آپدیت بعدی کلش اف کلنز چه زمانی است؟ از اینجا ببینید

آپدیت بعدی کلش

به روز رسانی بعدی Clash of Clans چه زمانی است؟

در این مقاله، ما به عواملی که بر جدول زمانی به‌روزرسانی، ویژگی‌های آینده و زمان انتشار آپدیت بعدی کلش آف کلنز تأثیر می‌گذارند، می‌پردازیم.

با توجه به بحث تحریم ها و عدم امکان خرید مستقیم از بازی، وبسایت جمینجا خرید جم کلش اف کلنز را با قیمت ارزان انجام می دهد.

ارزش یک بازی در بروزرسانی‌ هایی است که معرفی می‌کند. و محبوبیت کلش آف کلنز به دلیل بروزرسانی‌ های به‌ موقع، بدون شک است. بازی استراتژی توسعه یافته توسط سوپرسل بسیار سیستماتیک است. زیرا بروزرسانی‌ ها به طور منظم ارائه، و با ساختاری زیبا معرفی می شوند. به‌عنوان طرفداران CoC، ما دائماً منتظر به‌روزرسانی بعدی هستیم و منتظر می‌مانیم که اعلامیه چه زمانی برسد.

تاریخ انتشار آپدیت بعدی کلش اف کلنز

به روز رسانی :

فصل آوپریل 2024 Gold Pass با عنوان فصل «فصل مصر» فصل جاری کلش آف کلنز است. که پوسته Egypt Warden را به عنوان بخشی از Gold Pass آوریل 2024 معرفی می کند. در کنار آن، رویدادهای زیادی نیز داریم. از جمله چالش Golden Sand و 3-Starry Nights.

مقالات مرتبط »    چالش شیرینی زنجبیلی کلش اف کلنز

با پیروی از الگوی به‌روزرسانی فصل، می‌توان گفت که به‌روزرسانی فصل بعدی در هفته اول آوریل 2024، به احتمال زیاد در روز چهارشنبه، 1 می 2024، وارد می‌شود. زیرا پاس در آن تاریخ منقضی می‌شود.

از آپدیت بعدی کلش اف کلنز چه انتظاری داریم؟

هر به‌روزرسانی فصلی حداقل با یک پوسته قهرمان یا منظره بدون شکست در هر ماه ارائه می‌شود. آنها همچنین با Pass همراه خواهند شد. که حاوی مقدار مناسبی از منابع، معجون ها، کتاب ها و موارد دیگر است.

با این حال، به‌روزرسانی‌های اصلی مانند به‌روزرسانی بیلدر بیس 2.0 با تغییرات گیم‌پلی، به‌روزرسانی‌های تعادلی و مواردی از این دست وارد خواهد شد. که از قبل به بازیکنان گفته می‌شود. در چنین مواردی، بسیاری از ویژگی‌های جدید ارائه می‌شوند که انتظار آن را هیجان‌انگیزتر می‌کند. این بار، تاون هال 16 را نیز با آپدیت دسامبر 2023 که اعلام شده، داریم.

در حال حاضر، تاریخ هنوز مشخص نیست. اما ممکن است این احتمال وجود داشته باشد که این به‌روزرسانی ماه دسامبر Home Village در اواسط دسامبر ارائه شود. وقتی صحبت از ویژگی ها شد، ممکن است شاهد اضافه شدن سطوح جدیدی از نیروها به آن باشیم.

سخن پایانی

تعیین دقیق تاریخ انتشار آپدیت بعدی کلش اف کلنز بدون اطلاعات لحظه‌ای دشوار است. اما به طور کلی می‌توانیم متوجه شویم که به‌روزرسانی‌ها چه زمانی ارائه می‌شوند. Clash of Clans معمولاً در صورت وجود چیزهای بزرگ در مقیاس به روز رسانی، یک پست وبلاگ یا اطلاعیه را حذف می کند. بنابراین همیشه به نفع است که در حساب های رسمی برای اطلاعات دقیق جستجو کنید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

نسخه کره ای پابجی موبایل 2024 : راهنمای نحوه دانلود و آپدیت

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه تغییر سرور پابجی موبایل : راهنمای گام به گام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه