آپدیت PUBG Mobile 2.5 با همکاری Bugatti معرفی شد

آپدیت PUBG Mobile 2.5

به روز رسانی PUBG Mobile 2.5 فاش شد : همکاری بوگاتی، محتوای پنجمین سالگرد و…

پچ 2.4 PUBG Mobile در ژانویه منتشر شد. و به‌روزرسانی‌های جدید Erangel را در کنار محتوای با موضوع Martial Showdown به ارمغان آورد. آپدیت PUBG Mobile 2.5 تا چند هفته دیگر عرضه خواهد شد. به نظر می رسد توسعه دهندگان در حال آماده شدن برای به روز رسانی پچ جدید هستند.

خرید یوسی پابجی موبایل در جمینجا با آیدی بازی شما انجام می شود که در کمتر از 30 دقیقه مقدار یوسی مورد نظر وارد اکانت شما می شود.

به‌روزرسانی بتا برای نسخه 2.5 PUBG Mobile چند روز پیش عرضه شد و از آن زمان اطلاعات جدیدی درز پیدا کرده است. یادداشت‌های وصله آپدیت بتا، ورود محتوایی با موضوع پنجمین سالگرد، از جمله حالت ویژه و سایر ویژگی‌های انحصاری را پیشنهاد می‌کنند.

جدای از راه اندازی حالت با موضوع پنجمین سالگرد و موارد اضافه شده مشابه، برخی از داده کاویان همچنین اطلاعاتی را در رابطه با شایعه همکاری PUBG Mobile x Bugatti ارائه کرده اند که بازیکنان پس از عرضه آپدیت PUBG Mobile 2.5 شاهد آن خواهند بود.

مقالات مرتبط »   نحوه دریافت نقشه جدید جزیره NUSA در پابجی موبایل

آپدیت PUBG Mobile 2.5 : پنجمین سالگرد و شایعه همکاری بوگاتی، طبق اطلاعات فاش شده

پس از راه‌اندازی به‌روزرسانی بتا، بسیاری از کاربران، از جمله استخراج‌کنندگان داده، به سرعت محتوای جدید درون بازی را بررسی کردند. و نشت‌های احتمالی درباره به‌روزرسانی آینده را کشف کردند. ماد تامیزا، استخراج‌کننده مشهور داده، یکی از اولین افرادی بود که اطلاعاتی را در مورد شایعه همکاری بوگاتی به اشتراک گذاشت. که ممکن است طرفداران پس از به‌روزرسانی بعدی آن را ببینند.

اگر اطلاعات فاش شده را باور کنید، Krafton/Tencent پوسته های داچیا را بر اساس سری Bugatti Chiron عرضه می کند. با این حال، هیچ چیزی از طرف توسعه دهندگان/ناشر تا زمان نوشتن این مقاله تأیید نشده است. از این رو، کراس اوور PUBG Mobile x Bugatti نیز می تواند شایعه باشد. با این حال، بازیکنان نباید آن را به طور کامل رد کنند. زیرا New State Mobile (سابق PUBG: New State) نیز در ژانویه 2022 با بوگاتی همکاری داشت.

علاوه بر همکاری بوگاتی با آپدیت PUBG Mobile 2.5 ، محتوایی که در به‌روزرسانی بتا ارائه شده است، پیشنهاد می‌کند که طرفداران ممکن است مجموعه‌ای از محتوای با موضوع پنجمین سالگرد را در بازی ببینند. برای کسانی که نمی‌دانند، PUBGM در مارس 2023 پنج ساله می‌شود. بنابراین، طرفداران می‌توانند یک حالت/عرصه مضمون مبتنی بر Erangel را در کنار ویژگی‌های انحصاری آن ببینند که به شرح زیر است.

محتوای 5 امین سالگرد

  • مورد جدید – Block Cover: که در جعبه‌ها در سراسر نقشه یافت می‌شود. پوشش بلوک سه شکل را تشکیل می‌دهد که می‌توان از آنها برای ایجاد یک دیوار دفاعی استفاده کرد. علاوه بر این، بازیکنان می توانند از آنها به عنوان پوشش، پل یا آسانسور استفاده کنند.
  • مورد جدید – Portable Trampoline: آیتم دیگری که می‌توانید در جعبه‌ها در سراسر نقشه پیدا کنید. که بازیکنان را با یک لمس به هوا پرتاب می‌کند.
  • مورد جدید – Portable Cannon: مانند دو مورد قبلی، کانن قابل حمل نیز از طریق جعبه‌ها در سراسر Erangel در دسترس است. می توان آن را روی زمین قرار داد. و شخصیت ها و پرتاب های مختلف آنها را از راه دور پرتاب کرد.
  • مناطقی با موضوع پنجمین سالگرد: حالت مضمون منطقه‌ای به نام Imagination Plaza خواهد داشت. می توان با اشغال سازه های مشخص شده در میدان، قفل جعبه ها را باز کرد. و به منابع پیشرفته مختلف دست یافت. پس از باز کردن چهار ساختار مشخص شده، بازیکنان می توانند برای یک ظرف بزرگتر با آرم بر اساس سالگرد 5 که در وسط آن قرار دارد، رقابت کنند. جعبه بزرگ منابع بیشتری خواهد داشت. در همان زمان، این جعبه های اقلام در مناطق مختلف با موضوع کوچکتر، معروف به Imagination District، پراکنده خواهند شد.

جدا از افشای اطلاعات ذکر شده، بازیکنان PUBG Mobile شاهد برخی تنظیمات و اضافات خواهند بود. مانند :

  • Camera 3.0،
  • مسیر پرتاب (بدون استفاده از دکمه پرتاب) با الهام از ویژگی مشابه در Game for Peace
  • و جوایز جدید ورود روزانه

با این حال، همانطور که در نسخه بتا ذکر شد، محتوا کیفیت نهایی را نشان نمی دهد. بنابراین بازیکنان ممکن است همه ویژگی های ذکر شده را در آپدیت PUBG Mobile 2.5 نهایی نبینند.

 

5/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

معرفی کارتهای بن شده کلش رویال در رویال تورنمنت بعدی

نوشته بعدی

بهترین دک کلش رویال برای حالت رتبه‌بندی شده (فوریه 2023) کدام است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه