ویژگی‌های جدید چت کلش اف کلنز معرفی شدند : «Pinning» و «Reacting»

ویژگی‌های جدید چت کلش

Clash Of Clans ویژگی‌ های جدید «Pinning» و «Reacting» را به چت کلن اضافه می‌کند

ویژگی‌های جدید چت کلش اف کلنز بسیار مورد نیاز بودند. و باعث می شود این ویژگی مهم بازی مفیدتر و از نظر بصری جذاب تر شود.

به روز رسانی فوریه 2024 اینجا در کلش آف کلنز است و موارد مورد استقبال را به همراه دارد. علاوه بر تغییرات جدید Overgrowth Spell و تعادل، چند بهبود کیفیت زندگی و تغییرات بازی برای ارتقای تجربه کلی بازی معرفی شد.

می توانید با خرید جم کلش اف کلنز آیتم‌هایی را که برای پیروزی در چالش ها نیاز دارید خریداری کنید.

یکی از ویژگی‌های برجسته این به‌روزرسانی اخیراً منتشر شده، ویژگی‌های جدید چت کلش اف کلنز است. ویژگی‌های جدید Clan Chat به شما امکان می‌دهند پین کنید و به هر پیامی که در Clan Chat ارسال می‌شود واکنش نشان دهید.

این اقدام برای افزودن این ویژگی‌ها صرفاً به این دلیل بود که توسعه دهندگان سوپرسل معتقد بودند رابط کاربری Clan Chat “قدیمی، قدیمی و نه چندان زیبا” است. با وجود اینها، می توانید انتظار تعاملات جذاب و معنادارتری با هم قبیله های خود داشته باشید.

مقالات مرتبط »     آپدیت فوریه 2024 کلش اف کلنز ویژگی های جدیدی را به بازی معرفی می کند

ویژگی‌های جدید چت کلش اف کلنز معرفی شدند

اکنون چت قبیله ای به شما امکان می دهد پیام ها را پین کنید و به آنها واکنش نشان دهید

پیام‌های چت و سیستم را می‌توان برای نمایش در بالای نمای Clan Chat پین کرد. پیام‌های پین‌شده را نیز می‌توانید در برگه اختصاصی ویژه آنها (با نماد پین آبی) که در سمت راست Clan Chat قرار دارد، پیدا کنید. برای پین کردن پیام، روی پیام ضربه بزنید و دکمه «Pin» را انتخاب کنید.

نکته حرفه ای!

پین کردن پیام ها می تواند در موقعیت های مختلف مفید باشد. برای مثال، می‌توانید هنگام برنامه‌ریزی حملات در Clan Wars یا هنگام پیگیری بازیکنانی که ممکن است نتوانند در لیگ Clan War شرکت کنند، پیام‌ها یا اطلاعیه‌های مهم را پین کنید.

همچنین می‌توانید پیام‌هایی حاوی نام Clanmates را که نیاز به تکمیل اهداف Clan Game بیشتری دارند پین کنید.

فقط رهبران و رهبران مشترک می توانند پیام را پین کنند. پیام های پین شده با یک لبه آبی مشخص می شوند و نماد پین آبی در کنار آن ظاهر می شود. پین هر پیام پین شده را می توان در هر زمانی برداشت.

علاوه بر این، اکنون می توانید به هر پیام ارسال شده در چت قبیله با یک ایموجی واکنش نشان دهید. به سادگی روی پیامی که می خواهید به آن واکنش نشان دهید ضربه بزنید و یکی از پنج ایموجی موجود را انتخاب کنید. ایموجی ها شامل 👍، 👎، ❤️، 🤣 و 😭 هستند.

واکنش ها به پیام ها و تعداد واکنش های ایموجی در زیر پیام نمایش داده می شود. به طور کلی، ما فکر می‌کنیم این ویژگی‌ها، در بخش نبرد کلش آف کلنز تأثیری ندارند. فقط می‌توانند به تجربه‌های پرجنب‌وجوش‌تر Clan Chat منجر شوند، جایی که بازیکنان راه‌های بیشتری برای ابراز وجود دارند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آپدیت فوریه 2024 کلش اف کلنز ویژگی های جدیدی را به بازی معرفی می کند

نوشته بعدی

رویداد هشتمین تولد کلش رویال : همه جوایز و نحوه باز کردن قفل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه