جام چلنجر 2023 پابجی موبایل در منطقه EMEA : زمانبندی و استخر جوایز

جام چلنجر 2023 پابجی

Challenger Cup EMEA 2023 پابجی موبایل : برنامه زمانی، استخر جوایز و …

ثبت نام برای مسابقات مقدماتی جام چلنجر 2023 پابجی موبایل در منطقه EMEA آغاز شده است.

شرکت پیشرو سرگرمی های الکترونیکی و بازی های ویدیویی، گروه ESL FACEIT (EFG)، هیجان خود را نسبت به معرفی PUBG Mobile، یکی از پرطرفدارترین بازی های موبایل در سراسر جهان، برای اولین بار به پلتفرم FACEIT اعلام کرد. به عنوان بخشی از تعهد خود به بازی های رقابتی، FACEIT، برترین پلتفرم آنلاین جهان، اکنون ثبت نام برای مسابقات مقدماتی جام جام چلنجر 2023 پابجی موبایل در منطقه EMEA را آغاز کرده است. علاوه بر این، آنها جام های روزانه را با هدف تقویت اکوسیستم ورزش های الکترونیکی PUBG Mobile و ارائه یک زمین تمرینی ارزشمند برای بازیکنان حرفه ای مشتاق معرفی کرده اند.

با خرید یوسی پابی موبایل از جمینجا ویژگی هایی مانند Lucky Spin و Elite Pass در دسترس هستند.

جام چلنجر EMEA 2023 پابجی موبایل : زمان‌بندی و استخر جوایز

انتشار پیشگامانه، جامعه PUBG Mobile را تشویق می‌کند تا توانایی‌های خود را در رویارویی‌های رقابتی با بازیکنان جاه‌طلب دیگر اصلاح کنند. با هدف جمع‌آوری تجربه، کسب جوایز، و رقابت در شرایط رقابتی نهایی. در حال حاضر، ثبت نام برای اولین دوره از ۱۶ مسابقه مقدماتی جام چلنجر 2023 پابجی موبایل در منطقه EMEA قابل دسترسی است. که قرار است از ۳ اوت ۲۰۲۳ آغاز شود.

مقالات مرتبط »   آموزش کامل نحوه دریافت مجوز مسابقات پابجی موبایل

تیم های پیروز به فینال جام چلنجر 203 پابجی راه می یابند. که از 9 تا 10 سپتامبر 2023 (۱۸ و ۱۹ شهریور) برنامه ریزی شده است. و به شرکت کنندگان PUBG Mobile در منطقه فرصتی می دهد تا مهارت های خود را به نمایش بگذارند. و برای جایزه بزرگ 11026 دلاری رقابت کنند.

PUBG Mobile و FACEIT از سری مسابقات جدید خود رونمایی کردند

در PUBG Mobile جهانی جدید جام‌های روزانه در FACEIT میزبانی می‌شود. و به شرکت‌کنندگان این فرصت داده می‌شود تا در قالب‌های مختلف از جمله مسابقات انفرادی، دو نفره و تیمی شرکت کنند. که همگی برای کسب امتیاز FACEIT رقابت می‌کنند. اکنون می‌توانید این امتیازهای جمع‌شده را در فروشگاه FACEIT برای UC، ارز درون بازی در PUBG Mobile، مبادله کنید.

PUBG Mobile عنوان پربیننده ترین ورزش بتل رویال را در سال 2022 به دست آورد. و یکی از گسترده ترین مناظر ورزش های الکترونیکی را در سراسر جهان حفظ می کند. به طور همزمان، FACEIT به عنوان برترین پلتفرم آنلاین برای بازی های رقابتی می ایستد. و به عنوان یک انتخاب برتر برای بازیکنان ماهر عمل می کند. با معرفی این مسابقات جدید PUBG MOBILE در پلتفرم FACEIT، اکوسیستم ورزش های الکترونیکی موبایل پیشرفت قابل توجهی را تجربه می کند.

بازیکنان FACEIT می توانند برای ثبت نام و رقابت در مسابقات مقدماتی جام چلنجر 203 پابجی موبایل در EMEA، برنامه تلفن همراه را دانلود کنند. و برای کسب ارز درون بازی در کاپ های روزانه شرکت کنند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه دریافت پوسته چتر نجات Floral Tribute در فری فایر مکس

نوشته بعدی

رویداد Recalled Friend پابجی موبایل : اقلام و هدایای رایگان بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه