشته باشید که این قیمت ها بسته به منطقه یا کشوری که در آن زندگی می کنید می تواند متفاوت باشد.

3) جعبه های اسرارآمیز:

رویداد Mystery Crate در 20 نوامبر پخش شد. و در 3 دسامبر 2023 (یکشنبه، ۱۲ آذر) به پایان خواهد رسید. مانند سایر رویدادها، آیتم های انحصاری درون بازی را در سه جعبه خود ارائه می دهد.

توجه داشته باشید:

این جعبه‌های اسرارآمیز روزانه تازه‌سازی می‌شوند و اقلام آرایشی آن‌ها فقط یک بار ارائه می‌شوند. در حالی که مواد آن‌ها، مانند بسته تکه‌ای نماد Mythic یا بسته مواد اصلاح‌شده، می‌توانند به طور مکرر ارائه شوند. بنابراین، هر جعبه رمز و راز مقدار متفاوتی از UC هزینه دارد. قیمت آنها به موارد انحصاری آنها بستگی دارد.

4) رویداد Cyber Sign-in Perks:

رویداد Cyber Sign-in Perks بین 20 نوامبر و 3 دسامبر 2023 (یکشنبه، ۱۲ آذر) به صورت زنده برگزار می شود. ورود به بازی برای روزهای متوالی در طول آن، آیتم های انحصاری زیادی را به شما پاداش می دهد. علاوه بر این، خرید هر مقدار UC در این رویداد، جوایز بیشتری را به همراه خواهد داشت.

سلب مسئولیت:
PUBG Mobile در هند ممنوع است. به خوانندگان منطقه توصیه می شود از بازی کردن خودداری کنند و در عوض، نسخه انحصاری و قانونی بازی، BGMI را بازی کنند.

امتیاز دهید
نوشته قبلی

کالاف دیوتی 2024 احتمالا Black Ops با مسئولیت Treyarch خواهد بود !

نوشته بعدی

چالش شیرینی زنجبیلی کلش اف کلنز : نحوه 3 ستاره کردن چالش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه