راهنمای کامل اسلحه های Melee در بازی پابجی موبایل

اسلحه های melee در پابجی موبایل

در بازی پابجی موبایل انواع مختلفی سلاح و تفنگ وجود دارد، این اسلحه ها مورد اعتماد بازیکن ها هستند و از آنجایی که بازی پابجی موبایل یک بازی اکشن سریع است، اسلحه ها یکی از اصلی ترین نقش ها را ایفا می کنند، طبقه بندی اسلحه ها بر اساس گروه آنها انجام می شود به طوری که در هر گروه تعدادی اسلحه وجود دارد. به هر حال تفنگ ها تنها اسلحه های موجود در بازی نیستند، انواع دیگری از سلاح های مرگبار مثل نارنجک ها، کوکتل مولوتو ها در بازی وجود دارند، این سلاح ها بسیار مرگبار و پر قدرت هستند.

اگر قصد دارید با بهترین اسلحه های بازی پابجی موبایل آشنا شوید اینجا کلیک کنید.

گان های بازی پابجی موبایل
با توجه به تحقیقات ما درباره اسلحه های بازی پابجی موبایل ، متوجه نوع خاصی از سلاح شدیم که مورد استفاده ی بازیکنان است، این نوع سلاح در عین باحال بودن شرایط استفاده ی خاصی را دارد به طوری که در هر شرایطی نمی توانید از آن به درستی استفاده کنید و در زمان مقرری به کار می آیند، این سلاح ها اگرچه در اوایل بازی بسیار کارآمد هستند اماّ باید دقت داشته باشید هرگز در شرایط جنگ و درگیری ها از آن استفاده نکنید. این نوع سلاح تنها برای مبارزات تن به تن و مسافت کوتاه مناسب است، به این گروه از سلاح ها Melee می گویند(سلاح هایی مثل چاقو ها پتک ها و …) که در اسلات 4 ام کیف شما قرار می گیرند. خرید یوسی یکی از راه های پیشرفت و خرید سلاح در بازی پابجی موبایل است.

سلاح های Melee چه نوع سلاح هایی هستند؟ 

Melee ها نوعی از سلاح هستند که برای استفاده ی موقت مناسب هستند و آسیب چندانی به بازیکن ها نمی رسانند، این ها در واقع اسلحه به حساب نمی آیند، در کل 4 تا سلاح Melee در بازی پابجی موبایل وجود دارد که در میزان آسیب با یکدیگر متفاوت هستند. نام این 4 سلاح به شرح مقابل است: ماهی تابه(Pan) ، داس(Sickle) ، میله ی فلزی(Crowbar ) ، ساتور(Machete)

اسلحه های Melee در بازی پابجی موبایل

Pan

این سلاح معروف ترین و اثر گذار ترین سلاحِ Melee در بازی پابجی موبایل است، pan بیشترین میزان آسیب را در بین سلاح های Melee دارد، میزان آسیب در اثر ضربه به بدن در این سلاح 80 است و میزان آسیب در اثر ضربه به سر 200 است، این سلاح مزیت های دیگری هم دارد، زمانی که از Pan استفاده نمی کنید در پشت کمر شما قرار می گیرد و در برابر تیر هایی که از پشت به شما اصابت می کند از شما حفاظت می کند، اگر تیر ها به ماهی تابه برخورد کنند ، آسیبی به شما وارد نمی کنند.

pan در بازی پابجی موبایل
شما همچنین می توانید گلوله هایی که به شما شلیک می شود را با Pan دفع کنید(اگر در زمان دقیقش انجام بدید) ، انجام دادن این کار یکی از نشانه های خفن بودن و حرفه ای بودن در بازی است، میزان آسیبی که در بالا به شما اعلام کردیم در صورت ضربه به بازیکنی است که نه کلاه و نه جلیقه دارد. میزان آسیب ماهی تابه بر روی کلاه لول 1 حدود 140 هست و برای جلیقه ی لول 1 حدود 56 است، همچنین میزان آسیب در صورت ضربه به کلاه لول 2 حدود 120 می شود ، برای جلیقه ی لول 2 حدود 56 است. مثل باقی سلاح ها، Pan کمترین آسیب را به کلاه و جلیقه لول 3 می رساند ، به طوری که به کلاه لول3 حدود 90 و به جلیقه لول 3 حدود 36 است.

داس (Sickle) 

داس یکی دیگر از سلاح های Melee هست، یک وسیله ی کشاورزی است که در بین سلاح های بازی قرار گرفته است، میزان آسیب ضربه به بدن با داس 60 و میزان آسیب ضربه به سر 150 است، یعنی برای کشتن بازیکن بدون کلاه و جلیقه حداقل باید 2 ضربه به سر وارد کنید، بهترین نقطه برای ضربه زدن با این اسلحه سر است چون تعداد ضربه ی کمتری برای کشتن بازیکن لازم است، برای کشتن بازیکن از طریق ضربه به بدن 5 الی 6 ضربه لازم است، که نسبتا زیاد است.

بازی پابجی موبایل
میزان آسیبِ داس بر روی کلاه لول 1 حدود 105 و برای جلیقه 42 است، میزان آسیب داس بر روی کلاه لول 2 حدود 90 و برای جلیقه لول 2 حدود 36 است، میزان آسیب داس بر روی کلاه لول 3 حدود 67 هست  و برای جلیقه لول 3 حدود 27 است.

ساطور (Machete) 

ساطور نوعی از چاغو است تیز تر و بلند تر از چاغو است ولی به بلندی شمشیر نیست. این سلاح آسیب زیادی را به بازیکنان وارد نمی کند، میزان آسیب  ساطور دقیقا مثل داس هست، حدود 60 آسیب به بدن و 150 آسیب به سر وارد می کند، این آسیب زمانی است که دشمنان شما بدون هیچ جلیقه و کلاهی باشد، میزان آسیب این ساطور روی کلاه لول 1 حدود 105 و برای جلیقه ی لول 1 حدود 42 آسیب وارد می کند.

 

اسلحه های Melee در بازی پابجی موبایل

 

زمانی که دشمن شما کلاه لول 2 داشته باشد میزان آسیب این ساطور به 90 کاهش می یابد، همچنین با جلیقه ی لول 2 میزان آسیب 36 خواهد بود، و مثل همیشه جلیقه و کلاه لول 3 بیشترین حفاظت را دارند به طوری که کلاه لول 3 حدود 67 و جلیقه ی لول 3 حدود 27 آسیب را دریافت می کنند.

میله ی آهنگی ( Crowbar) 

نوعی سلاح Melee است که کمترین میزان آسیب را در بین سلاح های Melee در بازی پابجی موبایل دارد و بازیکن ها باید از استفاده از این سلاح خودداری کنند، مگر اینکه در شرایطی باشند که از روی اجبار از این سلاج استفاده کنند، میزان آسیب این سلاح در اثر ضره به سر 90 و به بدن 60 است، همچنین کم بودنِ میزان آسیب این سلاح بر روی جلیقه ها و کلاه ها کم و کمتر می شود، به طوری که میزان آسیب آن به کلاه لول 2 حدود 62 و برای جلیقه ی لول 1 حدود 42 است، همچنین میزان آسیب این سلاح به کلاه لول 3 حدود 40 و به جلیقه ی لول 3 حدود 27 می باشد که به شدّت ضعیف و بی اهمیت است این میزان آسیبی که توسط این سلاح به بازیکن ها وارد می شود.

مواردی که هنگام استفاده از سلاح های Melee باید به آن دقت کنید

اولاََ سلاح های Melee آنقدر اثر گذار و تایین کنند نیستند، دوماََ این خیلی مهم هست که ضربات خود را به سرِ بازیکن ها بزنید که میزان آسیب بیشتری ببینند، همیشه سعی کنید در نزدیک ترین حالت از این سلاح ها استفاده کنید.

معرفی Melee های بازی پابجی موبایل

دقت داشته باشید سلاح های Melee مخصوص مبارزات و درگیری های اول بازی است و در اواخر و اواسط بازی به کار نمی آید،چون در این زمان بازیکن ها نه آرمور(جلیقه و کلاه) مناسب دارند و نه اسلحه ی مناسب. اینها مواردی بود که باید مورد توجه قرار می دادید و در کل سعی کنید از استفاده از این اسلحه ها لذت ببرید و آن استفاده از آن را به چشم یک سرگرمی نگاه کنید.

5/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

مقایسه ی دو اسلحه ی UMP و Thompson در بازی پابجی موبایل

نوشته بعدی

راهنمای کامل سلاح های پرتابی در بازی کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه