راهنمای مپ های بازی پابجی موبایل

مپ های بازی پابجی موبایل

طی سال های اخیر همه بازی پابجی موبایل را به عنوان پادشاه بازی های بتل رویال می شناسند، از زمانی که بازی پابجی موبایل وارد گوشی های بازیکن ها شد( 2017) تا به الان مقدار زیادی محتوا به این بازی اضافه شده است ، تغییرات مختلف و آپدیت هایی فراوانی طی این سال ها روی این بازی اعمال شده است، در این مقاله به طور خلاصه ویژگی ها، مکان های مناسب برای فرود و نکات مهم آن ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

مپ بازی پابجی موبایل

مپ Erangel

مپ Erangel مپ اصلیه پابجی است ، همان مپی که از ابتدای پیدایش این بازی بازیکن ها در آن بازی می کردند، این مپ یک نقشه ی 8 در 8 است که فضا های مختلفی مثل شهر ها و.. در آن پراکنده شده است، در جنوب این مپ یک جزیره وجود دارد که در آن یک منطقه نظامی قرار گرفته است، این جزیره از طریق دو پل کوچک به سرزمین اصلیه این مپ متصل می شود، اگر شما اول بازی در این جزیره فرود نیامدید پیشنهاد میکنیم دیگه به آن جزیره نروید چون محدوده زون مزاحم شما می شود.

مکان های مناسب برای فرود در مپ Erangel

Quarry: در جنوبی ترین نقطه ی جزیره اصلی قرار دارد، دقبقا در شمالِ Primotsk یک فضای صافی قرار دارد به همراه تعدادی ساختمان. در بیشتر زمان ها آنقدری لوت و غنائم وجود دارد تا نیاز شما را بر طرف کند ، حتی برخی اوقات شما می توانید لوت های کمیاب هم در این مکان پیدا کنید، با توجه به محل قرار گیری شما نیاز نیست آنقدر ها زود برای رسیدن به محدوده ی امن زون به حرکت در آیید اماّ انقدر هم در مکان خوبی نیستید که چک کردن محل قرار گیری زون را فراموش کنید، حواستون به دیگر بازیکن هایی که در این مکان فرود می آیند هم باشد چون این محل از مناطق پر ریسک در نقشه است.

منطقه نظامی(Military Base): این منطقه در جزیره ی جنوب مپ قرار دارد که مسیر دسترسی آن 2 تا پل کوچک است، توجه داشته باشید در صورتی که در بازی حرفه ای هستید در این منطقه فرود بیایید، در غیر این صورت از بین خواهید رفت. بیشتر لوت های عالی در این مکان در ساختمان بزرگی که در این منطقه نظامی قرار گرفته، قرار دارد، بازیکن های دیگر هم از محل قرار گیری این لوت ها و تجهیزات با ارزش آگاه هستند پس همه به سمت این لوت ها هجوم می آورند. پس در کل اگر قصد دارید یک شروع پر دردسر و مباره ای داشته باشید در منطقه ی نظامی فرود بیایید. در صورتی که به یوسی احتیاج دارید می توانید برای خرید یوسی از جمینجا اقدام کنید.

مدرسه(School): این مکان در نزدیکی مرکز مپ قرار دارد، یکی دیگر از مکان های پر سر و صدا در نقشه است، با توجه به مرکزی بودن محل قرار گیری آن دیگه نگران طوفان زون نیستید و میتوانید بدون هیچ نگرانی از بابت زون تجهیزات مورد نیازتون رو پیدا کنید و بازیکن های اطراف رو بکشید. اگر موفق شدید تمام بازیکن های اطرافتون در این منطقه رو از بین ببرید، تا آن زمان شما در اواخر زمانِ بازی قرار دارید و از لحاظ تجهیزات و نوع اسلحه نسبت به بقیه بازیکن های بازی برتری دارید.

مپ Miramar در بازی پابجی موبایل

مپ Miramar

مپ Miramar یک مپ خشک و بی آب و علف است در محیط کویری قرار دارد، این یعنی به ندرت مکان هایی برای پنهان شدن و در امان ماندن از اسلحه های دوربرد مثل تک تیر انداز ها وجود دارد. البته که شهر هایی هم وجود دارد، از جمله مهم ترین آنها Los leones و Pecado ، اما خارج از محدوده ی این دو شهر چیزی جز کویر و فضای خالی وجود ندارد، اگر شما در این مپ موفق به پیدا کردن اسلحه های دور برد مثل تک تیر انداز ها شوید ، می توانید پیروزی خود را تضمین کنید.

اگر قصد دارید تمام لوکیشن ها و اطلاعات مپ Miramar را بدانید به مقاله ی تخصصی مپ Miramar مراجعه کنید .

3 تا از بهترین مکان ها برای فرود در مپ Miramar

Water treatment: این مکان در شمال و مرکز نقشه قرار دارد، مکان کوچکی است اماّ لوت ها و غنائم فراوانی را در خود جای داده است. نهایتاََ 2 الی 3 نفر همراه شما در این مکان فرود می آیند پس در مقایسه با تعداد بازیکنانی که در شهر هایی مثل Los leones فرود می آیند مقدار نا چیزی است، پس با توجه به خلوت بودن و تقریبا وسط قرار گرفتن این مکان می تواند مکان مناسبی برای فرود و یک شروع خوب باشد.

مکانی در شمال شرقی ترین نقطه ی مپ: دقیقا جنوب شرق منطقه ی  El ezahar که در شمال شرقی ترین نقطه ی مپ قرار دارد ، ساختمان های دایره شکلی که به شکل جدا از هم در این منطقه قرار گرفته اند میتوانند لوت مناسبی را در اختیار شما بگذارند، و از آن جایی که اکثر بازیکنانی که در این محدوده فرود می آیند، مستقیما به El Ezahar می روند ، همین فرصت لوت کردن این مکان را بدون هیچ دردسر و نگرانی به شما می دهد.

بخش خارجی شهر Los Leones: لبه ی خارجی شهر Los leones لوت مناسبی را در اختیار شما قرار می دهد و مناسب برای آن دسته از بازکنانی که به دنبال یک شروع آرام و بدون دردسر هستند است، به جای اینکه مستقیماََ وارد شهر شوید ، ابتدا در این مکان تجهیز می شوید ،سپس با امکانات کافی وارد شهر می شوید.

معرفی مپ بازی پابجی موبایل
مپ Sanhok

بر خلاف مپ Miramar این مپ سراسر فضا های سبز و جنگلی است، این مپ آنقدر بزرگ است که با 100 بازیکن هم پر نمی شود، این مپ فضای زیادی برای پنهان شدن ، مبارزه کردن، قایم شدن و مکان های متنوعی برای لوت کردن ، پیدا کردن اسلحه و انواع تجهیزات در این مپ وجود دارد.
رودخانه ای که در اواسط مپ وجود دارد که به جنوب و غرب مپ کشیده می شود محیط استراتژیک خاصّی را به مپ داده است ، پیشنهاد ما این است که اگر قصد دارید در مپ Sanhok بازی کنید در جزیره ی بزرگ فرود بیاید( جزیره ی راستی در مپ) چون در این صورت از بابت زون هیچ نگرانی برای شما به وجود نمی آورد، اماّ اگر در دو جزیره ی دیگه باشید از آنحایی که باید از پل عبور کنید تا به محدوده امن وارد شوید کمی خطرناک خواهد بود.

3 تا از بهترین مکان ها برای فرود در Sanhok

Bhan: این مکان در مرکزِ بزرگترین جزیره ی نقشه قرار دارد، یک سازه ی بزرگِ چوبی عجیب و غریب است که لوت ها و غنائم فوق العاده ای را در خود جای داده است، سعی کنید در مکان های پست و کم ارتفاع در Bhan به لوت کردن خود ادامه دهید، توجه داشته باشید برای موفق بودن در این مکان باید توانایی پرشِ خوبی داشته باشید.

Pai Nan: این مکان در بخش پایینی نقشه و در امتداد رودخانه قرار دارد، یک شهر ساحلی در این مکان وجود دارد با ساختمان هایی در دو طرفِ رودخانه، ما به شما پیشنهاد می کنیم در بخش شمالی این مکان فرود بیاید، که این یعنی شما در جزیره ی اصلی قرار می گیرید و به همین دلیل در برابر زون اول در امان خواهید ماند. شهر Pai nan شهری است که 2 بخش دارد ، نیمی از آن یک طرف رودخانه قرار دارد و نیم دیگر آن در طرف دیگر آن قرار دارد. توجه داشته باشید همیشه تعدادی بازیکن در این مکان فرود می آیند پس شما تنها نیستید!

Quarry: در شرق ترین نقطه ی مپ قرار دارد، یک منطقه ی صخره ای است که در آن لوت و غنائم خوبی قرار دارد، این مکان به جهت بزرگ بودن مورد انتخاب بازیکن ها قرار می گیرد ، به طوری که اگر حتی بازیکنی همراه شما فرود آمد ، این مکان آنقدر بزرگ است که بتوانید از دست رقیبان خود پنهان شوید یا فرار کنید.

مپ vikendi در بازی پابجی موبایل

Vikendi

ما در بازی پابجی موبایل برای محیط های کویری و جنگلی مپ داریم، حالا وقتش رسیده مپی برای محیط برفی و یخی داشته باشیم ، مپ Vikendi در محیط برفی قرار دارد و از مپ Erangel کمی کوچک تر است، اماّ این مپ مکان های مختلف با لوت های فراوانی را در خود جای داده است، بخش غربیه مپ را بیشتر فضا های باز به اصطلاح Open field تشکیل داده است و هنگام عبور از این منطقه باید دقت و مراقبت بیشتری داشته باشید.

اگر قصد دارید اطلاعات بیشتر و تخصصی تری درباره مپ Vikendi داشته باشید اینجا کلیک کنید.

3 تا از بهترین نقاط برای فرود در مپ Vikendi

Lumber Yard: این مکان در ساحل جنوبی شرقی ترین نقطه ی مپ واقع شده است، این مکان میزان زیادی لوت و غنائم را بدون هیچ دردسر و نگرانی در اختیار شما قرار می دهد، از آنجایی که بازیکن ها معمولا به شهر های بزرگ می روند این مکان بسیار خلوت و مناسب برای فرود می باشد.

Dino Park: این مکان در جنوب غربی ترین نقطه ی مچ واقع شده است، همانند Lumber yard لوت مناسبی را در اختیار شما می گذارد با این تفاوت که به مرکز مپ نزدیک تر است.
شما می توانید در این مکان فرود بیاید و اسلحه و تجهیزات مورد نیاز خودتان را پیدا و لوت کنید سپس با خیال راحت به مرکز مپ و محدوده ی امن بروید.

Mount Kreznic: این مکان در مرکز مپ قرار دارد، و بدون شک در اوایل بازی پر بازیکن ترین و شلوغ ترین نقطه ی مپ است، فقط در صورتی در این مکان فرود بیاید که در بازی حرفه باشید و مدت باشد که این بازی را بازی می کنید، چون نیازمند تجربه و دقت فراوانی است، اگر فکر می کنید به اندازه کافی حرفه ای هستید به Mount Kreznic بروید و از این مکان لذت ببرید.

5/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

همه چیز درباره ی کارکتر “Homer” در بازی فری فایر

نوشته بعدی

معرفی توانایی ها و قابلیت های پت Finn

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه