Hero Equipment جدید در کلش اف کلنز با موارد کمیاب تر اضافه می شود

Hero Equipment جدید در کلش

Clash of Clans : افشاگری ها به تجهیزات قهرمان جدید اضافه شده با موارد کمیاب تر اشاره می کند

افشای Hero Equipment جدید در کلش اف کلنز به موارد کمیاب و آیتم‌های دیگری که دیر یا زود ارائه می‌شوند اشاره می‌کند. این شامل دو بازی کمیاب دیگر است که به غیر از Common و Rare که قبلاً وجود داشت اضافه شده است. در حالی که Grand Warden و Royal Champion نیز Hero Gears جدید را دریافت می کنند. کنجکاوید؟ ما هم هستیم، پس اجازه دهید بفهمیم.

با خرید جم کلش اف کلنز ارزان از جمینجا می توانید از پاسخگویی 24 ساعته و پشتیبانی فعال بهره مند شوید.

چندی پیش با آپدیت دسامبر 2023، کلش آف کلنز ویژگی Hero Equipment را معرفی کرد. که به شما امکان می دهد قهرمانان خود را سفارشی کنید و توانایی های آنها را برای نبرد انتخاب کنید. این از توانایی های قهرمان قبلی شما منحرف می شود و به عنوان یک ویژگی بازسازی شده ارائه می شود. از تاون هال 8 فعال می‌شود. بنابراین از Barbarian King شروع می‌شود و تا آخرین قهرمان آنلاک رویال قهرمان خواهد رسید.

مقلات مرتبط »    کد تولید کننده در کلش اف کلنز : نحوه استفاده، فهرست کدها و موارد دیگر

بازی‌های کمیاب و افسانه‌ای ممکن است در کنار Hero Equipment جدید در کلش اف کلنز اضافه شوند

حالا بیایید در مورد افشاگری صحبت کنیم. با توجه به تصاویر منتشر شده، دو بازی کمیاب جدید با Rare و Legendary خواهیم داشت. چیزی شبیه به یک بازی RPG که در آن ردیف های Rare، Epic، Legend و غیره دارید؟ فکر کنید که آنها به این موضوع نگاه می کنند. Rare ممکن است بین Common و Epic قرار بگیرد که Legendary بالاترین نادر است.

از نظر Hero Gears جدید، ما برای Grand Warden و Royal Champion دنده های جدیدی دریافت خواهیم کرد. دومی با ورود به‌روزرسانی دسامبر CoC هیچ افزودنی جدیدی نداشت. اما ممکن است دارای دو Hero Equipment جدید در کلش اف کلنز در Speed Spear و Hog Totem باشد. از طرف دیگر گراند واردن ممکن است به ترتیب Fire in a Can و Tome را دریافت کند. ما هیچ اطلاعاتی در مورد نحوه عملکرد اینها و موارد کمیاب نداریم.

یکی دیگر از تجهیزات غیرفعال به بیرون درز کرد که فلش منجمد برای ملکه آرچر عرضه می‌شود. و این ممکن است در انحصار رویدادها بسیار زیاد باشد. همانطور که از نام آن پیداست، به کاهش سرعت هدف شما کمک می‌کند و در عین حال قهرمانان DP را افزایش می‌دهد. افشاگری های گیم‌پلی از آن پشتیبانی می‌کنند. این ممکن است در رویداد سال نو قمری 2024 باشد.

با این حال، این نشت توسط جامعه به عنوان یک کل قدردانی نشده است. بازیکنان احساس می‌کنند که داشتن تنها موارد نادر حماسی و رایج با محدود بودن Ores قابل قبول است. به‌ویژه با توجه به نحوه اجرای حماسه‌ها، با در دسترس بودن آنها در طول رویدادهایی مانند Cookie Rumble 2023 که اولین تجهیزات حماسی را در Giant Gauntlet معرفی می‌کند. افشای اطلاعات هرگز مشخص نیست. اما اگر کلش آف کلنز تصمیم بگیرد این کار را انجام دهد، شوکه کننده نخواهد بود.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

کد تولید کننده در کلش اف کلنز : نحوه استفاده، فهرست کدها و موارد دیگر

نوشته بعدی

حجم کالاف دیوتی موبایل 2024 با منابع آن چند گیگابایت است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه