World of Wonder پابجی موبایل در جشن های پنجمین سالگرد معرفی شد

World of Wonder پابجی

PUBG Mobile جشن های پنجمین سالگرد را همراه با Build Mode جدید اعلام می کند

یکی از پرطرفدارترین بازی‌های موبایلی در جهان، PUBG Mobile است. این بازی پنجمین سالگرد خود را با یک نسخه پرجمعیت به‌روزرسانی نسخه 2.5 جشن می‌گیرد. که حاوی یک حالت ساخت‌وساز کاملاً جدید به نام World of Wonder پابجی موبایل است. که در نهایت به بازیکنان اجازه می‌دهد تا محتوای درون بازی خود، از جمله حالت‌ها و نقشه‌ها را ایجاد کنند.

خرید یوسی پابجی موبایل در جمینجا با آیدی بازی شما انجام می شود که در کمتر از 30 دقیقه مقدار یوسی مورد نظر وارد اکانت شما می شود.

به عنوان بخشی از جشن‌های پنجمین سالگرد PUBG Mobile، بخش‌ها، تجهیزات و جوایز جدید نیز در راه است. حالت‌های Payload و Metro Royale نیز اصلاح شده‌ان. در حالی که سیکل 4 فصل 11 و Royale Pass Month 21 هر کدام مجموعه‌ای از لوازم آرایشی جدید را برای باز کردن قفل ارائه می‌دهند.

برای اینکه به بازیکنان یک روش کاملاً جدید برای بازی PUBG Mobile بدهد، World of Wonder را معرفی کرده است. یک حالت ساخت رایگان با پتانسیل بی حد و حصر. نسخه بتای بازی در تاریخ 16 مارس (پنج شنبه، ۲۵ اسفند) عرضه می شود. بلافاصله بازیکنان می‌توانند با وارد کردن نقشه‌ها و حالت‌های بازی جدید به عنوان بخشی از عرضه هیجان‌انگیز World of Wonder، پتانسیل‌هایی را که حالت جدید ارائه می‌دهد، ببینند.

مقالات مرتبط »   آپدیت PUBG Mobile 2.5 با همکاری Bugatti معرفی شد

با راه اندازی نسخه بتا در 16 مارس، بازیکنان می توانند World of Wonder پابجی موبایل را با پرش به تعداد زیادی از نقشه های جدید آزمایش کنند.

بازیکنان می‌توانند برای تبدیل شدن به خالق در مرحله بتا World of Wonder اقدام کنند تا بتوانند از ویژگی‌های ویرایش بازی دست اول استفاده کنند. برای اطلاعات بیشتر در مورد دسترسی ویرایش World of Wonder به زودی این فضا را تماشا کنید.

در مراحل آزمایشی آینده World of Wonder، میدان نبرد به زمین بازی معماران با چهار منظره برای ساخت از پایه تبدیل خواهد شد. این مناظر از برخی از مشهورترین مکان‌های Erangel الهام گرفته شده‌اند. از جمله Bird’s Perch، صخره مرجانی، Jade Realm و کل چشم‌انداز Erangel. از ابزارهای مختلفی استفاده کنید که مخصوصاً برای کپی کردن، حذف کردن، چرخاندن، بزرگنمایی و کوچکنمایی، پرواز آزاد و موارد دیگر تنها با کشیدن انگشت برای ساختن خط افق با آیتم‌ها، مواد و انواع ساختمان‌های مختلف ساخته شده‌اند.

با ابزارهای پیچیده تر، سازندگان مشتاق بازی توانایی تعریف پارامترهای بازی و در درون آنها، انواع آیتم ها و گجت های گیم پلی را خواهند داشت. که در صورت ترکیب، می توانند دینامیک و روش های جدیدی را برای بازی PUBG Mobile معرفی کنند! طراحان World of Wonder پابجی موبایل قادر خواهند بود تجربیاتی را تولید کنند که در ژانرهای مختلف بازی قرار می گیرد. مانند مسابقات اسلحه، مسابقه مرگ، مسابقه، بتل رویال و غیره.

بازیکنان می توانند نقشه ها و حالت های ساخته شده توسط سایر بازیکنان را از تاریخ 16 مارس بررسی کنند تا ایده هایی برای پروژه های آینده خود به دست آورند. حتی اگر این ویژگی های ویرایش هنوز در نسخه بتا در دسترس عموم نباشد. رسمی‌ترین و محبوب‌ترین سازه‌ها برای آزمایش در ایده‌های World of Wonder پابجی موبایل گنجانده شده‌اند.

جشن‌های پنجمین سالگرد PUBG Mobile شامل تغییر نقشه چندگانه Imagiversary

PUBG Mobile پنجمین سالگرد خود را جشن می گیرد. شامل طراحی مجدد نقشه های چندگانه Imagiversary. همچنین در آپدیت نسخه 2.5 در 18 مارس (شنبه، ۲۷ اسفند) گنجانده خواهد شد! با بازدید از دو میدان کاملاً جدید Imagination در Erangel، بازیکنان می‌توانند تولد نبرد رویال موبایل مورد علاقه خود را تبریک بگویند. و برای جعبه بزرگ در مرکز رقابت کنند. یا می‌توانند به ده ناحیه کوچک‌تر تخیل پراکنده در سراسر Livik و Erangel بروند تا جوایز عرضه را تهیه کنند.

چهار آیتم جدید اضافی که برای هیجان بخشیدن به مهمانی در دسترس خواهند بود عبارتند از :

  1. پوشش رنگارنگ بلوک برای مسدود کردن آتش دشمن یا گذرگاه‌های پل،
  2. مبدل تأمین برای تغییر منابع به اقلام فصل‌های قبل یا آیتم‌های کاملاً جدید،
  3. ترامپولین قابل حمل فنری برای پرتاب بازیکنان به هوا،
  4. یا توپ دو منظوره برای پرتاب کردن پرتاب‌کننده‌ها – و همچنین خود بازیکنان –

همراه با این پیشرفت‌ها، به‌روزرسانی نسخه 2.5 به منظور بهبود تجربه بازیکن، مواد مصرفی و ویژگی‌های پاداش افزایش دهنده بازی را به انواع بازی‌های Payload و Metro Royale اضافه می‌کند. سیکل 4 بعدی فصل 11 و Royale Pass Month 21 دارای محتوای جدید، جوایز و لوازم آرایشی خواهند بود. بنابراین بازیکنان باید برای آنها آماده شوند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه ارتقاء اسلحه در کالاف دیوتی موبایل در سال 2023

نوشته بعدی

بیلدر بیس 2.0 کلش اف کلنز روی ایجاد تعادل متمرکز است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه