آپدیت سیزن جدید کالاف دیوتی موبایل 2024 : نقشه جدید، حالت‌ها و موارد دیگر

آپدیت سیزن جدید کالاف

سیزن 1 جدید کالاف دیوتی موبایل 2024 – Soldier’s Tale : نقشه جدید، حالت‌ها و …

آپدیت سیزن جدید کالاف دیوتی موبایل 2024 فصل 1 رسماً راه اندازی شد. و به بازیکنان تجربه ای جذاب با محوریت سال نو چینی و سال اژدها در COD Mobile ارائه می کند. این به‌روزرسانی با عنوان «COD Mobile Season 1 2024 – Soldier’s Tale» مجموعه‌ای از محتوای هیجان‌انگیز را معرفی می‌کند. که با پیچش تاریک منحصربه‌فرد در CODM مشخص می‌شود.

تیم پشتیبانی آنلاین جمینجا آماده پاسخگویی سریع به سؤالات، ثبت و پیگیری سفارشات خرید سی پی کالاف در 7 روز هفته می باشد.

بازیکنان می‌توانند این سفر جذاب را در حالی آغاز کنند که فصل 1 COD Mobile – Soldier’s Tale باز می‌شود و از ادغام آدرنالین از عمل و سنت اطمینان حاصل می‌کند. میدان جنگ صدا می زند و سال اژدها هرگز قانع کننده تر از این نبوده است. علاقه مندان CODM تشویق می شوند که اکنون به این اقدام بپیوندند و هیجان جشن های تاریک را در این به روز رسانی مورد انتظار تجربه کنند.

مقالات مرتبط »    سیزن 1 کالاف دیوتی موبایل 2024 : لینک های دانلود رسمی و APK

نکات برجسته کلیدی آپدیت سیزن جدید کالاف دیوتی موبایل 2024

بتل پس

علاوه بر پوسته‌های جدید اپراتور، نقشه‌های سلاح، کارت‌های تماس، و امتیازهای Call of Duty اضافی (CP) که می‌توان از آنها برای خرید کارت بعدی پولی یا فروشگاه استفاده کرد، Soldier’s Tale Pass هم موارد رایگان و هم غیررایگان را ارائه می‌دهد.

ردیف های رایگان بتل پس

بازیکنان این فرصت را دارند که با رسیدن به ردیف 14، آیتم تاکتیکی سنسور سفر را به دست آورند. و تشویق می شوند تا به طرز ماهرانه ای از آن برای ایجاد تله در برابر دشمنان نزدیک شونده استفاده کنند. با پیشروی به سطح 21، تفنگ تک تیرانداز قدرتمند LW3-Tundra در دسترس قرار می گیرد. که به دلیل توانایی اش در حذف یک شلیک ایمن شناخته می شود. دیگر ویژگی‌های برجسته Tier شامل طیف وسیعی از Camos، Weapon Blueprints و AK117 — Last Hope است. که در Tier 50 قابل دسترسی است.

ردیف‌های پریمیوم پس

سرمایه گذاری در Premium Pass این فرصت را برای دسترسی به تمام محتوای برجسته در جریان سرباز داستان فراهم می کند. این شامل اپراتورهای انحصاری مانند Death Angel Alice – Wonder Lost، Cipher – Hatter’s Grin، Daniel – Hangman و Artery – Heartless Queen است.

بازیکنان با آرایه گسترده ای از Weapon Blueprints به نبرد خواهند رسید. مانند :

the QQ9 — Dragon’s Roar,
the ICR — Witch’s Gift, the S36 — Caterpillar’s Poetry,
the Striker — Death Spiral,
and the LW3-Tundra — Red Queen’s Rebuke,
همه الهام گرفته از سلاح های فصل 1 جدید.

اشتراک Battle Pass

بازیکنان تشویق می‌شوند از طریق خرید اشتراک Battle Pass در نیروهای زمینی ثبت نام کنند. که در هر فصل پاداش‌های اضافی را ارائه می‌دهد. همچنین 10 درصد افزایش به Player و Weapon XP، همراه با کوپن‌های تخفیف و تخفیف‌های محدود برای کشیدن جعبه 10 برابری اعطا می‌کند.

جوایز نیروی زمینی فصل 1 عبارتند از :

the Talon — Motu Nui Operator Skin,
and the AGR 556 — Egg Napper! Weapon Blueprint,
and the Backpack — Egg Napper!

و این آیتم های انحصاری تجربه و مجموعه کلی بازی را بهبود می بخشد.

پاداش وفاداری بتل پس

به بازیکنان یادآوری می شود که از فصل گذشته، کسانی که به طور مداوم Battle Pass را برای سه فصل متوالی دریافت می کنند، یک کارت تلفن متمایز به عنوان پاداش دریافت می کنند.

به روز رسانی های چند نفره

نقشه اتریوم در آپدیت Soldier’s Tale به بازی چند نفره COD Mobile می آید

اتریوم در ابتدا در کالاف دیوتی: مدرن وارفار (2019) معرفی شد. و محیطی چالش برانگیز را به بازیکنان ارائه می‌کند که مشخصه آن فضایی محدود است که دارای یک چشمه مرکزی و درخت در یک حیاط دلپذیر است. ستون‌های بیرونی پوشش محدودی را ایجاد می‌کنند و آن را در درجه اول به یک میدان جنگ باز تبدیل می‌کنند. بازیکنان باید از همان ابتدا آماده تعامل باشند.

رویداد جدید: رویداد 1001 Blades

بازیکنان می توانند در رویداد درون بازی 1001 Blades شرکت کنند. جایی که می توانند مجموعه ای از خنجرهای کشنده را جمع آوری کنند. با انجام ماموریت‌ها، بازیکنان می‌توانند خنجرهای فولادی و برنزی را به دست آورند و در مسیر پاداش پیشروی کنند. جوایز شامل مواردی مانند FFAR 1 — Mad Hatter’s Revenge Weapon Blueprint و Operator: Zero — Soldier Royal Operator Skin است.

چالش‌های فصلی جدید و رویدادهای ویژه آپدیت سیزن جدید کالاف دیوتی موبایل 2024 – Soldier’s Tale

چالش‌ها و رویدادهای فصلی جدید را تکمیل کنید تا پوسته‌های اپراتور، نقشه‌های سلاح، Battle Pass XP و موارد دیگر را به دست آورید. از جمله یک پیوست جدید برای تفنگ تهاجمی UL736. ضمیمه مازل جدید: برل خاموش کننده جدید LW را برای UL736 مجهز کنید تا در هنگام حمله به مواضع دشمن زیر رادار بماند. به بازیکنان توصیه می‌شود برای اطلاعات بیشتر، از جمله جزئیات پاداش‌های ماموریت روزانه و مشوق‌های ورود ماهانه، به‌طور مرتب برگه رویدادهای درون‌بازی را در طول فصل بررسی کنند.

فروشگاه آپدیت سیزن جدید کالاف دیوتی موبایل 2024

 • Templar – Wolfen Raider:
  این شانس را داشته باشید که یک پوست اپراتور جدید با تم گرگ برای تمپلار و همچنین AS VAL – Night’s Howl، یک مدل اسلحه بکر طراحی شده برای نبردهای افسانه ای، به دست آورید.
 • فیونا سنت جورج – شیشه شکسته:
  با این نسخه از سیندرلا کلاسیک که به جای لباس توپ، یک زره پوشیده است، دست به کار نشوید. با همراهی PDW-57 — خاموش کننده شیشه ای که برای کسب درآمد نیز در دسترس است، رقابت را بسوزانید.
 • دکتر جادوگر – دکتر ریون:
  نقش یک دانشمند و شیمیدان مرتد را با این پوست اپراتور جادوگر شریر بازی کنید. با بدست آوردن CR-56 AMAX — Distemper، اسلحه عالی برای تکمیل این دشمن وحشتناک، ترس را به دشمنان خود وارد کنید.
 • نام رمز: Lazarus – Mortal Fear:
  گویی از مردگان برخاسته و به دنبال انتقام است. این اپراتور پوست دارای اسکلت بیرونی فلزی و تابش خیره کننده ای است. همچنین شانس کسب M4LMG — Micro Nuked، را داشته باشید. یک سلاح مرگبار که هنرهای مرگ و علم را در یک ابزار متوسط ترکیب می کند.
 • Battle Pass Vault:
  فصل 1 محتوای بتل پس را از فصل 6 – To the Skies (2022) وارد خواهد کرد. اپراتور اسکین های حماسی مانند Sophia – Shadow، Wraith – Disruptor، Reyes – Scar Pilot و Ethan – Flying Sharks را به دست آورید. نقشه‌های سلاح‌هایی را که از دست داده‌اید مانند Man-O-War – Desecration، Chicom – White Steel، Locus – Overdrive، KSP 45 – Oxidate و JAK-12 – Peggy دریافت کنید. و جذابیت سلاح اختاپوس مسخره را فراموش نکنید.

فروشگاه اینترنتی Call of Duty Mobile در تاریخ 10 ژانویه در بازی راه اندازی می شود

فروشگاه وب رسمی کاملاً جدید Call of Duty: Mobile اکنون در مناطق خاصی فعال است. و به بازیکنان فرصتی برای پس انداز بیشتر و کسب جوایز اضافی در مقایسه با سایر پلتفرم ها هنگام خرید امتیاز COD ارائه می دهد. امتیاز COD پاداش با هر خرید COD Point تعلق می گیرد. که ارزش افزوده ای را ایجاد می کند.

در طول مدت زمان محدود فروش راه اندازی، بازیکنان همچنین می توانند از 20٪ تخفیف در اولین خرید خود بهره مند شوند. این نقاط COD را می توان برای به دست آوردن پوسته اپراتور و سلاح در برنامه Call of Duty: Mobile، استفاده کرد! از جمله آیتم های Battle Pass این فصل مانند Epic Talon — Motu Nui و Epic AGR-556 — Egg-Napper.

می بینمت در خط مقدم!

این همه برای آپدیت سیزن جدید کالاف دیوتی موبایل 2024 _ Soldier’s Tale است!

 

3.4/5 - (9 امتیاز)
نوشته قبلی

تاور تروپ کانونیر در کلش رویال : همه چیزهایی که لازم است بدانید

نوشته بعدی

راهنمای Trade Tokens کلش رویال : چگونه به دست آوریم و کجا استفاده کنیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه