آپدیت جدید پابجی موبایل چه زمانی منتشر می شود؟ (نسخه 3.1)

آپدیت جدید پابجی

به روز رسانی بعدی PUBG Mobile چه زمانی است؟

اجازه دهید در مورد عناصری که برنامه‌های به‌روزرسانی را هدایت می‌کنند، بحث کنیم. همچنین ویژگی‌های آتی، و اینکه در چه تاریخی آپدیت جدید پابجی موبایل ارائه می‌شود.

با خرید یوسی پابجی موبایل ار جمینجا آیتم های خاصی را که برای پیروزی در مسابقات نیاز دارید سریع و مطمئن خریداری کنید.

اگر قرار باشد بازیکنان یک بازی نبرد رویال مورد علاقه طرفداران را روی موبایل انتخاب کنند، مطمئناً PUBG Mobile در میان انتخاب‌های داغ خواهد بود. این بازی در طول سال‌ها یکی از ترندها در ارائه یک تجربه هیجان‌انگیز بوده است و طرفداران از زمان انتشار آن از دوست داشتن آن دست برنداشته‌اند. با وجود هیاهویی که هنوز در جریان است، بازیکنان همیشه به دنبال این هستند که چه زمانی به‌روزرسانی جدید به بازی برسد. این طبیعی است. زیرا سازندگان گاهی اوقات دوست دارند برخی از ویژگی های منحصر به فرد را به بازی معرفی کنند. و ما به عنوان طرفداران دوست داریم آن را در اولین فرصت امتحان کنیم.

مقالات مرتبط »     بهترین لود اوت Mk12 برای پابجی موبایل : تنظیم کامل اتچمنت ها

تاریخ انتشار آپدیت جدید پابجی موبایل

به‌روزرسانی‌های اصلی، معمولی نیستند. زیرا شامل تغییرات بزرگ‌تری از نظر آیتم‌های بازی هستند. در اینجا می توانید انتظار ترکیبی از ویژگی های جدید، بهبودها و موارد دیگر را داشته باشید. اینها نیز در بازی وارد می‌شوند، اما زمانی که به به‌روزرسانی‌های فصلی یا موضوعی می‌رسیم، بسیار نادر هستند. نوع به روز رسانی دیگری که می توانیم انتظار داشته باشیم Brand Collaboration است. که می توانیم همکاری هایی مانند PUBG Mobile x Dodge، PUBG Mobile x KFC و موارد دیگر داشته باشیم.

در مورد به روز رسانی های اصلی، ما نسخه 3.0 به روز رسانی را در ژانویه 2024 داشتیم که آتش زد. ما را با Shadow Force آشنا کرد. یک حالت بازی نوآورانه که در Erangel، Livik و Sanhok ادغام شده است. و همچنین با به‌روزرسانی‌های کلاسیک و مترو رویال عرضه شد. اینها در فواصل دو ماهه ارائه می شوند. در حالی که ما نسخه 2.9 را که در نوامبر 2023 ارائه شد مقایسه می کنیم. بنابراین به روز رسانی بعدی نسخه 3.1 ممکن است در مارس 2024 (15 اسفند 1402 تا 15 فروردین 1403) برسد.

از آپدیت جدید پابجی موبایل چه انتظاری داریم؟

همانطور که قبلاً ذکر شد، پس از اتمام نسخه فعلی، می‌توانیم منتظر یک بتل پس جدید باشیم. در کنار پاس، انتظار داشته باشید پوسته‌ها، آیتم‌ها، بسته‌ها و بیشتر از این جوایز توزیع شوند. هر زمان که یک رویداد همکاری وجود دارد، می‌توانیم منتظر جوایز موضوعی باشیم. گاهی اوقات شخصیت‌های قابل بازی، آواتارها، شکلک‌ها و بسته‌های صوتی منحصربه‌فرد ارائه می‌شوند.

اگر یک به‌روزرسانی اصلی وجود داشته باشد، می‌توانیم انتظار تغییرات اساسی در آیتم‌های درون بازی یا گیم‌پلی داشته باشیم. همچنین می‌توانیم پیوست‌های جدید اسلحه‌ها یا حتی سلاح‌های جدید را در بازی ببینیم. در حال حاضر، به‌روزرسانی اصلی دور به نظر می‌رسد، اما ممکن است قبل از انتشار به‌روزرسانی، آن را به عنوان یک اعلامیه ببینیم.

سخن پایانی

اگرچه تعیین دقیق تاریخ انتشار به‌روزرسانی بعدی PUBG Mobile بدون اطلاعات لحظه‌ای دشوار است، اما به طور کلی می‌توانیم متوجه شویم که به‌روزرسانی‌ها چه زمانی ارائه می‌شوند. PUBG Mobile معمولاً در صورت وجود چیزهای بزرگ در مقیاس به‌روزرسانی، یک پست وبلاگ یا اطلاعیه را حذف می‌کند، بنابراین همیشه به نفع آن است که در حساب‌های رسمی برای اطلاعات دقیق جستجو کنید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

شخصیت رایدن فری فایر : توانایی ها، ترکیب شخصیت ها و موارد دیگر

نوشته بعدی

پرایم گیمینگ ژانویه 2024 پابجی موبایل : جوایز فعلی و نحوه دریافت آنها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه