اپراتورهای دیابلو در وارزون و مدرن وارفار 2 : چگونه لیلیت و ایناریوس را بدست آوریم؟

اپراتورهای دیابلو در وارزون

اپراتورهای Diablo در MW2 and Warzone : چگونه Lilith و Inarius را بدست آوریم؟

در اینجا نحوه دریافت اپراتورهای دیابلو در وارزون و مدرن وارفار 2 آمده است.

آیا نمی دانید چگونه اپراتورهای Diablo را در مدرن وارفار 2 دریافت کنید؟ شما جای درست آمده اید. فصل 6 وارزون و مدرن وارفار 2 در حال انجام است. و باید منتظر چیزهای زیادی قبل از عرضه مدرن وارفار 3 در ماه آینده باشیم! مانند هر فصل جدید، بازیکنان پوسته های اپراتور جدید (معمولاً از سایر فرنچایزها) دریافت خواهند کرد.

ارزانترین قیمت خرید سی پی وارزون موبایل همراه با تخفیف ویژه در جمینجا !

این بار، پوسته‌های اپراتور را از دنیای دیابلو دریافت خواهید کرد. مانند ایناریوس و لیلیت بدنام. در واقع، بارگذاری مجدد فصل 6 مدرن وارفار 2 شیاطین را از جهنم به وارزون  می‌آورد. اگر علاقه مند به دریافت اپراتورهای دیابلو در وارزون و مدرن وارفار 2 هستید، پیشنهاد می کنیم این کار را همراه جمینجا انجام دهید.

مقالات مرتبط »     آموزش کامل نحوه دریافت کاموی Ghoulie در وارزون و مدرن وارفار 2

اپراتورهای دیابلو در وارزون و مدرن وارفار 2

چگونه لیلیت را بدست آوریم؟

با خرید باندل های با مضمون دیابلو در وارزون و مدرن وارفار 2 با 2400 سی پی کالاف دیوتی، می‌توانید Lilith را از فروشگاه درون‌بازی دریافت کنید. اگر سی پی کالاف دیوتی کافی ندارید، می‌توانید با استفاده از پول واقعی یا بازی و برنده شدن در مسابقات زیادی در Warzone، مقداری از آن را خریداری کنید.

چگونه ایناریوس را بدست آوریم؟

باندل Tracer Pack Inarius اکنون برای خرید از فروشگاه CoD در دسترس است. مانند بسته‌های قبلی در فصل‌های اخیر، باندل ایناریوس 2400 سی پی کالاف دیوتی نیز برای شما هزینه خواهد داشت.

بازی Diablo 4 Season of Blood در 17 اکتبر آغاز شد. پس بهترین زمان برای آوردن دو تا از محبوب ترین شخصیت های بازی به MW2 و Warzone فصل 6 بود. که همچنین آخرین فصل Modern Warfare 2 قبل از عرضه مورد انتظار Modern Warfare 3 در 10 نوامبر (جمعه، ۱۹ آبان) است.

در حالی که منتظر در دسترس قرار گرفتن باندل Inarius هستید، همه چیز در  مدرن وارفار 2 و فصل 6 وارزون همچنان در حال گرم شدن است.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه دریافت کاموی Ghoulie در وارزون و مدرن وارفار 2

نوشته بعدی

بهترین لود اوت وکتور برای پابجی موبایل : تنظیم کامل اتچمنت ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه