کارت جدید سطح 15 کلش رویال بازیکنان را خشمگین کرد!

کارت جدید سطح 15 کلش

کارت جدید سطح 15 با خشم و انتقاد جامعه کلش رویال مواجه شده است.

سوپرسل اخیراً از نقشه راه توسعه کلش رویال برای چند ماه اول سال 2023 پرده برداری کرده است. علاوه بر تغییرات حیاتی مانند بازسازی Pass Royale و ارز فصل جدید، توسعه دهندگان همچنین برنامه های خود را برای افزودن سطح کارت جدید – سطح کارت 15 در نظر گرفته اند.

تحویل جم در کمتر از 30 دقیقه با خرید جم کلش رویال از جمینجا!

این موضوع خیلی ها را شگفت زده کرد. زیرا قبلاً گفته شده بود که سطح کارت جدیدی بعد از سطح 14 به بازی اضافه نخواهد شد.

در حالی که برخی خوشحال هستند که بازی به نوعی در حال رشد است، اکثریت صدایی در جامعه وجود دارد که چندان خوشحال نیستند.

مقالات مرتبط »  نحوه اجرای بازی دونفره در کلش رویال – بازی 2v2

در بیشتر موارد، این به هزینه های ارتقاء مربوط می شود. برای ارتقاء یک کارت معمولی از سطح 13 به سطح 14، باید 5000 کارت ارتقا و 100000 طلا جمع آوری کنید. منابع مورد نیاز فقط برای کارت های کمیاب بالاتر بزرگتر می شوند. این کوهی است که باید از آن بالا رفت – به خصوص اگر بازیکن F2P باشید.

با دانستن مقدار دیوانه‌وار منابعی که برای ارتقاء کارت به سطح 14 نیاز دارید، مطمئناً ارتقاء به کارت جدید سطح 15 کلش رویال کار بزرگی خواهد بود.

همانطور که یکی از بازیکنان می گوید، “من دوباره تمام کارها را نمی کنم، به خصوص با توجه به اینکه سرعت پیشرفت در این بازی چقدر آهسته است.”

کارت جدید سطح 15 کلش رویال بازیکنان را خشمگین کرد!

پیشرفت کارت یک موضوع داغ در کلش رویال است. این به عنوان سخت، طولانی و تقریباً یک نیاز توصیف شده است. که برای پیشرفت بیشتر در بازی پول خرج کنید. شانس و برنده شدن مداوم در مسابقات تقریباً برای اینکه شما را تا این حد پیش ببرند کافی نیست.

گاهی اوقات پرداخت برای دریافت منابع حتی اکثر کارت های شما را از سقف 14 کارت ارزنده عبور نمی کند.

یکی از بازیکنان گفت: “بیشتر کارت های من سطح 11 هستند و از سال 2016 بازی می کنم. من صدها پوند پاس خریده ام. حدود 20 کارت سطح 14 دارم. تمام لذت از آن برای من گرفته شده است. سطح 15 میخ تابوت است.”

سوپرسل گفت کارت جدید سطح 15 کلش رویال با توانایی های قدرتمند جدید و آمار ارتقاء یافته عرضه خواهند شد. این به این معنی است که اگر هنوز در حال آسیاب کردن برای رسیدن به سطح 15 هستید و با کسی که قبلاً به آن سطح رسیده است، اختلاف قدرت زیادی وجود خواهد داشت. این به سادگی یک نبرد از دست رفته است.

جامعه از سوپرسل می‌خواهد که تصمیم خود برای معرفی کارت جدید سطح 15 کلش رویال را لغو کند. در عوض، آنها از توسعه‌دهندگان می‌خواهند تا روی رفع مشکلات اساسی کار کنند. مانند پیشرفت کارت، سیستم پاداش سینه و پرداخت وحشتناک به برد. جنبه ای که تنها با این افزوده جدید رشد خواهد کرد.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

طراحی کاراکترهای پنج شخصیت آینده OB39 فری فایر لو رفت

نوشته بعدی

بهترین بازی موبایل چندنفره در سال 2023 برای Android و iOS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه